Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Joyetech Cuboid PRO 200W - PROBLEM

Joyetech Cuboid PRO 200W - PROBLEM

Ak chcete prejst na elektronickú cigaretu a je Vám niečo nejasné tak píšte sem.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Joyetech Cuboid PRO 200W - PROBLEM

Poslaťod peter7890 » Ned 17. Sep 2017 14:55:40

Zdravim vsetkych vaperov, vo vapingu niesom uplny zaciatocnik, ale elektronicku cigaretu som mal naposledy pred 5 rokmi ked zacal prvotny boom. Rozhodol som sa (pokusit sa) prestat s normalnymi cigaretami a tak som si kupil Joyetech Cuboid Pro 200w s ProAries atomizerom..vyzera to byt celkom obstojna masinka ale teraz k veci.. ked som si naplnil atomizer liquidom (samozrejme podla navodu) a skusil si potiahnut...nedalo sa to fajcit..zacalo ma hned dusit, dym sa mi zdal byt dost horuci a z casu na cas aj prskal horuci liquid von...mal som to nastavene na 60w, teplotu najnizsiu: 100°C....zhaviaca hlava ma 0.15ohm...pravdupovediac...je to pre mna spanielska dedina kedze predtym som neriesil ziadne watty, ohmy ani ampere...neviete mi poradit kde som urobil chybu? Alebo ako sa da nastavit aby to bolo znesitelne? Dal som za nu celkom dost penazi a mrzi ma ze ju neviem pouzivat. Vopred dakujem za kazdu radu...
Obrázok
peter7890
e-začiatočník
e-začiatočník

Re: Joyetech Cuboid PRO 200W - PROBLEM

Poslaťod mitter100 » Ned 17. Sep 2017 15:18:49

začni na 25W a skúšaj zvyšovať a ked to bude OK tak nechaj tak. 60w je moc...
Obrázok
[b]UŽ NERIEŠIM
inawera-miešam PODĽA CHUTI
Obrázok[/b]
Obrázok užívateľa
mitter100
e-veterán
e-veterán

Poslaťod Uriel23 » Ned 17. Sep 2017 15:31:59

V prvom rade si sa mal poradiť ešte pred kúpou, určite by ti tu poradili čo by ti najviac vyhovovalo. Keď už si kúpil je dobré si naštudovať ako sa čo nastavuje a funguje, taktiež pozrieť videá k danému výrobku. Tento atomizér je na priame ťahanie do pľúc a veľkú tvorbu pary, skús postupne znižovať výkon, 60w je pre teba príliš veľa. Ak nebudeš stále spokojný tak iný atomizér podľa tvojich preferencii ktoré nevieme
Obrázok užívateľa
Uriel23
e-znalec
e-znalec

Poslaťod peter7890 » Ned 17. Sep 2017 15:49:03

Chlapi dakujem za rady. Skusal som to postupne od 25w ale popravde...stale mi tam nieco nesedi...ked mam nizke watty vyfuknem uplne minimum dymu aj ked musim uznat ze uz nie horuceho, kazdopadne ta chut je celkom bieda. Mam Liqua sweet tobacco ktore som mal par dni dozadu cez ego aio od kamarata a neda sa to porovnat. Naozaj nechapem kde moze byt problem, studoval som fora, pozeral videa ale nikde som nenasiel nic podobne...akosi mi to nesedi na plucach...a to fajcim 30 marsiek denne, takze som celkom tuhy faciar...teda myslel som si kym som si nedal sluka z desert ship 18mg na 200w a zbieral si zvysok dna pluca rozlietane na kusky po okoli :-)
peter7890
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod Dibli » Ned 17. Sep 2017 18:51:38

Jsi si jist, že ta spirála uvnitř podporuje teplotní režim ?
Dibli
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod endy500 » Ned 17. Sep 2017 19:53:43

Tie hlavy 0.15ohm su 2 druhy.
ProC2 a ProC4 ale aky je v nich dozdiel som nenašiel.
Box nemám, ale podľa fotky súdim, že to ma na power režime. Kanthalove hlavy 0.15ohm sa mi zdá tak trochu nereálne. Mám obavu aby to nebol nikel.
V coiloch sa moc nevyznám a hľadať to v telefone je pain in the ass.
@peter7890 ak si si potiahol 18mg na 200W tak to by pridusilo aj koňa. To si z teba niekto takým detským spôsobom spravil srandu.
Vo vapingu ide o to aby si nasiel to spravne nastavenie wattov a sily nikotinu veľmi zjednodušene povedané. Nie som si celkom istý či sa ti to podarí s týmto atomizerom ale možné je všetko na tomto svete. Idem ešte pozrieť tie spiralky z akého máš materiálu. Napíš aspoň ci su to tie C2 alebo C4.
C2 ma 2 spiraly a C4 ma 4 sliraly. O materiale spiralky ani slovo takže to bude asi kanthal keď doporučená hodnota je vo watoch.
Přesvědčení, že já chyby nedělám, je projevem hlouposti.
Poor man's DNA
Obrázok
religion is like a penis
Obrázok užívateľa
endy500
e-veterán
e-veterán

Poslaťod peter7890 » Ned 17. Sep 2017 20:05:03

Ono, bolo to cele ako set, takze urcite pochopite ze ako nie moc expert vo vapingu som myslel ze to bude vsetko ok. Zhaviace hlavy boli v baleni 2 presne ako pises...jedna je ProC1 (0.4ohm) a druha ProC4 (0.15ohm)..kazdopadne uspech u mna nezozala ani jedna. Zaujimave je aj to ze pri oboch mi nejde zvolit iny mod ako VW.. (v ponuke je aj VT-Ni, VT-Ti, VT-Ss, VT-M1, VT-M2, VT-M3) Ako pisal Uriel23 asi to bude na priame potahovanie do pluc a ja som zvyknuty na usta-pluca. Neviem ci to moze mat az taky rapidny vplyv na chut ale myslim ze by stalo za pokus skusit nejaky iny atomizer. Viem ze ako sa hovori 100 ludi, 100 chuti ale neviete mi poradit nejaky dobry atomizer na usta-pluca? Co hovorite na Digiflavor Siren GTA MTL 22mm?
Naposledy upravil peter7890 dňa Ned 17. Sep 2017 20:35:10, celkovo upravené 1
peter7890
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod endy500 » Ned 17. Sep 2017 20:28:54

Nie asi, ale určite je ten atomizer na priame ťahanie do pľúc. A vplyv na chuť to má dosť veľkú to si overis hneď ako si dáš pár poťahov z atomizeru pusa-pluca.
Si ochotny/schopný aj osadiť vlastnú spiralku a dať vatu, alebo chceš atomizer na také hlavičky ako máš teraz?
Poor man's DNA
Obrázok
religion is like a penis
Obrázok užívateľa
endy500
e-veterán
e-veterán

Poslaťod peter7890 » Ned 17. Sep 2017 20:41:46

Takze sa zhodneme na tom ze chyba bude v atomizeri. Neslo mi to do hlavy, lebo e-cigaretu nefajcim prvykrat, a sam viem ze chvilku trva naucit sa to fajcit...v tomto ale problem u mna 100% nebude. Vlastnu spiralku a vatu? Popravde si vobec ani neviem predstavit co to obnasa. Sice sa citim byt celkom technicky zdatny ale to by som radsej nechal na neskor. Cize by som skor uprednostnil tu jednoduchsiu (aj ked predpokladam ze drahsiu) verziu.
peter7890
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod endy500 » Pon 18. Sep 2017 9:29:52

Drahšie je to v tom ze musíš kupovať tie hlavičky. Pre tvoju predstavu si daj do youtube napr. kayfun v5 build a uvidíš o čom sa bavime.

Ak by si si robil spiralky sam tak za 20€ kúpiš vatu a drôt na rok mozno aj viac.
Daju sa kupit aj hotové spiralky , ale obtocit kus drotu okolo klinca musi zvládnuť aj šimpanz.
Pozri si nautilus X to je atomizer aky by sa ti mohol pozdávať. V týchto atomizeroch na vymenne hlavy nie som moc zorientovaný, ale kolegovia určite dajú nejake tipy aj s tých novších. Problém je ten že na tahanie usta pluca je toho v poslednej dobe zalostne malo a 99,9% sú take do ktorých si musis tu špirálu a vatu dat sám.
Poor man's DNA
Obrázok
religion is like a penis
Obrázok užívateľa
endy500
e-veterán
e-veterán

Ďalší

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Začínam s elektronickou cigaretou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť