Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Ovocná aróma

Ovocná aróma

Všetko o liquidoch, výrobcoch a Vaše vlastné hodnotenia.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Upozornenie:
Liquidy môžu obsahovať nikotín. Nikotín je návyková a silne toxická látka.
- Budte maximálne opatrný pri manipulácii s liquidmi obsahujúcimi nikotín!
- Liquidy s obsahom nikotínu skladujte bezpečne mimo dosah detí a zvierat uložené v obaloch s bezpečnostným uzáverom!
- Liquidy s obsahom nikotínu nesmú používať deti a mladistvý do 18 rokov!

Diskusné fórum www.el-cigareta.eu nezodpovedá za prípadné škody na zdraví a majetku ktoré vzniknú na základe nasledujúcich informácii obsiahnutých v tomto fóre.

Ovocná aróma

Poslaťod freddy » Pon 07. Aug 2017 21:29:47

Kedže rád striedam chute, okrem tabakových (Marlboro, RY4) mi chutia aj ovocné (najviac broskyňa, citrón, jahoda). Keďže si kupujem výhradne hotové liquidy (Seven, Hangsen, Aramax, ...) a tá intenzita chuti je viac-menej nevýrazná resp. pre mňa málo výrazná, chcel by som vás týmto požiadať o radu, od akej spoločnosti tieto ovocne príchute (nielen hore uvedené) kúpiť? Cieľom bude zvýšiť intenzitu základnej chuti liquidu (príklad liquid Seven, jahoda, výborná cena, pekný vzhľad, úžasná vôňa, chuť však málo výrazná). Poteší aj info o zahraničných predajcoch za dobré ceny a poštovné. Za každú odpoveď či radu vopred ďakujem.
Smok Koopor Mini 60W, Smok Alien 220W, Wismec Reuleaux RX200S, Digiflavor Siren GTA 25, The Geekvape AMMIT 25,
freddy
e-začiatočník
e-začiatočník

Re: Ovocná aróma

Poslaťod Beastik » Uto 08. Aug 2017 8:19:52

Uprava hotovych liquidov??? Nie...
Radsej si namiesaj svoje tabakove a do toho pridaj ovocie. Nie len ovocnu ale aj tabakovu zlozku si spravis podla chuti.

Odporucam Ti obchod (tu na fore registrovany) http://www.ego-cigarety.sk, kde si z velkeho mnozstva arom mozes objednat aj vzorky (1.5-2ml na vyskusanie, zamiesas do 10-20 ml, zalezi na odporucanych %) Mne sa osvedcili tabakovky od FlavourArt (7 Leaves, Glory, Virginia...), ovela lepsie ako hotovy liquid... Ak si tabakar, potom skus aj LaTabaccheira Aromy.
HW: DNA's & ArcticFox for MTL&DTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + PinkMule + Hochland

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Poslaťod Sumossan » Uto 08. Aug 2017 18:12:38

Presne tak, lepsie namiesat novy liquid, jak domiesavat hotovku

Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
Sumossan
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod endy500 » Uto 08. Aug 2017 20:59:09

Ja si myslím že namiešať dobrý ovocný tabak nie je len tak. Pre zaciatocnika co vapuje hotovky to bude veľa bázy v záchode.
Moje doporučenie je ísť tou cestou ako si freddy sam zvolil a to dochucovat hotovky.
Doporučil by som výrobcov so širokým sortimenrom aróm ako
TPA
Avoria
FlavorArt
možno Capella

Je to len môj nazor ale mixnut nieco z dvoch arom chce trpezlivosť hlavne pri tabakovych aromach a ovocie do toho tak to bude veľa pokusov. Teda aspoň ja som mal veľa a nič take že by som si povedal ano toto je parada sa mi nepodarilo.
Možno len mam uz hubu fajnovu alebo možno neviem dobre miesat, neviem len som chcel upozornit na to ze pre zaciatocnika to nemusí byť to prave orechové.
Přesvědčení, že já chyby nedělám, je projevem hlouposti.
Poor man's DNA
Obrázok
religion is like a penis
Obrázok užívateľa
endy500
e-veterán
e-veterán

Poslaťod feldsam » Uto 08. Aug 2017 21:45:24

Ak si od LC alebo RS môžeš si prísť vyskúšať máme 120 príchutí od FlavourArt, 10prichuti tabakových od Latabaccheria a teraz sme rozšírili sortiment Vampire Vape.
Už vyše roka v predajni nepredávame hotovky iba baza a aróma. Hotovky sú podľa mňa príliš pre sladené a napaluju sa na špirálu.
Ináč obľúbené je mix tabak Virginia plus čierna višna. :vap_cig:
Iveta Feldsam ... kamenná predajňa LC + RS, e-shop https://elcigarety.sk/
feldsam
Predajca
Predajca

Poslaťod Beastik » Str 09. Aug 2017 8:05:23

endy500 píše:...Ja si myslím že namiešať dobrý ovocný tabak nie je len tak...

Endy mas pravdu, cele miesanie je pokus-omyl. Ked vapuje hotove tabakovky, tak si moze zamiesat svoje tabakove. Ovocne by som na zaciatku miesal samotne, nasledne primiesal do tabakovky.

Neskor ked som uz vedel aka je ktora aroma, zamiesal som to rovno naraz... Mojim cielom bolo Cigarilo Vanilka/Visna.

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Poslaťod Igi BB » Str 09. Aug 2017 11:29:36

Ja už veľmi dlho idem na Flafourtec - Wild West Tobaco, s banánom os Flavourtecu a smotanou od FA.
Collector
Igi BB
e-veterán
e-veterán

Poslaťod Uriel23 » Str 09. Aug 2017 16:34:26

Fredy nechce miešať, chcé výrazný hotový liquid ;) Takže mu sem radšej hoďte nejaké premium liquidy, ale tam tá cena už bude niekde inde. Fredy skús UK eShop no1ejuice ;)
Obrázok užívateľa
Uriel23
e-znalec
e-znalec

Poslaťod freddy » Str 09. Aug 2017 18:38:00

Asi sme sa nerozumeli, takže upresním. Nechcem dochucovať (či prichucovať) hotové tabakovky ovocnou arómou, chcem dochucovať už hotové ovocné liquidy tak, aby tá ovocná príchuť bola výraznejšia ako je.

Nechcem a nemám čas laborovať s desiatkami príchutí rôznych výrobcov. V okolí nemám žiadneho vapera a neviem o žiadnej predajni, kde by som si tie príchute prípadne mohol aj vyskúšať (týmto ďakujem za ponuku od feldsam-a). Chcem len vaše tipy a skúsenosti, nakoľko s týmto nemám absolútne žiadne skúsenosti. A zároveň aj radu kde výhodne kúpiť.

V každom prípade však ďakujem za všetky vaše predchádzajúce i nasledujúce odpovede.
Smok Koopor Mini 60W, Smok Alien 220W, Wismec Reuleaux RX200S, Digiflavor Siren GTA 25, The Geekvape AMMIT 25,
freddy
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod Beastik » Str 09. Aug 2017 19:32:01

OK. Si MTL ci DTL vaper??? Na akej sile si??

Ak chces vyraznu chut hotovych liquidov. Treba ist do premiovych alebo z USA, kde je riziko zadrzanie colnikmi. USA su podla mna sladsie ako tie nase z EU.

Premiove liquidy ma aj www.ego-cigarety.sk len cena vyssia. Ja mam odskusane Bombo Liquidy. :OK :OK

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Ďalší

Späť na Liquidy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia