Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - G1 juice (UK)

G1 juice (UK)

Všetko o liquidoch, výrobcoch a Vaše vlastné hodnotenia.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Upozornenie:
Liquidy môžu obsahovať nikotín. Nikotín je návyková a silne toxická látka.
- Budte maximálne opatrný pri manipulácii s liquidmi obsahujúcimi nikotín!
- Liquidy s obsahom nikotínu skladujte bezpečne mimo dosah detí a zvierat uložené v obaloch s bezpečnostným uzáverom!
- Liquidy s obsahom nikotínu nesmú používať deti a mladistvý do 18 rokov!

Diskusné fórum www.el-cigareta.eu nezodpovedá za prípadné škody na zdraví a majetku ktoré vzniknú na základe nasledujúcich informácii obsiahnutých v tomto fóre.

G1 juice (UK)

Poslaťod Osiris » Pon 13. Feb 2017 21:07:16

G1 juice (UK)
https://www.g1juice.co.uk

Obrázok

K nákupu eliquidov G1 ma inšpiroval Paul McCartney :D Nie ten PM, jeho menovec z YouTube kanálu Vape Don’t Smoke :D

Eliquidy G1 juice sú eliquidy z Anglicka, ktoré sa prezentuju ako “prémiové”, “ručne vyrábané” a “cenovo dostupné”. Ešte pred otestovaním sa minimálne s posledným tvrdením dá súhlasiť, cena je príjemná - od 6€ za 35ml a cca 14€ za 100ml. Mňa pri kúpe 9x35ml (kvôli otestovaniu) vyšla fľaštička aj s poštovným cca 6,60€.
Zloženie je 70/30 VG/PG, farmaceuticky nikotín, príchute spĺňajúce potravinárske normy. Nikotín je v silách 0-3-6 a 9mg/ml.
Takou zaujímavosťou v ponuke sú výrobky G1-shot za cca 12€. V podstate je to polotovar na domáce miešanie. V balení je cca 300ml fľaša s presnou dávkou konkrétnej arómy, do ktorej stačí priliať na etikete presne stanovené množstvo čistého PG, VG a 7,2% nikotínového roztoku, poriadne pretrepať a hneď sa to dá vapovať. V balení je aj menšia, 50ml fľaštička s etiketou príslušnej príchute.

35ml fľaštička je “ploskačka” z mäkkého, ľahko stlačiteľného plastu, s plastovou dávkovacou “ihlou”, uzáver je bez detskej poistky. Etiketa by síce cenu za dizajn nezískala, ale je na nej všetko dôležité - názov, zloženie, varovania, …
Obrázok

Tak, a teraz to podstatné - ako chutia eliquidy G1 juice?
(nechávam aj pôvodné znenie popisov od výrobcu). Všetky G1 liquidy sú číre, jemne sfarbené, bez akýchkoľvek náznakov zakalenia, či usadenín/nečistôt.

Blue Crunch: Blueberry, Cream and Parfait blended together to make a very tasty cheesecake style
(čučoriedky/borúvky, smotana, zmrzlina namiešaná v štýle tvarohového koláča)

Blue Crunh som si všimol hneď pri vyberaní liquidov z obálky, “zaujala” ma totiž jeho farba, nápadne pripomínajúca okenu… Ale čučoriedky dávajú tej farbe zmysel :D
Vôňa pripomína čučoriedkový cheescake čerstvo vytiahnutý z rúry, ten cítiť aj v kvapke na jazyku, k tomu sa pridáva šľahačka a to cheescakeové maslové cesto.

Chuť je veľmi dobre vyvážená, pri nádychu cítiť cestíčkovú krustu a šľahačku, nasleduje smotanovo-tvarohový krém s ovocím, pri výdychu vystúpi chuť čučoriedok. Výborné, chutné, nie prehnane sladké.
9/10

Breakfast at Teleos: A sweet milk crunchy cereal vape
(chrumkavé cereálie zaliate sladkým mliekom)
Vôňa a aj chuť je decentná, s jemným náznakom cereálií

Opäť jemná, vyvážená chuť, nie prehnane sladká. Pri nádychu najprv ide poctivé plnotučné mlieko, jemne nasleduje chuť cereálií, pri výdychu cítiť mix ovocia (ale žiadne nedominuje). Dozvuk na podnebí pripomína to mlieko, ktoré ostane v miske po dojedení a vypije sa.
9/10

Creamy Caramel Custard: A delicious strong blend of caramel and custard
(delikátna, silná zmes karamelu a žĺtkového krému)
Vôňa a aj chuť je jemne karamelová, nevtieravá.

Pri vdychu cítiť lahodný, svetlý karamel, pri výdychu zabalený do krémovej chuti žĺtkoveho krému. Tie chute sú verné, neprehlušené sladkosťou. Perfektný dezertík.
9,5/10

Custard Creme Deluxe: A delicious sweet creamy custard, no hints of biscuit or caramel
(čistý krémový žĺtkový krém, bez pridania sušienok, či karamelu)
Mierne tmavší, jantárový liquid s vôňou a chuťou vanilkového pudingu

Poctivá (a vydarenejšia) variácia obľúbeného “custardu”. Jemná, príjmne sladkastá, krémová, veľmi dobrá.
9/10

Elevenses: A rich  scone with a huge dollop of clotted cream mixed with strawberry jam. A very tasty, rounded and homely vape as if you were  in the cafe yourself watching the day go bye. This is fastly becoming one of our favourites and already has a solid and growing fan base.
(kysnutý bochník s obrovskou porciou smotanového krému a jahodového džemu)
Jediná vzorka v čiernej fľaštičke s červeným uzáverom. Po privoňaní cítiť buchtu a ovocie, na jazyku výrazná chuť jahodového džemu, mňam
Obrázok

Podľa výrobcu popularita tohto liquidu rýchlo rastie, a ani sa nečudujem. Je fakt výborný! Ako keď zakusujem do babkiných pečených buchiet s domácim jahodovým džemom, a každé sústo zajem lyžicou smotanového krému. Opäť vyvážená kombinácia bez prehnaného sladenia.
9,5/10

Lemon Tart: Tangy Lemon curd lavished over creamy Meringue, and finally enveloped in delicious thin crust Pastry. This is a luxurious pudding that's so good seconds won't be enough!
(šťavnatá citrónová poleva, naliata na bielkovom snehu a prikrytá chrumkavým lístkovým cestom)
Príjemná vôňa citrónu a pečiva, na jazyku to chutí ako citrónové Zlaté oblátky

WOW! Úžasná chuť lahodného citrónového koláča. Perfektne vybalancovaná kombinácia, je tam všetko, čo má byť, nič nedominuje, nič nezaniká, akurátne sladké. Veľmi, veľmi vydarený eliquid! A môj výherca testu :)
10/10

Raspberry Dream: Custard, Cream and Raspberry - a stunning combination
(žĺtkový krém, smotana, maliny - očarujúca kombinácia)
Ďalší liquid, ktorý vďaka malinovo-ružovej farbe vizuálne vybočuje z rady.
Dominuje vôňa krému, s jemným nádychom malín, na jazyku cítiť cukríkovu chuť malín.

Tento liquid mi chutí ako vanilkový puding jemne poliaty malinovým sirupom a ozdobený šľahačkou. Tých malín by som ja osobne privítal trošičku viac, ale ani tomuto liquidu niet čo vytknúť. Je namiešaný s citom, vyvážený, nedosládzaný.
8,5/10 (keby som pred týmto liquidom netestoval Lemon Tart, bolo by to 9/10 :) )

Strawberry Zing: Our flagship juice. Ripe strawberries, vanilla swirl with what can only be described as a “zing “ on the exhale.
(vlajková loď - čerstvé jahody a vanilková zmrzlina)
Rozrežte jahodu, posypte vanilkovým cukrom a privoňajte - takáto je vôňa tohto liquidu. A na jazyku citiť, ako keď to zjete :)

Zo skúsenosti viem, že keď akýkoľvek výrobca hovorí o chuti “čerstvých jahôd”, realita býva trochu (často dosť) iná. A čiastočne to platí aj pre tento liquid, ALE! - jahody sa v liquide Strawberry Zing chuti tých čerstvých veľmi tesne približujú! K tomu pridajte krémovú, hustú chuť poctivej vanilkovej zmrzliny, a máte jeden z najlepších jahodových liquidov, aké nezoženiete ani za oveľa viac peňazí. Excelentný liquid!
10/10

Unicorn X: Sweet and creamy, Unicorn X is characterised by a blend of natural strawberries and no less than four unique fresh creams.
(sladký a krémový, liquid charakterizuje zmes prírodných jahod 4 druhy smotany)
Vonia to skôr ako jahodový domáci sirup, na jazyku cítiť jahody a smotanu.

Ešte jedna jahodová variácia, tentokrát v štýle milkshake. A tiež dosť vydarená :) Pripomína mi to také malé záhradné jahôdky, ktoré sa snažia chutiť ako lesné, rozmixované a našľahané v mliečno-smotanovom základe so štipkou vanilky, ozdobené šľahačkou a posypané nasekanými jahodami… Akurát do dokonalosti chýba ten ľadový chlad.
9,5/10

Na začiatku som písal, že sa liquidy G1 prezentujú ako “Prémiové”. Po otestovaní všetkých príchutí môžem kľudne konštatovať, že aj toto tvrdenie je pravdivé. Ľudia, ktorí za prípravou týchto liquidov stoja očividne vedia, čo robia. Liquidy sú namiešané precízne, s citom a rovnováhou, sú príjemne jemné, no pritom detailné, nie prehnane sladké, sú ideálne na celodenný vaping.
O čistote a minimálnej prítomnosti umelých dosladzovadiel nám naznačí aj vata a špirálka - takto vyzerajú po celodennom kvapkaní a cca 120 poťahoch (vata je stále snehobiela, na špirálke nie je napálenina)
Obrázok

Ak vezmem do úvahy cenu (cca 14€ za 100ml), rýchle dodanie (do 7 dní), to, že (zatiaľ) nehrozí clo a DPH, a hlavne fantastické chute, tak jednoznačne sú a aj budú (aspoň u mňa) liquidy G1 ejuice liquidmi prvej voľby (nielen) na bežné, každodenné vapovanie a určite ich doporučím (nielen) priateľom a známym.
Obrázok
Osiris
e-profesionál
e-profesionál

Re: G1 juice (UK)

Poslaťod serpent » Uto 18. Apr 2017 13:47:43

Ahoj Osiris. V prvom rade, vdaka za recenziu :OK Hned som dostal chut. :smok2: Ked som sa vsak pokusil objednat, vsimol som si, ze v drop-down menu nemaju ako cielovu krajinu Slovensko. :shock: Mohol by si sa este podelit o info, ako si objednaval?
serpent
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod Beastik » Uto 18. Apr 2017 15:05:37

TPD sa dava do praxe v celej EU???
Zakaz cez hranicneho predaja, na SK TPD plati naplno (zvysok EU je prechodne obdobie este jeden mesiac), Kde plati nemali by uz odosielat zasielky s HW, liquidmi, bazami a pod... Takto sa "upgraduju" aj CZ e-shopy.

Jedine riesenie je zapojit siet znamych v UK (alebo v krajine dalsieho shopu kde chceme nakupovat)...
HW: DNA's & ArcticFox for MTL&DTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + PinkMule + Hochland

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Poslaťod Osiris » Uto 18. Apr 2017 15:11:07

@serpent, napisal som objednavku priamo na ich mail (najdes ho na stranke), reagovali rychlo, platba prebehla tak, ze mi poslali PayPal request na mnou udany mail...
Obrázok
Osiris
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod Beastik » Uto 18. Apr 2017 15:18:28

@Osiris:
Nebolo to oficialnou cestou cez ich e-shop? Spravne rozumiem? :OK :OK
HW: DNA's & ArcticFox for MTL&DTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + PinkMule + Hochland

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Poslaťod Osiris » Uto 18. Apr 2017 17:01:42

@Beastik, ten ich on-line shop je zle urobeny a ma chyby, nema to suvis s TPD :lol: Preto treba napisat mail a balik ti dojde :D
Obrázok
Osiris
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod serpent » Uto 18. Apr 2017 21:09:24

Vdaka.
serpent
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod serpent » Pon 12. Jún 2017 14:04:08

Caute, mam tu jeden update.

V maji z G1 nechceli vobec posielat liquidy do EU, ale odporucili mi napisat im koncom mesiaca. Kedze situacia okolo TPD sa uz vyjasnila, zobrali moju objednavku mailom a liquidy mi dosli o 6 pracovnych dni. Typek, s ktorym som si pisal (Tony), bol velmi ustretovy. :OK

Momentalne uz dokonca pridali Slovensko do drop-down menu na webe, takze cele objednavanie sa zjednodusilo. Nikotin riesia podobne ako ini predajcovia tak, ze dodaju k liquidom shoty. Odskusane to nemam, ficim uz na 0 mg.

Objednal som si Strawberry Zing a musim skonstatovat, ze Osirisov popis je na 100% presny. Jahodovych prichuti som uz skusal kopec, ci to vsak boli hotovky alebo miesanky, vacsina bola uplne mimo. Neviem ako toto dokazali namiesat, ale toto su fakt cerstve jahody.

Juicy Peach Yogurt chuti presne tak ako sa vola. Kto si pamata ako kedysi chutili Zott jogurty, toto je ono. Ziadna pachut, nic ine, len lahodny jogurt (velmi jemne kyslasty, ziaden extrem) a (naozaj) stavnata broskyna.

Glazed Doughnut chuti ako cerstvo-upecena siska s cukrovou polevou. Osobne preferujem skor ovocne prichute, ale tejto sa neviem nabazit. Nie je presladena, pripalena, ani nic podobne. Uplne cista chut. Mnam!

Jednoznacne odporucam a este raz dakujem Osirisovi, ze sa podelil o tento ulovok. :smok3:
serpent
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod Welchi » Uto 13. Jún 2017 9:14:03

No pekne ste ma nalomili..
Zobral som Kanzi X,Juicy Peach Yogurt,Strawberry Zing
Vsetko pekne v Nulke..po deci .. Broskvicku milujem.. Na jahody som zvedavy a Tropicku Delikatesu ..neham sa prekvapit.
HW Nextgen,Pikolik,MiniGene titan od Bergera+Mini titan kapkac,GRIP Radius,HomeMade krabkaDNA30.isticPico,Cuboid,Vtcmini
SWVlasny MIX na baze TW,Avoria + chute FA,TW,Copsa,Avoria
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Welchi
Moderátor
Moderátor

Poslaťod Jesen » Uto 13. Jún 2017 11:01:45

To si zobral tu nulku na rozrobenie so svojou nikotinovou bázou alebo hotovú nulku už na priamy vaping?
Obrázok

Kanger Subox Mini + Subtank Mini RBA,
SMPL mod klon + Pico RTA klon, Kayfun Lite Plus v2
Eleaf Istick 100w TC + SMOK TFV4, OBS ENGINE mini, Goblin mini v2
Eleaf Istick Pico 75w + GUS Phenomenon klon, Kayfun v3 mini klon
RDA: Stillare, Stumpy
Jesen
e-odborník
e-odborník

Ďalší

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Liquidy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia