Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Arómy AromaSense

Arómy AromaSense

Všetko o liquidoch, výrobcoch a Vaše vlastné hodnotenia.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Upozornenie:
Liquidy môžu obsahovať nikotín. Nikotín je návyková a silne toxická látka.
- Budte maximálne opatrný pri manipulácii s liquidmi obsahujúcimi nikotín!
- Liquidy s obsahom nikotínu skladujte bezpečne mimo dosah detí a zvierat uložené v obaloch s bezpečnostným uzáverom!
- Liquidy s obsahom nikotínu nesmú používať deti a mladistvý do 18 rokov!

Diskusné fórum www.el-cigareta.eu nezodpovedá za prípadné škody na zdraví a majetku ktoré vzniknú na základe nasledujúcich informácii obsiahnutých v tomto fóre.

Arómy AromaSense

Poslaťod Weiss » Ned 10. Sep 2017 10:04:54

Pred časom som sa obzeral po arómach s tabakovou chuťou, bez vône a bez sladkosti v chuti.
Weiss píše:Ahojte.
Pred časom som začal s miešaním, nakoľko úprava zákonov a následné ceny 10ml liquidov sú mimo... Roky som vapoval Liqua American Tobacco 12mg/ml. Chuť mi vyhovovala, ale pre mňa dôležitá vlastnosť bola absencia sladkej pachute a tiež meexistujúca vôňa. Skúšal som nájsť arómu, ktorá by sa chuťovo približovala spmínanej Lique. Miešal som zatiaľ T-Juice (Primo verde, G&B), FlavourArt (Storm, 7 Leaves, Shade) a jediná aróma ktorá ma zaujala bol G&B. Ale je hodne aromatická a sladká.
Prechádzam všetky fóra a nikde som nenašiel čo hľadám. Nemáte odskúšané ďalšie príchute, resp. vie mi niekto poradiť, čo chutí podobne ako spomínaná Liqua?
Ďakujem!

Začal som podľa doporučenia Samosa testovať:
Obrázok
Všetky chute boli hodne tabakové (nemýliť si s cigaretové), väčšina bez sladkosti (koncentrácia 3%, PG70/VG30, doba zrenia 4 týždne), ale zistil som, že vlastne tabak ani nechcem a nechutí mi.

začal som sa pozerať po niečom inom a náhodou som objavil video z testovačky od Noida - príchute AromaSense.
https://www.youtube.com/watch?v=P9vL0vz4Z6o
https://www.youtube.com/watch?v=uuqlPEeH9Hg

A tak som kontaktoval predajcu a objednal:
Obrázok

Koncentrácia 5%, 50PG/50VG, Griffin AIO, Tripple Twisted Kanthal 0,39Ohm
HROZNOVÉ VÍNO
Jemná chuť hrozna, prirovnal by som to k chuti hroznového cukru.
Vhodný na celodenný vaping
Sladký
Aromatický
Hodnotenie: 8,5/10

PURE GOLD
Ľadový, chladivý podtón (nie veľmi intenzívny, príjemný), chuť čiernej ríbezle - tmavého hrozna, spomenul som si na žuvačku Hubba Buba fialová z detských čias. veľmi príjemný vaping.
Sladký
Aromatický
Hodnotenie: 8/10

PINACOLADA
Pre milovníkov tohto nápoja. Na začiatku jedmný ananás, potom intenzívnejší kokos. Kokos pre mňa nie, to nemusím.
Sladký
Aromatický
Hodnotenie: 6/10

KAWA
Jemná chuť kávy, karamelu s mliekom. Dlho som nevedel, čo mi táto chuť pripomína a nakoniec si spomenul:
Pre pamätníkov ;)
Obrázok

GREEN HAZE
Príjemný ľadový, chladivý podtón s príchuťou hrušky. Veľmi príjemný vaping.
Aromatické
Rozhodne môj Top
Hodnotenie: 10/10

HEISENBERG
Modrá atóma, po namiešaní modrý liquid.
Silný chladivý podtón, veľmi svieža chuť, priprovnal by som ku ľadovým cukríkom.
Sladký
Aromatický
Celodenný vaping asi nie, ale dať si to raz denne je fajn.

AMERICKÝ MENTHOL
Chuť mentolu, nie tak silná, aby mi trhala pľúca, veľmi osviežujúca. Pre mňa nie na celý deň, ale občas pre zmenu, prečo nie? Resp. by som ho primiešaval do nejakej tabakovky.
Aromatický
Hodnotenie: 7/10

Snáď niekomu pomôžem s výberom novej chute pre mraky :vaping:
RIP: 510-T, EGO + Clearomizer V2, LAVATUBE + ViVi Nova, PROVARI + Kanger Protank 2, SMOK Plus
HW: ASPIRE NX100 + GRIFFIN AIO
Obrázok užívateľa
Weiss
e-pokročilý
e-pokročilý

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Liquidy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia