Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Joyetech Cuboid PRO 200W - PROBLEM

Joyetech Cuboid PRO 200W - PROBLEM

Ak chcete prejst na elektronickú cigaretu a je Vám niečo nejasné tak píšte sem.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Re: Joyetech Cuboid PRO 200W - PROBLEM

Poslaťod Osiris » Pon 18. Sep 2017 13:38:50

Atomizer aj hlava nie su problem, problem je, ze ta hlava nie je urcena na tvoj styl vapovania... Vsetky pribalene hlavy v kite su na DL (teda priamo do pluc), tie potrebuju luft otvoreny, pri pokuse skrtit vzduch na MTL sa moze stat to, co tebe.
Jedina vhodna hlava na MTL do ProCore Aries je hlava ProC1-S (0,25Ω), ale ta asi v sade nie je...

Obrázok

Co sa tyka motania - tiez som sa ho bal (aj z objektivnych dovodov, po uraze miechy mi ruky az tak dobre nefunguju), no nie je to nic zlozite, ci narocne. Sice do zaciatku potrebujes par pomocok navyse ako su keramicka pinzeta, jemne kliestiky (daju sa docasne nahradit aj stikacikom na nechty) a nejaka (ocelova) tycka a mozes fungovat.
Spiralky zozenies uz aj predmotane, vaty na vaping je kvantum za smiesne sumy. Po par pokusoch a možno aj omyloch to zvladneš. Ak budes potrebovat radu, sme ochotny pomoct ;)
Obrázok
Osiris
e-profesionál
e-profesionál

Re: Joyetech Cuboid PRO 200W - PROBLEM

Poslaťod peter7890 » Pon 18. Sep 2017 15:31:40

Dnes som si kupil MTL atomizer a moj problem sa v sekunde vyriesil. Konecne si uzivam pozitok z vapovania. Vdaka za toto forum a vela ludi ochotnych poradit a pomoct. Som nadmieru spokojny. Teraz sa uz len zdokonalovat a osvojovat si rozne nove techniky (do toho motania sa urcite pustim).

Obrázok
peter7890
e-začiatočník
e-začiatočník

Predchádzajúci

Späť na Začínam s elektronickou cigaretou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia