Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Akú batériu zvoliť k Smoktech AL85 TC85W Grip Full Kit?

Akú batériu zvoliť k Smoktech AL85 TC85W Grip Full Kit?

Debata o rôznych druhoch atomizérov, clearomizérov a batériách pre elektronické cigarety.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Akú batériu zvoliť k Smoktech AL85 TC85W Grip Full Kit?

Poslaťod maio » Sob 26. Aug 2017 20:25:28

Ahojte, zvažujem kúpu cigarety Smoktech AL85 TC85W Grip Full Kit Champagne Gold (http://www.rajcigariet.sk/smoktech-al85 ... ld-p134956). Chcel som k tomu kúpiť tento monočlánok (http://www.rajcigariet.sk/bateria-panas ... mah-p98404), no píšu, že je len to 20W zaťaženia. Chcel by som k tomu batériu, ktorá by mala väčšiu záťaž, ale zároveň, aby vydržala dlho nabitá - aspoň 2 dni. A bolo by fajn, keby bola cigareta, aj batéria z jedného obchodu. Poradíte, prosím? :)
Príp. uvítam aj váš názor na grip - kúpiť, nekúpiť, výhody, nevýhody. :)
Ďakujem krásne.
maio
e-pokročilý
e-pokročilý

Re: Akú batériu zvoliť k Smoktech AL85 TC85W Grip Full Kit?

Poslaťod Osiris » Sob 26. Aug 2017 21:09:07

Chces dve veci, ktore sa zlucit nedaju. Bud mas vysoku vydrz, alebo vysoke prudove zatazenie. Taky zlaty stred je bud LG HG2 (ale tu je dnes tazko zohnat), alebo Sony VTC 5/5a/6. Slusny zdroj baterii je nkon.nl
Obrázok
Osiris
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod maio » Sob 26. Aug 2017 21:17:04

Ďakujem za odporúčanie.. ešte jedna otázka k nabíjaniu /iste amatérska- zatiaľ som mal len vbudovanú batériu/ - treba na baterku kupovať nabíjačku či sa môže nabíjať klasicky vsunutá v cigarete cez mikrousb?
maio
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod Beastik » Sob 26. Aug 2017 21:28:32

Mod/grip na jednu 18650 pouzivat na jej nabijanie je OK. Ja mam male Pico a nabijam stale v nom bateriu. Odporucil bych Ti tento grip, uz len kvoli overenej elektronike. SMOK nemal doladene TC a preto som ho prestal pouzivat. Mozno sa uz polepsili, ale ten dizajn...
Eleaf Pico sa da upgradovat SW a ziskas grip podobny DNA...

Bateriu cas od casu nabijem v nabijacke (tu z Pico) inak dvojbaterkace nevyuzivam na nabijanie => su pomale...
HW: DNA's & ArcticFox for MTL&DTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + PinkMule + Hochland

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Poslaťod maio » Sob 26. Aug 2017 22:41:52

Beastik, to znamená, že tá nabíjačka baterky nie je nevyhnutná? Môžem teda batériu nabíjať aj priamo v cigarete usb káblom?
maio
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod Merlin » Sob 26. Aug 2017 22:59:45

Skoda ze ten smoketech, nerobia ako Elaf pico a pico mega, na jednu 26650 clanok.
Ten vydrzi aj dva dni.
Ale tazko sa uz zhanaju tie zelene vappowery, co mali okolo 5,5Ah a vydrzali strasne veci.
Ak mozem doporucit clanok, tak dnes top, je sony VTC6, ma okolo 3,2Ah, pokial sa z neho netaha prilis velky prud.
Ale clanky su drahe.
LG HG2 sa zhanaju uz tazssie, najma ak ma byt zarucene, ze je to original.
Ale niesu zle ani lacne samsung INR, maju sice len daco okolo 2,8Ah ale na bezny vaping stacia.
na ft, sa daju zohnat 4ks za tolko, co jeden VTC 6 na nkon.nl.
Ku tomu nejaku lacnu 1lochovu nabku a jeden obal do vacku, na clanok a hor sa do sveta.
Aj tak dva dni liqid nevydrzi v atomizeri, to by musel mat aspon 6ml.
Elektronika je ako dezinsekcia, stale na kolenach hladame svaby v inom smeti.. Neponukajte mi komerciu, ak mi ale darujete volaco, najprv to rozoberem a zahodim az po tom.
Obrázok užívateľa
Merlin
e-veterán
e-veterán

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Atomizéry, Cartomizéry, Batérie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť