Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - ŽENA pred dôchodkom - 10/15 cigariet light denne

ŽENA pred dôchodkom - 10/15 cigariet light denne

Ak chcete prejst na elektronickú cigaretu a je Vám niečo nejasné tak píšte sem.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

ŽENA pred dôchodkom - 10/15 cigariet light denne

Poslaťod Iva Goralka » Pon 05. Jún 2017 13:08:39

Mám 54 rokov a fajčím prerušovane od svojich 12 tich rokov. Asi 100x som prestala a znova začala fajčiť, ale v súčastnosti som už z toho pološialená...skrátka neviem prestať. Chcem prejsť na e-cigaretu a hľadám na tomto fóre sprievodcu...poradcu, ktorý by ma previedol "týmto svetom" a pomohol by mi prejsť na e-cigaretku.
Fóŕa, kde sa píše o "začínaní" sú pre mňa nedostačujúce...som technické trdlo...väčšinu komunikácie nechápem.
Sú tu dáke ženy, ktoré by mohli so mnou možno komunikovať "inak", než je to vo väčšine príspevkov.
Nebránim sa žiadnym radám, od kohokoľvek.
Iva Goralka
e-začiatočník
e-začiatočník

Re: ŽENA pred dôchodkom - 10/15 cigariet light denne

Poslaťod mitter100 » Pon 05. Jún 2017 14:08:04

Iva,
nechcem sa tu rozpisovať, najlepšie je ísť na nejaké stretko vaperov, kde si môžeš veci ošahať, vyskúšať.
Ale čo mám skúsenosti s vapermi a začínajúcimi vapermi a sú maximálne spokojný je Joyetech eGo AIO.Ľahká údržba a obsluha.
Dobré podanie chuti,vela pary, malé a šikovné do ruky a kabelky.
Bázu o sile 12mg, príchuť to je už na Tebe.
:vap_cig:
Obrázok
[b]UŽ NERIEŠIM
inawera-miešam PODĽA CHUTI
Obrázok[/b]
Obrázok užívateľa
mitter100
e-veterán
e-veterán

Poslaťod Beastik » Pon 05. Jún 2017 14:29:54

OK, vitaj medzi nami. :)

Co ocakavas od svojej e-cigy? Kolko chces do nej investovat?
Navrhovane AIO od Joyetechy odporucam aj ja (25-35E na SK + par nahradnych hlav/spiralok). 12mg liquid je dost silny na dany pocet vyfajcenych pyro denne. 12mg taha kamarat co siel skoro 40 cervenych denne... Pri baleni 10ml to neni az taka velka investicia. Potom si uz len najst prichute.

Z mojej skusenosti a skusenosti v mojom okoli, pokial nie je "hlava" rozhodnuta o zmene na e-cigu tak sa to nemusi vydarit.
Ja som skoro zo dna na den presiel ==> a to som tahal 20 denne 20 rokov... za par dni uz len e-ciga a idem dodnes na nej.
Neziada sa mi ziadne pyro..
HW: DNA's & ArcticFox for MTL&DTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + PinkMule + Hochland

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Poslaťod samos » Pon 05. Jún 2017 15:05:48

ja som zacal este na ego, dnes odporucam to aio, je take blbuvzdorne, ze ho dokaze obsluhovat kazdy, apresiel som nae cigu da sapovedat od momentu ako som si prvy raz potiahol, viac som cigaretu do ruky nechytil (a dodnes mam otvorenu polskatulku cigariet :)), zacal som z 18mg, co mi bolo slabe apresiel som na24mg, to mi nargo vyhovovalo, dnes idem od 1,5 do 6mg, podla atomizeru a boxu ktory pouzivam :)
samos
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod mirotaso » Pon 05. Jún 2017 21:11:35

Iva Goralka je to jednoduche... chod do prvej kamennej predajne a kup si prvu co ti padne do oka. mozno ti tam dakto poradi, aj da odskusat... hlavne nezabudni preco to robis...

ja som za rozhodol na vianoce medzi sviatkami, bol otvoreny jedine baumax!!! :) :) kupil na dnesne pomery totalny blud, ale aj tak poviem, ze to bola zivotna kupa :) 3,5 roka bez pyra! pritom manzelka fajci, takze by som si mohol dat hocikedy.

porpri tom citaj, postupne sa do toho dostanes. mozno zo zaciatku minies viac penazi ako za cigarety, za rok bude ale vysledok zhruba 1/4, neskor aj menej, ale samozrejme to nie je vsetko, rozdiel na zdravi, spozorujes skoro...

... a este si predstav jak ten kazimir nedostane od teba dan z tabaku :) :) :) nie je to krasa :) :) :)
Obrázok užívateľa
mirotaso
e-znalec
e-znalec

Poslaťod Iva Goralka » Pon 05. Jún 2017 22:19:22

Ste skvelí...dík...to s tou daňou...je dobrééé.
Zajtra idem na to...nie je tu náhodou niekto z Brezovej pod Bradlo, či z Myjavy ...a okolia? :dhd:
Iva Goralka
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod Beastik » Pon 05. Jún 2017 23:27:20

Ano, mozes zajst do predajne a spolahnut sa na predavaca ak to je predavac a vie co predava a komu.
Ak je to len podavac tak odides aj s 3-4 modelom... Lebo ine nepozna, nemaju v ponuke...

Vyhni sa tym "pidi" stankom v xxx-marketoch velkosi 1x1,5 metra.. Moja skusenost tam bola len nudzovy zdroj liquidu... Inak stare modely eGo... Skus sa aj obratit na nami overeny eshop ego-cigarety.sk
HW: DNA's & ArcticFox for MTL&DTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + PinkMule + Hochland

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Poslaťod mitter100 » Uto 06. Jún 2017 16:19:23

Som zo Senice, môžme sa stretnúť a pokecať, môžem Ti dať pár vecí ošahať, myslím e-cigi.....
a dať pár príchutí okoštovať
:vap_cig:
Obrázok
[b]UŽ NERIEŠIM
inawera-miešam PODĽA CHUTI
Obrázok[/b]
Obrázok užívateľa
mitter100
e-veterán
e-veterán

Späť na Začínam s elektronickou cigaretou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia