Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - vyber mizera, prosim o pomoc

vyber mizera, prosim o pomoc

Debata o rôznych druhoch atomizérov, clearomizérov a batériách pre elektronické cigarety.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

vyber mizera, prosim o pomoc

Poslaťod kylen » Pon 27. Feb 2017 9:51:01

zdravim pani
chcel by som vas poprosit o radu
uz som presiel dost vlakien , ale stale sa neviem rozhodnut pre spravny mizer
opisem situaciu
momentalne mam ego bateriu (dve ,ale ta druha uz umiera) 2200 mAh znacka buibui , na tom mam osadeny kangertech protank 3 a v zasobe je odlozeni protank 3 mini ak by sa ten prvy rozbil
vapujem vacsinou hotove veci od joytechu - redmix, pml , tecflavourtec - virginia
problem je ze sa mi nepaci furt kupovat nove hlavy (tie od kangertechu 1,5 ohmove) mi vydrzia tak 7 dni, niekedy aj viac ak je dobry kus a ani bateria nie je uplne super
takze by som rad presiel na nieco lepsie , akurat nechcem do toho hned naliat 200 eciek
obzeral som gripy a moc sa mi paci od eleafu pico mega , hlavne pomer vykon a velkost a to ze baterka je vymenitelna je pre mna ideal
ale co nan ? chcem dorazit tento protank 3 , predsa len sluzil dobre a necham si ten protank 3 mini ako zalohu keby sa nieco pokazilo
v jednej diskusii som nasiel OBS ACE a moc s ami tpacilo , zial niekto tam uviedol ze to nie je MTL, ja rad slukujem , priznam raz za cas dam este aj obycajku , lebo protank ma skratka nedotankuje :)
co by ste mi poradili
rad by som si casom daval vlastny drat , lebo mi to pride vyhodne a nemam problem sa s tym hrajkat
nechcem aby to bolo kvapatkovy mizer , nadrzka viac ako 2 a menej ako 5 , ide mi o skladnost
nosievam to vo vrecku rozobrate , zvlast baterku a zvlast mizer , takze nech sa to nevylieva
ideal by bolo aby to netieklo
nesom mrakotvorca , ale zas ten samotny protank bez plnej baterky je dost slaby
co by ste mi prosim poradili ?
potrebujem nesmrtelny mizer , rozobratelny , vymenitelny drot , ale v pripade potreby aby sa do toho dala dat aj hlava (ak si zlomim ruky a nebudem moct motat :)) )
dakujem za rady
kylen
e-pokročilý
e-pokročilý

Re: vyber mizera, prosim o pomoc

Poslaťod kylen » Pon 27. Feb 2017 9:57:45

este som zabudol
do toho eleafu pico by so mchcel dat takuto baterku : Sony Konion US18650VTC5 2600mAh - 30A
https://eu.nkon.nl/rechargeable/18650-s ... t-top.html
bude to na celodenne bafkanie ?

k tomu mizeru mohli by ste mi prosim poradit aj nejaky drot ?

dakujem
kylen
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod Beastik » Pon 27. Feb 2017 10:26:06

Ahoj,
vitaj na fore. Protanky boli dobre, sam som mal Protank4 ale RBA bola na mrakovanie dvojspiralkova. Aku silu liquidu vapujes? Pises ze Ti nepostacuje a dokladas to s pyro? to sa da polahky doladit aby si mal dostatok nikotinu a nebola chut na pryo - sradlavky.

OBS ACE z vlastnej skusenosti bol pre mna dost vzdusny na slukovanie (MTL), dnes je toho dost na vyber. ACE ma pre Teba vyhodu ze ma hotove hlavy a k tomu dobre riesenu RBA hlavu na jednu spiralku.
vid toto vlakno, kde sa to preberalo dost: http://www.el-cigareta.eu/topic1500.html

Podla toho co pises, vhodny je aj Kayfun 5 Klon (cena cca 15USD z Ciny) atik/mizer je na jednu spralku, nema ziadne tovarenske hlavy. :( Da sa v nom uplne uzavriet pritok liquidu, cize ak budes nosit po vreckach (ako aj ja) nemas sa coho obavat, len je to vyssi atik ako OBS ACE. objem ma 4ml so sklom a 5ml ak das kovovy diel miesto skla. Myslim, ze to je jednej z naj UserFriendly atikov. Drot pouzivam SS316/SS316L, ktory mozes aj vyzhavit ak mas napalenu spiralku, Ni a Ti sa nemozu prezhavovat. Priemer drotu 0.3-0.4mm to uz casom prides na ten svoj.

Bateria Sony VTC5 je dobra sam ich pouzivam ale Pico Mega ide na bateriu 26650 (hrubka 26 mm dlzka 650mm), "male Pico" 75W ide na jednu 18650, 75W bohate postacuje na MTL bafanie. Pico ma jeden limit a to je sirka attika, ktory mozes na to "posadit" 22mm.
HW: DNA's & ArcticFox for MTL&DTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + PinkMule + Hochland

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Poslaťod kylen » Pon 27. Feb 2017 11:20:37

ahoj Beastik , dik za odpoved

k tomu OBS ACE prave preto ze ste tu pisali ze nie je moc na MTL ,som sa radsej spytal
to pico sa mi pozdava kvoli rozmerom
pre mna by bolo idealne keby to moc nepretrcalo
nasiel som krasny grip
https://www.fasttech.com/products/3024/ ... pv-box-mod
ma to vymenitelnu baterku
rozmerovo je to presne to co hladam
vymontovatleny cely mizer je super , rad to obcas vyberiem a preplachnem

a da sa to kupit aj bez mizera ! super

inac ten kayfun 5 sa mi paci
nieco taketo si myslel ?
https://www.fasttech.com/products/3028/ ... k-atomizer
kylen
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod Beastik » Pon 27. Feb 2017 11:42:03

Ten Grip Rofvape je dizajnovo podareny, ochrana skla a aj na 22/24mm atiky. :OK Par ludi z fora ho isto ma. :)
Ano presne ten typ atika Kayfun5 som myslel. Kazdy vyrobca (Copy Master) ma svoju kvalitu, ja som mal tri rozne a vsetky boli OK.

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Poslaťod kylen » Pon 27. Feb 2017 11:49:09

tak si myslim ze je viacmenej rozhodnute
isto budem kupovat 2 kusy , jeden do zalohy , myslim mizery
su tie vyrobky kompatibilne od roznych kopirovacov ? ake su vase skusenosti ?
v pripade ze nieco znicim su vymenitelne jednotlive casi ?
ako je to s kvalitou na fastech ?
kylen
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod endy500 » Pon 27. Feb 2017 11:50:23

Iba doplním. Ak ho chces brat z FT nie je na skodu prečítať co k danému atomizeru pisu užívatelia na FT. Diskusia je spojena priamo s tym produktom ktory sa chystáš objednať.
Přesvědčení, že já chyby nedělám, je projevem hlouposti.
Poor man's DNA
Obrázok
religion is like a penis
Obrázok užívateľa
endy500
e-veterán
e-veterán

Poslaťod Beastik » Pon 27. Feb 2017 12:13:48

Vyhodou K5 je, ze sa daju kupit aj jednotlive diely ak sa pototo... Ci uz zakladna/jej cast alebo nahradne skla az po deklik horny. Len treba zvazit co je vyhodnejsie obcas je to novy atik ako len jeho cast (neratam sklo).
Rozdiely medzi vyrobcami su v opracovani a presnosti jednotlivych dielov (ako dosadaju oringy, ci zadrhavaju alebo nie).

Moja skusenost z FT je dobra, nakupujem odtial casto a nie len atiky ale aj gripy ci spotrebny material na motanie. Reklamacia bola vyriesena dobre a rychlo, nerobili drahoty ani na Gearbeste.

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Poslaťod kylen » Pon 27. Feb 2017 12:29:26

a safra
k tym klonom pisu ze to presakuje
prave tomu sa chcem vyhnut

:(
popozerat este nieco ine ?
kylen
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod Beastik » Pon 27. Feb 2017 12:42:26

Mne nepretekal ani jeden, len tu prichadza motanie, kolko vaty tam musis dat aby nepretekal. Malo vaty preteka a slzi, vela vaty dostanes dry hit. Ale K5 je v tomto jednoducha, spiralka na 2.5-3 mm a zvvysnu vatu natlacis do vyrezov, nemas kde pochybit.
Popravde sa mi sem tam zjavi "kondenz" pod atikom, co sa stavalo aj na protankoch (oroseny spodok) ale nic extra, ziadna potopa. Podla mna to vznike ak prefuknes atik naopak, ked horuca para ide von cez AF a tam nakondenzuje, to som odpozoroval na Taifune. potom vyteka cez AF von. inak som mal K5 odlozeny tyzden otvoreny privod liquidu a nic sa nestalo.

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Ďalší

Späť na Atomizéry, Cartomizéry, Batérie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť