Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Grip

Grip

Debata a Vaše recenzie o konkrétnych modeloch e cigariet.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Grip

Poslaťod Mego » Ned 19. Mar 2017 21:19:26

Cawte, poradite nejaky vrip za fajnu cenu? Aby sa s nim dalo aspon 24 hodin dymit bez nabitia a aby robil oblaky. Co sa parametrov tykanemam predstavu, grip som este nikdy nemal. Dakujem za pomoc s vykonom a baterkou
Obrázok
Joyetech Ego AIO pro 0.5R

Kedy prestaneš fajčiť? Ja nefajčim, ja inhalujem
Mego
e-znalec
e-znalec

Re: Grip

Poslaťod endy500 » Ned 19. Mar 2017 21:46:06

Trpis insomniou? Ako chceš 24hod ťahať?
Ujasni si najprv parametre a potom ti môžeme poradiť. 24hod výdrž je no jak by som to ehm dosť nejasná predstava.
Výdrž baterky je zavisla od jej kapacity, frekvencie a intezity poťahov, počtu a vysledneho odporu spiralok a v pripade ze sa rozhodnes pre kvalitnejšiu elektroniku tak povedzme ze do hry môže zasiahnuť aj power management.
Skus trochu bližšie špecifikovať co by si si tak predstavoval prebehni si nejaké shopy a nieco si vyber a potom je možnosť dostať aj relevantnu odpoved na spravne položenú otázku.
Přesvědčení, že já chyby nedělám, je projevem hlouposti.
Poor man's DNA
Obrázok
religion is like a penis
Obrázok užívateľa
endy500
e-veterán
e-veterán

Poslaťod Beastik » Ned 19. Mar 2017 22:01:51

No bohuzial Ti z mrakovanim nepomozeme. Tu na fore holdujeme MTL a FlavorChasingu...

A ako pisal Endy, zalezi na akom odpore a vykone chces vapovat. Kolko to vydrzi, zalezi len na intenzite potahov. Ak chces CCH tak vykonom nesetri, 3x18650 a min 200W... Tymto zacinaju mrakeri (Alienom pocnuc).
HW: DNA's & ArcticFox for MTL&DTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + PinkMule + Hochland

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Poslaťod Merlin » Ned 19. Mar 2017 22:25:43

Co by nebolo.. poradime, pomozeme.

Problem je, ze bud to budu 150W mraky, ale len chvilu to vydrzia baterky, alebo to bude 24 hodinova prijemna vapovacka, ale bohuzial bez oblakov pary.
Naprilad cuboid na 2ks 18650 a nejakou vivi nova na 6ml bude fungovat 24h do uplneho vybitia.
Pripadne elaf pico mega, ked sa osadi clanok 5,2Ah, tak vytiahne skoro 6ml tank na nejakom srandovnom atomizeri, napriklad changeII a ine.
Ale nebudu to oblaky pary. Len vaping, ako by clovek 24h tahal klasiku, jednu od druhej.
V pripade ze by niekto chcel mraky a obrovske mraky pary, portable, tak sa nezaobide z ladvinkou a sadou nabitych clankov, flaskou ochuteneho glycerinu. Aj tak po 4h fukania pary bude boliet dotycneho hrdlo. cloudchasing je narocna sportova disciplina, clovek ochraptie a druhy den, je zrely po podobnej akcii na strepsilsovu dietu.
Ako atomizer na podobne pociny, musi byt dripak, aspon z malou kotolnou, teda Avocado, alebo advken, pripadne ine..
:vaping:
Elektronika je ako dezinsekcia, stale na kolenach hladame svaby v inom smeti.. Neponukajte mi komerciu, ak mi ale darujete volaco, najprv to rozoberem a zahodim az po tom.
Obrázok užívateľa
Merlin
e-veterán
e-veterán

Poslaťod Mego » Ned 19. Mar 2017 22:45:34

Ok, je pravda, že som sa blbo vyjadril. Samozrejme, nechcem 24 hodín nonstop kúriť, bez papania, cikania a pitia. Mal som skorej na mysli to, aby mi to s rezervou vytrimalo celý deň. Napr. teraz mám Joyetech AIO pro 2600mAh tuším a cievky 0,5R a sú to sračky. Vydržia tri, maximálne 4 tanky, keď je teplo. To je pre mňa málo. Ja by som potreboval niečo také, čo by vydržalo v gripe ekvivalent 5 takov AIO.

Ďlalšia problematika sa týka samotných cievok. NEviem ako to chodí v prípade gripov, no pri AIO sú tie cievky celé zle. Z 10 kusového paklu použijem dve dlhšie ako 24 hodín. Ostatné sa smažia, pália, zle sajú. Chcel by som už konečne dačo poriadne, nie blbosť, čo musím furt obtierať o rifle, bo z toho vyteká.

Čo sa týka gripov, nemám nijaké skúsenosti, preto sa aj pýtam, že ČO má vlastne pozerať, lebo ja neviem.

Skúsme sa teda pozrieť na to takto. Hľadám niečo, čo by malo dym ekvivalentný 0,2R cievke v iSmoka eleaf iJust. Výdrž o kapičku lepšiu ako iSmoka. Tú ismoku som mal, páčila sa mi, hoc cievky trebalo prepichovať pripinačkou, lebo zle sali. Ale vydržala vyše dňa, a dymila jak ďabol. Takže takýto nejaký grip by som rád.

Ešte otázka - grip je všetko all-in-one, to znamená že otvorím balik, poskladam a inhalujem o dušu? Aby mi neprišla len baterka, alebo čo... :)
Obrázok

Mego
e-znalec
e-znalec

Poslaťod endy500 » Ned 19. Mar 2017 22:53:02

Nie grip je to do čoho davas baterky. Ten vrch do coho davas spiralky vatu a liquid je atomizer.
To co hľadáš ty sa volá starter kit.
Přesvědčení, že já chyby nedělám, je projevem hlouposti.
Poor man's DNA
Obrázok
religion is like a penis
Obrázok užívateľa
endy500
e-veterán
e-veterán

Poslaťod Mego » Ned 19. Mar 2017 23:44:29

Aha, takze teoreticky si mozem kupit normalnu okruhlu baterku mocnu a velky atomizer a mam to iste, len akurat nemozem nastavovat?
Obrázok

Mego
e-znalec
e-znalec

Poslaťod Welchi » Ned 19. Mar 2017 23:48:57

Tazka to .. debata..

Odesláno z mého Nexus 5X pomocí Tapatalk
HW Nextgen,Pikolik,MiniGene titan od Bergera+Mini titan kapkac,GRIP Radius,HomeMade krabkaDNA30.isticPico,Cuboid,Vtcmini
SWVlasny MIX na baze TW,Avoria + chute FA,TW,Copsa,Avoria
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Welchi
Moderátor
Moderátor

Poslaťod Osiris » Ned 19. Mar 2017 23:49:21

Grip napr. Fuchai 213 Plus, novy Wismec Predator, fantasticku vydrz ma drahsi Asmodus Minikin V2. Do toho baterie LG HG2, SONY VTC5A, ci VTC6.
Atomizer napr. Ijoy EXO RTA, Digiflavor Fuji GTA, OBS Engine...
Obrázok
Osiris
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod Beastik » Ned 19. Mar 2017 23:53:23

Mego píše:...Ďlalšia problematika sa týka samotných cievok. NEviem ako to chodí v prípade gripov, no pri AIO sú tie cievky celé zle. Z 10 kusového paklu použijem dve dlhšie ako 24 hodín. Ostatné sa smažia, pália, zle sajú. Chcel by som už konečne dačo poriadne, nie blbosť, čo musím furt obtierať o rifle, bo z toho vyteká...

AIO mi nikdy nepretieklo. A hlava cez dva tyzdne. Podla toho co ises to prepalis dlhym tahanim. AIO je neregulovane a preto dlhym zhavenim dochadza k spaleniu vaty/hlavy. Chutovo bolo OK na 0,6.

Zalezi kolko chces investovat do gripu.. Ci sa uzpokojis s Joyotechom Primo alebo pojdes do DNA200/250.
Ako Ti uz bolo poradene pred mojim prispevkom.
HW: DNA's & ArcticFox for MTL&DTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + PinkMule + Hochland

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Ďalší

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Konkrétne značky e-cigariet

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť