Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - rada - rebuildable atomizer s tankom

rada - rebuildable atomizer s tankom

Debata o rôznych druhoch atomizérov, clearomizérov a batériách pre elektronické cigarety.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Re: rada - rebuildable atomizer s tankom

Poslaťod HarY_cz » Ned 07. Máj 2017 13:51:48

Díky pánové :OK
HarY_cz
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod HarY_cz » Ned 07. Máj 2017 16:54:23

Tak jsem se trochu podíval na ty atomizery a ty ceny jsou docela brutal - 120€ a víc se mi zrovna dávat nechce, i když se to časem možná vyplatí. Pokud teda nepočítám čínský napodobeniny, ale u těch nějak nevím co si o nich myslet...
HarY_cz
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod Beastik » Ned 07. Máj 2017 23:48:28

Ja mam niekolko cinskych klonov a su super. Mozno male rozdiely v detailoch. Kayfun5, Taifun Gt3 ci Phenomenon Lite su velmi vydarene klony. Origos stoja cez 100€.
Klon vyskusas a ked sa zapaci mozes kupit origos. Pri tej cene radsej test na klone za 15-20€...
HW: DNA's & ArcticFox for MTL&DTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + PinkMule + Hochland

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Poslaťod HarY_cz » Pon 08. Máj 2017 17:45:54

No jestli jsou ty klony bez problémů tak to určitě zkusím :OK Za ty peníze není co řešit. A nevím jestli se to tu může zveřejňovat ale můžu se zeptat odkud jsi je bral? Fasttech, Ali, Gearbest?
HarY_cz
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod Beastik » Pon 08. Máj 2017 21:54:03

Vacsinu atiky beriem na zaklade ceny, vyberam si z tu uvedenych shopov. Zalezi na cene ci postovnom. Kayfun5 je vzdusnejsi na MTL a hlavne blbovzdorny, lahko namotatelny
HW: DNA's & ArcticFox for MTL&DTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + PinkMule + Hochland

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Poslaťod serpent » Pon 19. Jún 2017 14:39:02

Po (snad) doslednom otestovani by som sa s vami rad podelil o svoje skusenosti. Dlho som si pred kupou este robil prehlad, lebo som nerozhodny. :roll: Objednaval som z Ciny, takze to tiez trvalo, a kym som sem napisal, chcel som aj dostatocne odskusat, co mi najviac vyhovuje.

Co sa tyka modu, cital som velmi vela hejtu na Predator 228 -- pozitivny pin 510-ky sa zvykne dost rychlo uvolnit a vyberat (udajne vadu este neodstranili a vyskytuje sa stale casto aj u novych modov), u niekrorych zateka liquid do obvodu, u dalsich umrie display a zopar ludi si ho vraj bricklo updatom oficialnym firmwareom od Wismecu. :shock: Neviem, co z toho je pravda a co nie, ale riskovat, ze si nieco z toho vyskusam sam na sebe, som nechcel. Takze som kupil Pico 75W TC a som totalne spokojny. Mam radsej skor chladnejsiu paru, cize aj na VW mi 75W bohato staci. Pouzivam ho s bateriou Sony VTC4, ktora ma momentalne spomedzi 18650-tiek udajne najvyssi vybijaci koeficient.

Atty som sa nevedel rozhodnut, tak som kupil IJOY EXO RTA, aj Augvape Merlin RTA (velky).

S Merlinom som zial stastie nemal, vychytal som vadny kus, tecie mi. Nie je to tym, ze by som zle namotal vatu, ma s tym problem viacero ludi. Ak by to niekoho zaujimalo, tu je to vyborne popisane. Vyskusat som ho ale vedel a musim povedat, ze inak by to bol fajn RTA. Natocil som kratke video a do GearBestu. Reklamaciu uznali, poslu mi vraj nahradny kus. Tak uvidim. Kedze som im tento posielat spat nemusel, pohral som sa s nim a kombinackami som velmi jemne postlacal problemovu cast (krytku na spiralky). Sice sa teraz celkom logicky tazsie naskrutkuje, ale problem s tecenim je takmer uplne vyrieseny. Ako male pozitivum beriem, ze atty dosiel uplne cisty, bez akeholvek bordelu a zapachu z vyroby. Co sa neda povedat o EXO.

Obrázok

EXO som musel poriadne vyumyvat a vysusit, vyzeral akoby ho drzali pred balenim v spalenom oleji. Oproti Merlinovi je menej precizne vyrobeny, vidiet na nom rozne drobne chybicky, ale paradoxne tesni perfektne. Funguje fajn, chut vie dat dobru, paru tiez a neprehrieva sa nejako kolosalne ani pri nizkom odpore spiralok. Pouzivam spolu s nim aj 22 mm heat sink ako redukciu, inac by som ho na Pico nenaskrutkoval.

Obrázok

Vyskusanim som ale zistil, ze tank nie je uplne pre mna. Nemal som to ako vediet a miesto toho, aby som tu na fore popisal, co chcem, som popisal to, co si myslim, ze chcem. :D Objednal som si teda este aj jednu RDA, ved ceny z Ciny su viac nez dobre. Rozhodoval som sa medzi Wotofo Sapor v1, Sapor v2 a Troll v1. Zvitazil Troll. Som s nim uplne spokojny, nemam mu co vytknut. Ak namotam vatu na skotsky sposob a poriadne nakvapkam, vydrzi v pohode cez 30 slukov a vobec neprska. Neveril by som, keby som neskusil. Chut dava spomedzi tych troch (a Kangertech Dripboxu, ktory tiez mam) uplne najlepsiu. Jediny "nitpick", ktory s nim mam je, ze je don vygravirovane trollface logo, ktoreho bol kedysi plny net a nepoznam cloveka, ktoremu by sa nesprotivilo. :D Ale to je fakt malickost a keby na nom miesto bol vygravirovany trebars aj pan Kapitan, vyhody by to vyvazili. :D Naviac kedze som ho (prezieravo) kupil v ciernej, nie je na nom to logo velmi napadne.

Obrázok

A este raz vsetkym velmi velka vdaka za skvele tipy a rady. :OK Bez vas by som stale tapal.

:smok2:
serpent
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod Budka1975 » Štv 12. Apr 2018 8:32:24

Ahojte.

Moja zbierka MTL atíkov ( rebríček obľúbenosti sa mení podľa šikovnosti rúk...)

Skyline klon
Kayfun Prime klon
Innokin Ares
By-Ka V7 klon

Každý má niečo do seba ale občas aj svoje muchy.
Obrázok

Odoslané z Redmi Note 4 pomocou Tapatalku
Budka1975
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod iso3001 » Sob 02. Jún 2018 23:52:05

pls, uzivam od piatku doggy 2k16 klon, nasroubovane to mam na pico tc 75W, a zistil som, ze ten sroubik v stredovom kontakte trci o ca 1.5mm viac, ako by som potreboval :roll: ako sa to riesi? iny sroubik s nizsou hlavou, alebo sa da nieco vymysliet s tou izolacnou podlozkou?

a ked uz otravujem s amaterskymi q, tak mam njke “otazky z praxe” ohladom motania po par dnoch :?

- aky je +/-ziaduci odpor spiralky pre MTL? okolo 1ohm, alebo viac? mam drot ss316l / 28ga

- v TC rezime mam zmatok, triafam to vyslovene ezotericky - napriklad spiralka odpor o.97 ohm, vykon 10W, teplota 155 stupnov. nejako to funguje, ale mna zaujima, ci na to nie je aspin nejake voditko, ako to nastavit lepsie, alebo aspon optimalne? cisto sedliacka uvaha - ak zvysim vykon, spiralka sa rychlejsie zohreje a TC sa aktivuje skor, tj viac bude cyklovat - to chcem, tj vacsi vykon je dobre? a s teplotou to je ako, vsade som cital ze ca 200-250 stupnov, ale mne sa to zdalo uz vela :shock:

- ten doggy je na potah volnejsi, a aj pri uplne zavretom prieduchu to taha falosny vzduch bokom, cez kruzok ale podla mna je to jednak prevedenim a jednak si myslim, ze aj tym nedosadnutim na grip. moze byt, alebo cele zle, zahodit a kupit berseker? napriklad na nautile 2 sa mi velmi paci ta tuhost a najma to, ze ak zavrem vzduch, tak je naozaj zavrety, na jednej dierke to ide ztuha, druha/ tretia je pre mna uplne super.

- premotaval som to od piatku uz asi 5x, ved trening robi majstra :lol: lebo to cele fungovalo nahodne, tieklo, netieklo, prskalo, nehrialo, ale tak nejako sa mi podarilo zbastlit ako tak chodivy build :vap_cig: ak sem hodim pripadne nejake fotky, tak mi viete okomentovat, ze co je zle, resp co ma byt inak?
Obrázok užívateľa
iso3001
e-znalec
e-znalec

Predchádzajúci

Späť na Atomizéry, Cartomizéry, Batérie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia