Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Elektronka bez nikotinu

Elektronka bez nikotinu

Ak chcete prejst na elektronickú cigaretu a je Vám niečo nejasné tak píšte sem.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Elektronka bez nikotinu

Poslaťod Tomas888 » Ned 28. Máj 2017 1:29:09

Zdravim všechny!:)

Jsem nekuřák, nikdy jsem moc nekouřil, maximálně na párty - ale zaujalo mě jak dobrou příchuť může mít el. Cigareta bez nikotinu, takže by mě zajímalo jaká se pro mě hodí, vzhledem k tomu že to nepotřebuji tahat do plic. Nechci koupit něco špatnýho - chtěl bych kolem 1000kč. Budu rád když budou větší mraky. Našel jsem si jich pár, ale pak mě zneklidnilo když jsem viděl konentáře typu "ta je na tahání do plic".. prostě tomu nerozumím.

Taky by mě hodně zajímalo jestli když si koupit elektronku, tak ji prostě budu mít a jediný co budu přikupovat jsou liquidy. Nebo musím měnit ty hlavy apod. Neukamenujte mě, opravdu o tom vím minimum.

Rád si zajdu na vodnici a když jsem vyzkoušel nulku s příchutí, naprosto mě to dostalo. Konkrétně teď koukám po ijust S, někdo kdo mi potvrdí můj výběr nebo naopak?

Budu rád za každou radu. Děkuji.
Tomas888
e-začiatočník
e-začiatočník

Re: Elektronka bez nikotinu

Poslaťod DeMaio » Ned 28. Máj 2017 1:32:04

Premazané. Ak nemáte čo poradiť tak sa zdržte spamu. Myslím, že na tomto fóre fakt neni nikto odkázaný na nahánanie príspevkov.
Váš milovaný moderátor
Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
DeMaio
Moderátor
Moderátor

Re: Elektronka bez nikotinu

Poslaťod Sumossan » Ned 28. Máj 2017 22:53:07

IJust nekupuj, radsej prihod par penez a kup si neco lepsiho, ked chces robit mraky, tak bohuzel, tahani do pluc sa nevyhnes, nevim aspon o tem, ze by sa s MTL dali robit nejake mraky. Chod na youtube a vyhledaj vapetalk s karotkou, ma tam videa aj pre uplnych zacatecniku s vapovanim, kukni si to, aby si bol lepsie v obraze

Ked chces peknu cigarwtku na mtl co vie spravit aj trosku pary, tak za tie iste peniaze joyetech ego aio, alebo​ take neco

http://www.vapetalkskarotkou.eu/p/blog-page.html?m=1

Odoslané z Cong C1391 pomocou Tapatalku

4 príspevky pod seba? No mne sa snáď sníva :o .. Používaj EDIT. DeMaio
Sumossan
e-pokročilý
e-pokročilý

Späť na Začínam s elektronickou cigaretou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť