Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Zásobování, jaký mód, názvosloví, hlavy z číny

Zásobování, jaký mód, názvosloví, hlavy z číny

Ak chcete prejst na elektronickú cigaretu a je Vám niečo nejasné tak píšte sem.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Zásobování, jaký mód, názvosloví, hlavy z číny

Poslaťod matata » Štv 14. Sep 2017 9:52:12

Ahoj,
vapuju 3 měsíce.

Pořídil jsem si Ego aio a následně Mega twist+.

Musím říci, že twist má úplně jiné podání chuti a je to opravdu moc dobré.

Dotaz 1 - zásobování liquidem
Preferuji pusa - plíce. Clapton 1.5 výborná, ale potýkám se asi s nedostatečným zásobováním a řekl bych i zavzdušněním hlavy. Popíšu... Dvakrát natáhnu, nádherně jemně bublá. Intenzivní chuť. 3 a další potah i když počkám několik minut je takový sušší a nevýrazný. Metodou pokus omyl jsem vysldoval , ze když v tomto stavu do driptipu fouknu tak z hlavy vyjde pár bublinek a následné potáhnutí je jako to první. Čili perfektní. Je normální že se hlava takhle zavzdušňuje? Pomohlo by použít řidší liquid? Používám 50/50.

Dotaz 2 -Doporučte prosím mód
Rád bych si pořídil ještě mód.
Zamlouvá se mi Eleaf ASTER TC mód.
Líbí se mi na něm kompaktnost, že je sympaticky malý. Máte na něj nějaké špatné reference? Případně co byste doporučili?

Dotaz 3 - Značky báze a příchutí
Používám na míchání Zerofifty imperia a příchutě flavourart. Nemám moc s čím srovnávat. Je na tomto výběru něco špatně. (chápu že jde o subjektivné dojem ale budu moc rád za jakékoliv doporučení a radu.

Dotaz 4 - ujasnění pojmů a funkcí
Chápu prosím správně, že:
Podání chuti toho samého liquidu určuje zhavící hlava a nikolik clearomizer?
Jsou nějaké clearomizéry vhodnější na pusa plíce a jiné na přímé potahování?

Dotaz 5 - hlavy z číny
Objednal jsem SS316 0.6 ohm jednou z fastech a jednou z aliexpress. Všechny mi přijdou příšerné. Jsou to padělky? Chuť téměř žádná. Spíš taková divná pachuť. Odkud kupujete zhavici hlavy, aby byly levnejsi?

Omluvám se za obsáhlejší příspěvek a děkuji všem za případné odpovědi.
matata
e-začiatočník
e-začiatočník

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Začínam s elektronickou cigaretou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia