Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Eleaf iStick Pico Dual TC200W + Joyetech Ornate

Eleaf iStick Pico Dual TC200W + Joyetech Ornate

GRIPY a všetko okolo nich.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Eleaf iStick Pico Dual TC200W + Joyetech Ornate

Poslaťod Tibrinx » Str 19. Júl 2017 8:30:33

Dobry den. chcem sa spytat, ako sa spavne nastavuje tento grip. neviem ci robim nieco zle ja, alebo je chyba inde. ked nastavujem teplotu pre Ni, rovnaka sa da na vsetko (Ti aj Ss). aku ulohu vlastne zohrava teplota? a ked nastavujem watti, tiez to dava vsade rovnako. mam k tomu original dodavany clearomizer melo III mini, ktory funguje najlepsie pri 45w. no hlavny problem je clearomizer joyetech ornate. na 80w nerobi vlastne nic. na 110w prska, vyteka z neho, a je tam hnusna chut. a pritom to ma zvladat 200w. pouzivam liquid co som si namiesal. 80/20 vg/pg. viete mi poradit co nastavit v gripe, aby mi to prestalo robit? pozeral som video kde chalan v pohode pouzival tento clearomizer s gripom a ziadne problemy nemal. dakujem za odpovede.
Tibrinx
e-začiatočník
e-začiatočník

Joyetech Ornate clearomizer

Poslaťod Tibrinx » Str 19. Júl 2017 8:38:07

Dobry den. chcem sa spytat. kupil som si clearomizer joyetech ornate a chcem ho pouzivat s gripom Eleaf iStick Pico Dual TC200W. naplnil som ho liquidom co som si namiesal 80/20. je avoria baza a avoria aroma. pri 80w nic nerobi skoro, no na 110w prska, prehrieva sa v okamihu a trecie mi liquid po gripe. a pritom to ma zvladnut 200w. co mam nastavit, alebo urobit, aby vsetko bolo ok a mohol som pouzivat clearomizer bez problemu? pouzivam aj melo III mini, ktory funguje ako ma. dakujem za odpovede.

Prispevky som zlucil v jedno vlakno, riesi sa tu ten isty problem 2x. Taktiez nema zmysel pisat odpovede 2x. Beastik
Tibrinx
e-začiatočník
e-začiatočník

Re: Joyetech Ornate clearomizer

Poslaťod Ronon » Str 19. Júl 2017 8:51:29

To rozpätie watáže čo si skúšal je dosť veľké, skús aj medzi tým (85W, 90W atď), ale aj tak si myslím,že na taký clearomizér máš riedky liquid. Miešal by som to aspoň so 60% podielu VG - preto ti to tečie.
Obrázok
Ronon
e-znalec
e-znalec

Re: Eleaf iStick Pico Dual TC200W

Poslaťod Beastik » Str 19. Júl 2017 12:50:05

Ahoj,
tak pekne poporiadku, teplota pri TC rezime je hranicna hodnota, ktoru ma dosiahnut spirala bez toho aby si spalil vatu a bafal.
Ja idem vacsinou SS na 200-220C, zalezi na atiku. K tomu si musis na Pico nastavit aj vykon v TC rezime, kolko ma dat pico pri TC rezime, ak sa nemylim je to 4x klik a upravis si tu hodnotu. Toto nastavenie si spominam, mam prepaleny SW na ArcticFox.
TC rezim vyuziva linearnu zmenu odporu Ni, Ti a SS dratu vplyvom teploty. Na zaklade zmeny odporu spiralky odhaduje/vypocitava jej teplotu v atiku.

Kazda hotova spiralka/hlava ma uvedeny pracovny vykon na kolko W ju treba vyhnat, vacsinou je to na nej napisane. Vykon sa nastavuje podla odporu spiralky/hlavy. Ja som si najskor presiel vo VW rezime kolko watov mi vyhovuje, prestavil tuto hodnotu v TC a uz len doladil teplotu.
HW: DNA's & ArcticFox for MTL&DTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + PinkMule + Hochland

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na GRIPY

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia