Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - smok g320

smok g320

Voľná debata na tému e-cigareta.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

smok g320

Poslaťod stewozto » Uto 07. Mar 2017 19:39:04

Smok g320.dobri den.mam taky problem.cigareta mi fungovala asi 10 minut a potom sa na displei objavilo akesi odpocitavanie casu(zhruba 25 sekun) a cigareta sa sama vypla.a nejde viacej zapnut.vie mi niekto poradit? Dakujem.
stewozto
e-začiatočník
e-začiatočník

Re: smok g320

Poslaťod Osiris » Str 08. Mar 2017 0:43:14

Podla vsetkeho si odpalil dosku, obzvlast ak si nabijal cez USB. Toto sa u G320 stava pomerne casto.
Obrázok
Osiris
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod stewozto » Štv 09. Mar 2017 17:09:45

Ked sa to stalo tak nebola pripojena k nabijaniu.videl som nejake videa a tam bolo niec o aktualizacii.neviem ci to moze byt sposobene tim.
stewozto
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod Merlin » Štv 09. Mar 2017 21:59:34

A neodisiel ti nahodou jeden clanok?
Alebo nieje vycerpany pod minimalnu hodnotu detekcie?
Ake clanky tam mas v tom G320?
Ako nabijas tie clanky?
USB port je na nabijanie skor nudzovka, ako plnohodnotne nabijanie a je to velky kompromis, najma u 3ks clankov

Skontroluj dosadacie kontakty, na spodnom dekli a skontroluj aj kontakty v lochu, kde sa clanky dotykaju, ci nahodou nejaky clanok nema opaleny kontakt.
Predpokladam, ze netahas stoho 320W, ale nejake nezname clanky, alebo kuchane z niecoho, tento system nemusia ustat v zdravi.
Tam sa pocita pre tento grip z vykonnymi clankami, ktore v seriovom odbere, nebudu mat problem z vyrovnavanim prudu.
Teda predpoklada sa velmi maly vnutorny odpor clankov a ich relativne rovnaky pokles napatia v zatazi.

Ak je vsetko v pohode a clanky su nejake LG HG2, alebo Sony VTC?, neumreli a nemaju nejaky problem, tak ak to nenabehne, je to asi naozaj problem toho G320.
Elektronika je ako dezinsekcia, stale na kolenach hladame svaby v inom smeti.. Neponukajte mi komerciu, ak mi ale darujete volaco, najprv to rozoberem a zahodim az po tom.
Obrázok užívateľa
Merlin
e-veterán
e-veterán

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Debata o elektronických cigaretách

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia