Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Ovocná aróma

Ovocná aróma

Všetko o liquidoch, výrobcoch a Vaše vlastné hodnotenia.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Upozornenie:
Liquidy môžu obsahovať nikotín. Nikotín je návyková a silne toxická látka.
- Budte maximálne opatrný pri manipulácii s liquidmi obsahujúcimi nikotín!
- Liquidy s obsahom nikotínu skladujte bezpečne mimo dosah detí a zvierat uložené v obaloch s bezpečnostným uzáverom!
- Liquidy s obsahom nikotínu nesmú používať deti a mladistvý do 18 rokov!

Diskusné fórum www.el-cigareta.eu nezodpovedá za prípadné škody na zdraví a majetku ktoré vzniknú na základe nasledujúcich informácii obsiahnutých v tomto fóre.

Re: Ovocná aróma

Poslaťod Uriel23 » Str 09. Aug 2017 19:35:58

Aby sme si rozumeli Fredy ;) Máš dve možnosti pokial nechceš miešať, buď kúpiš arómu napr jahoda a dáš pár kvapiek do hotového jahodového liquidu ( takže akokeby miešaš ) alebo kúpiš nejaký prémiový liquid, tie sú výraznejšie ( hlavne tie z USA ) ;) Musíš skúšať, každému chutí niečo iné tak je ťažké poradiť.
Obrázok užívateľa
Uriel23
e-znalec
e-znalec

Poslaťod freddy » Str 09. Aug 2017 19:45:05

Som MTL vaper. Sila nikotínu zavisí od dostupného hotového liquidu a pohybuje sa od 6 do 18 mg.

A kúpou prémiových liquidov (pri mojej spotrebe, mám to celý deň v "hube") cesta nevedie. Kupujem výhradne z FT a GearBest, je pravda, že momentálne som preradil na vyšší level kúpou drahších prémiových liquidov (toto fórum /Prave som objednal a som zvedavy :)/ ma trošku nakoplo) z GB, mám ich už doma, zatiaľ som ich nemal čas otestovať.

Chutí mi ale aj obyčajný, lacný jahodový, broskyňový či citrónový Seven z GB, je ho však potrebné dochutiť jahodovou, broskyňovou či citrónovou príchuťou, myslím si, že potom by to bolo úplne super.
Smok Koopor Mini 60W, Smok Alien 220W, Wismec Reuleaux RX200S, Digiflavor Siren GTA 25, The Geekvape AMMIT 25,
freddy
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod Uriel23 » Str 09. Aug 2017 19:50:10

Tak potom miešaj ;) Egoist sú dosť výrazné ;)
Obrázok užívateľa
Uriel23
e-znalec
e-znalec

Poslaťod freddy » Str 09. Aug 2017 19:57:57

Uriel23 píše:Tak potom miešaj ;) Egoist sú dosť výrazné ;)

Toto je prvý prínosný príspevok. Tie arómy pozerám na webe sú riadne drahé! Stoja za to?
Smok Koopor Mini 60W, Smok Alien 220W, Wismec Reuleaux RX200S, Digiflavor Siren GTA 25, The Geekvape AMMIT 25,
freddy
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod Uriel23 » Str 09. Aug 2017 20:04:17

Skús, majú aj vzorky. Ja ovocinár niesom ale Tantadroo bez mentolu mi chutilo a bolo dosť výrazné. Dal som 5ml na 30ml bázy ;) Drahé sú ale zas majú 20ml ;)
Obrázok užívateľa
Uriel23
e-znalec
e-znalec

Poslaťod Osiris » Str 09. Aug 2017 20:35:55

Nemozem si pomoct, ale moj nazor je, ze ak je zaklad na <píííp>, tak ziadna, ani ta sebelepsia aroma to nevylepsi... Chapem, ze cena od 2,50$ za 30ml sa zda zaujimava, ale ani srnka netusi, co za nikotin a aromy su tam pouzite a tiez silno pochybujem, ze PG/VG su farmaceutickej cistoty (a len dufam, ze su aspon potravinarskej kvality...).
A naco kupovat Hangsem, ci Liquu z ciny za 4,50$ za 30ml, ked za to mozem mat podstatne kvalitnejsie liquidy z ameriky... Aj teraz v pondelok mi dosla zasielka z kalifornie, za 390ml som zaplatil cca 64€ (aj s dopravou), a to 300ml boli premiovky z ich najvyssej rady. Staci pockat na akciu (maju ich kazdu chvilu) a 120ml sa da kupit uz od 4,50$, a ako bonus je, ze to dorazi cca za tyzden.
Odkazy na tychto vyrobcov tu boli uz velakrat, staci pohladat.
Obrázok
Osiris
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod Uriel23 » Str 09. Aug 2017 20:39:36

Ja mám na pošte 6x 60ml z USA za 45e ;) A bez colnice :)
Obrázok užívateľa
Uriel23
e-znalec
e-znalec

Poslaťod freddy » Str 09. Aug 2017 21:41:08

Osiris píše:Nemozem si pomoct, ale moj nazor je, ze ak je zaklad na <píííp>, tak ziadna, ani ta sebelepsia aroma to nevylepsi...

Neprotirečím ti, skutočne tá kvalita môže zaostávať (ale aj nemusí, dokázateľné to nie je). Ide o to, že už ten samotný základ je (pre mňa) dobrý a chce to len zintenzívniť tú chuť, nič viac či menej.

Ak máte teda linky (či odkazy tu na fóre) na dobrých zahraničných predajcov prémioviek s dobrými cenami, tak mi ich prosím vložte sem alebo do SS. Ak to bude cenovo konkurenčné s Čínou, prečo nie. Vopred ďakujem.
freddy
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod Beastik » Str 09. Aug 2017 23:09:04

Nemozes porovnavat Skodovku (cina liquid) a Ferarri (premiove liquidy). Ani tuningom sa nepriblizis...
Premiove su vzdy drahsie, chutovo vyraznejsie. Ja som z Ciny skusil tri liquidy a dva z nich som radsej podaroval. Ostal mi Lemonic z GB.
Prezri si sekciu Liquidy a tam je toho hafo aj s popismi jednotlivych druhov liquidov ci arom.. Stale plati 100 ludi a 100 chuti...

Egoist aromy od LOTJ su vyborne. Tantadroo Mentol Free No.12 mi chuti stale. Vyborny mix.Obchod co som Ti odporucil predava aj male vzorky na skusanie. Ja skusim vzorku a ked zachuti kupim celu flasku. Miesam ich na 20%, vysledok stoji za to. Vykreslena chut ovocia. Ak chces cervene bobule a mentol skus Red Astaire od T-Juice.
Kazdy vyrobca odporuca svoje pomery, zalezi aj na baze/liquide PG/VG... Casom si najdes svoje pomery a aj casy zrenia.
HW: DNA's & ArcticFox for MTL&DTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + PinkMule + Hochland

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Poslaťod Cecil » Pon 18. Sep 2017 17:07:21

PG - chuť / VG - dým
Pokiaľ teda chceš výraznú chuť tak musíš ísť do liquidov s vyskoým obsahom PG. Prípadne to nahradzovať dochucovaním, no moc príchute tiež nerobí dobre.
Cecil
e-začiatočník
e-začiatočník

PredchádzajúciĎalší

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Liquidy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť