Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Inhalujete v automobile?

Inhalujete v automobile?

Voľná debata na tému e-cigareta.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Re: Inhalujete v automobile?

Poslaťod Mego » Pia 31. Mar 2017 6:46:48

Nj, moja špecialita je taká, že ráno žiadnu potrebu nekonám, ja po prebudení skočim do baganči a idem srať do roboty. Ešte cestou povapujem, tak aj fajne pomkne v črevach :D

Felda bolo utrpenie, na Nautiluse mi rozmrazí fajne, beastík, ten spray je good, ale pri -25 ti aj tak nepomôže :D
Obrázok
Joyetech Ego AIO pro 0.5R

Kedy prestaneš fajčiť? Ja nefajčim, ja inhalujem
Mego
e-znalec
e-znalec

Poslaťod Beastik » Pia 31. Mar 2017 7:27:03

@Mego:
Vsetko pod -15 je "extrem" a neplatia tu bezne postupy. Zamrza uz pomaly aj nemrznuca zmes, a robia sa tie krasne mapy na okne...
Tato zima bola viac ako extrem, ked som rano skrabal pri -23; to ma ani nenapadlo dudlikovat. Len zoskrabat, sadnut dnuka do -20, zapnut "kurenie pod ritou" a vyrazit smer praca...
HW: DNA's & ArcticFox for MTL&DTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + PinkMule + Hochland

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Poslaťod janko72 » Pia 31. Mar 2017 9:15:51

v zime používam Merlinov spôsob - el ohrievač na zadné sedadlo, za 20min. čistučké a teplučké auto. 8-)
okná čistím každý týždeň, v zime aj 2x lebo v noci potom nevidno ani ho.... :vap_cig:
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
janko72
e-veterán
e-veterán

Poslaťod kylen » Pia 31. Mar 2017 9:23:44

no u nas bolo tuto zimu niekolko noci -32
ako je to s vapovanim v takej kose ?
nemozem poskodit grip ? alebo baterku ?
predsa len pri -32 zamrza skoro vsetko okamzite
to iste plati pri lyzovani , ked dam gip do vetrovky tak ja sa sice zohrejem , ale vo vrecku nie je take teplo
kylen
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod Merlin » Pia 31. Mar 2017 9:37:38

No ale ja vam neradim hovadiny, bufik do auta je sice draha vec, ale velmi pomaha.
Ale nemusi byt bufik drahy, alebo vykurovaci system do kabiny elektricky.

Jeden fukar, kocka elektricka z Lidlu, alebo tesco, za 15 eur, je uplne houno. Ku tomu predlzovacka, nikoho nezruinuje.
Ja si to na zimu zastrcim medzi sedadla a pripojim predlzovackou domof, mam aj casovy spinac, ak vstavam rano pravidelne, tak pri - 10°C v zime, staci aj 15 minut, na vykurenie celeho interieru.
Pri -18°C za pol hodku je vykurene. Menej v Blave nebyva casto, obvykle vtedy uz zamrza zivot.. :shock:

Vzdy fukar ale do auta upravujem tak, ze ventilator prepojujem na staly beh, teda sa nevypina z termostatom, ale aj ked termostat vypne spiralu, ventilator bezi dalej.
Ovela rychlejsie sa tak premiesa a nahreje vzduch v kabine.
Pokial sa vo fukari vypne po vypnuti termostatu ventilator, tak teply vzduch ostane stat a trva urcity cas, nez zasa termostat zapne kurenie. Staly beh ventilatora premiesava vzduch lepsie a najma zamrznute predne okno sa rozmrazi velmi rychlo, ak je nasmerovany s pomedzi sedadiel na okno ten fukar.
Vobec nevadi, ak je to hlucny maly a viac fukajuci zazrak, pretoze cim rychlejsie prudenie vzduchu ohriateho v kabine je, tym kratsie trva proces ohrevu.

Okno treba cistit pravidelne, najma predne, lebo ak sa ocisti castejsie, menej sa zahmlieva.
Vaping v aute nieje problem, ale treba pri tom mysliet na rozne moznosti.

Napriklad ja uprednostnujem silikonove driptipy, aby som si netrieskal do zubov pocas jazdy.
Je to dolezite, nepouzivat velky kvicht do ruky, lebo cim vatsia hmota, tym lahsie sa clovek zrani, ak nabehne na jamu, alebo podobne veci, lebo atomizer vie pekne seknut do pery, ak ma ostre hrany a cim je tazssia baterka, tym veselsie sa hybe v rytme natriasania auta.
:vaping:
Elektronika je ako dezinsekcia, stale na kolenach hladame svaby v inom smeti.. Neponukajte mi komerciu, ak mi ale darujete volaco, najprv to rozoberem a zahodim az po tom.
Obrázok užívateľa
Merlin
e-veterán
e-veterán

Poslaťod janko72 » Pia 31. Mar 2017 9:44:53

- treba si vybrať atík s malou kotolňou aby sa rýchlo zohriala a šlapať na malé výkony kvôli zásobovaniu
- na takúto kosu sú dobré staré DCT-čka
- elektronike to nevadí, nakoľko v bunde vzhľadom na telesné teplo až taká zima nie je,
len baterka bude mať pokles výkonu
- skôr treba venovať pozornosť gripu po príchode dnu s dlhšieho pobytu v chlade
nedávať ho hneď do príliš veľkého tepla, aby neprišlo ku kondenzácii vody v elektronike
- glycerín nezamrzne len zmení konzistenciu na hustejšiu, na vojne sme si ním mazali ksichty a uši aby nám neomrzli :D
Naposledy upravil janko72 dňa Pia 31. Mar 2017 10:23:00, celkovo upravené 1
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
janko72
e-veterán
e-veterán

Poslaťod Mego » Pia 31. Mar 2017 10:21:09

Podľa mňa je to vpohode. Grip aj baterku predsa držíš v ruke, takže ju izoluješ od zimy. Navyše môžeš grip šturiť do vnútorného vrecka ako bear grylls a máš postarané o to, aby nezamrzla.
Obrázok
Joyetech Ego AIO pro 0.5R

Kedy prestaneš fajčiť? Ja nefajčim, ja inhalujem
Mego
e-znalec
e-znalec

Poslaťod endy500 » Pia 31. Mar 2017 12:10:23

Ja mam garáž takže toto vobec neriešim
Přesvědčení, že já chyby nedělám, je projevem hlouposti.
Poor man's DNA
Obrázok
religion is like a penis
Obrázok užívateľa
endy500
e-veterán
e-veterán

Poslaťod Beastik » Pia 31. Mar 2017 12:53:08

Zaujimalo by ma ci mozem chytit pokutu za vapovanie pocas jazdy?
Jedenie, pitie a obsluha mobilu ci inych zariadeni je zakazana, a vapo je predsa len zariadenie, ked to technicky vezmem.
Ma cudliky, LCD, nastavuje sa a mackame dzindizk az bafame...
HW: DNA's & ArcticFox for MTL&DTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + PinkMule + Hochland

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Poslaťod kylen » Pia 31. Mar 2017 13:06:51

heh viem si to zivo predstavit
vapujes v aute, pary vyse hlavy , zbadaju to cajti a sup za tebou , kym ta zastavie tak vyvetras , odlozis a spytas sa ze co sa deje
nikde ziadny dym , ziadny smrad tak policajt bude prekvapkany
:lol:
kylen
e-pokročilý
e-pokročilý

PredchádzajúciĎalší

Späť na Debata o elektronických cigaretách

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia