Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - toto som nečakal, a sorry za spam

toto som nečakal, a sorry za spam

Voľná zóna pre pokec o všetkom možnom.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo

toto som nečakal, a sorry za spam

Poslaťod Rafi87 » Uto 07. Mar 2017 11:04:04

človek tu chce rady atd, a admin resp. moderátor mu zamkne tému,, chcel som sa ešte niečo spýtať a už sa nedá lebo lock hmm,, a pritom to je tu všeobecná diskusia, čiže nepridávam príspevky tam kde nepatria, a ani tu nespamujem na fóre, som tu raz za pol roka,, tak dík,,
Rafi87
e-znalec
e-znalec

Partner

www.smoki.sk

Re: toto som nečakal, a sorry za spam

Poslaťod Rafi87 » Uto 07. Mar 2017 13:20:40

ja som tému pomenoval že poradna pri kúpe, ale iný sem dá také názvy že je človek z toho jeleň,, ja ked sem raz za pol roka napíšem tak dám aspon normálny názov témy, nie že help neviem čo dalej alebo pod. ale nevadí, rozhodnem sa podla seba
Rafi87
e-znalec
e-znalec

Poslaťod Rafi87 » Uto 07. Mar 2017 13:37:37

áno, teraz už to vidím, lenže ja nechodím až celkom na spodok stránky, takže som to nevidel, tak sorry,, napíšem teda tam, a tieto príspevky teda zmažte,, ešte raz sorry,,
Rafi87
e-znalec
e-znalec

Poslaťod Beastik » Uto 07. Mar 2017 13:45:03

Alebo cela sekcia zacinam s e-cigou:
http://www.el-cigareta.eu/zacinam-s-elektronickou-cigaretou-f2.html

je tam toho az az a sam vidis kolko je tam len vlakien/dotazov bez odpovedi na jednu a tu istu otazku... co si mam kupit?
Alebo: Aku e-cigu si mam kupit? Po precitani par vlakien sa dostanes k tomu co chces. NA kazde z nich mozes nadviazat.

Dalsie vlakna su ku modom/gripom a atikom a aj bateriam... Mravencia praca hladat ako aj stale odpovedat na to iste...

Bohuzial si ten co to prave "schytal" za ostatnych, ale ako sam pises, nejdes po spodok stranky, kde su dalsie odkazy.
Najlepsi su taki co daju otazku (zalozia temu/vlakno) a potom ich nieto, bez reakcie... To uz nikoho nebavi ani len citat...
HW: DNA's & ArcticFox for MTL&DTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + PinkMule + Hochland

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Poslaťod Rafi87 » Uto 07. Mar 2017 13:49:22

áno už vidím, sorry a dík za vysvetlenie, už som múdrejší
Rafi87
e-znalec
e-znalec

Poslaťod Welchi » Uto 07. Mar 2017 13:53:03

No ..a sa mi cudujte.. kazdy novy uzivatel zalozi temu.. s tym istym problemom..resp chce radu..
Niekto napise.. "treba hladat" a odpoved - nechce sa mi..alebo je toho vela.. :evil:
A nato,ze neham tuto temu daku dobu "zit" potom zamknem ..24 hodin a mazem..
a ja som zly.. :evil: :evil: SOM !!
HW Nextgen,Pikolik,MiniGene titan od Bergera+Mini titan kapkac,GRIP Radius,HomeMade krabkaDNA30.isticPico,Cuboid,Vtcmini
SWVlasny MIX na baze TW,Avoria + chute FA,TW,Copsa,Avoria
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Welchi
Moderátor
Moderátor

Späť na Všeobecná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia