Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - NRG Tank Vaporesso

NRG Tank Vaporesso

Debata o rôznych druhoch atomizérov, clearomizérov a batériách pre elektronické cigarety.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

NRG Tank Vaporesso

Poslaťod matopn » Uto 10. Okt 2017 11:52:27

Zdravím. Mám otázku ohladom extrémne rýchleho prepalovania hláv do NRG tanku. Skúšal som rôzne módy,malú vatáž,vysokú a stále ten istý scenár. Filter max 1deň a to ozaj málo wapujem(nakoľko sa bojím daľsieho prepálenia). Hlavu tám dám vždy zaliatu,odstátu,postupne jej pridávam.Liqid mám odskúšaný ( doteraz vo Vaporesso Tarot nano ) Cloud Niners ( 0g nikotín / 3g nikotín). Samozrejme som odskúšal aj iné liqidy...Mám nový mod Vaporesso Revenger a ešte som si ho ani naplno neužil ,nakoľko sa stále hneďprepalujú tie hlavy :cry: ... Vie mi s tým niekto poradiť? Ďakujem
matopn
e-začiatočník
e-začiatočník

Re: NRG Tank Vaporesso

Poslaťod Beastik » Uto 10. Okt 2017 14:46:17

Dodrziavas odporucany vykon pre dane hlavy? Vacsina z nich to ma na sebe napisane, kolko znesu. Od - do W.
Obrázok
NIektore liquidy sa viac napaluju, to uz mas odskusane. :OK
HW: DNA's & ArcticFox for MTL&DTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + PinkMule + Hochland

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Poslaťod endy500 » Uto 10. Okt 2017 15:33:13

Atomizéry na výmenné hlavy nepoužívam, ale nesedí mi jedna vec v tom tvojom príspevku. Tvrdíš že sa to pripaľuje aj na nízkej watáži? To sa mi nezdá.
matopn píše: Skúšal som rôzne módy,malú vatáž,vysokú a stále ten istý scenár.

vertikálna špirála je tak trochu ošemetná vec. Podľa mňa si začal úplne ale úplne zo zlého konca a tým koncom myslím koniec ako taký.
Poradiť ti neviem lebo taký tank nemám, ale mohol by si mi povedať akým spôsobom (s koho pomocou si si vybral tento mod a ten tank?)
Napíš akú presne tam máš hlavu a z akého drôtu je v tom špirála a presne koľko watow do toho púšťaš.

EDIT: toto si čítal? topic1356.html
Přesvědčení, že já chyby nedělám, je projevem hlouposti.
Poor man's DNA
Obrázok
religion is like a penis
Obrázok užívateľa
endy500
e-veterán
e-veterán

Poslaťod iqwe » Uto 10. Okt 2017 20:56:29

Důvodem připalování hlav bude nejspíš jejich nedostatečné ochlazování procházejícím vzduchem. Vyměnil jsi clearomizer na pohodové DL za CCH tank a je nutné změnit i techniku potahu.

Pořádně vydechneš, zatneš půlky, vytřeštíš oči, stiskneš tlačítko modu a plnou silou potáhneš přímo do plic. Potom se budou spirálky dobře ochlazovat a nebudou připalovat.

https://media.giphy.com/media/NqZNjeI0cpIKQ/giphy.gif

Pokud by tento způsob vapování nevyhovoval, tak zkus koupit Beastikem postovanou hlavu GT CCELL 0,3ohm (25W-40W)
od 16.11.2012 vaping a 22.11.2012 poslední pyro
Obrázok užívateľa
iqwe
e-znalec
e-znalec

Poslaťod matopn » Str 18. Okt 2017 17:48:43

Problém vyriešený. Chybu som robil ja,nakoľko som pri starom wape nemusel toľko šlukovať. Zmenil som štýl poťahovania a je to zrazu bez prepaľovania . Ďakujem za rady :OK
matopn
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod Beastik » Štv 19. Okt 2017 8:29:09

@matopn:Este ze problem nebol v HW. :)

Neviem kde a ako si to kupoval alebo kto Ti to odporucil, ale zabudol povedat to hlavne, aky styl vapingu musis mat aby masinka fungovala spolahlivo. MTL/DTL/CCH je velky rozdiel v technike potahu.
CCH ide na velke vykony (aj vela pary) a preto musis tahat ako "vysavac" (iqwe to krasne napisal s tou pripravou) aby sa Ti chladili spralky a nepripekalo vatu. Drzim palec a vela pary :) :OK
HW: DNA's & ArcticFox for MTL&DTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + PinkMule + Hochland

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Atomizéry, Cartomizéry, Batérie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia