Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Digiflavor Siren 2 GTA MTL 22mm

Digiflavor Siren 2 GTA MTL 22mm

Debata o rôznych druhoch atomizérov, clearomizérov a batériách pre elektronické cigarety.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Re: Digiflavor Siren 2 GTA MTL 22mm

Poslaťod firemann28 » Uto 04. Sep 2018 17:48:54

Mierne roztiahnutá špirálka je vhodná pre TC, resp. podľa potreby, chuti užívateľa.
Na Power postačí aj origo, môže zostať stlačená. Ale začal by som watážou niekde u 8-9W a pomaly zvyšoval, až kým nedosiahneš ten akurát pocit, chuť liquidu, príchute. A hlavne ju pred navatovaním prepáľ/vyžhav, aby si omedzil hotspoty/miesta skratu.
Na správnom množstve vaty taktiež dosť záleží. Ale to musíš odhadnúť, príp. si pozri nejaké video na YT, aby si mal aspoň prehľad o množstve (Chubby cotton používam v niektorých atíkoch aj ja).
DT skús vyšší, alebo s nejakým anti-spit mechanizmom (mriežkou, sitkom), za skúšku nič nedáš.

Nie je to zlý atík, ale nech som robil čokoľvek (rôzne námoty, rôzne drôty, rôzny liquid, kompletné vyčistenie v ultrazvuk. vaničke), stále som v pare cítil "kovovú príchuť".
Používam: eVic-VTC Mini + Doggystyle RTA, Wismec Sinuous P80 + Ulton Kayfun Prime
Zháňam: Dvarw MTL RTA
Zbavujem sa: Aleader Orbit 80W, Eleaf iStick PICO TC75W, Digiflavor Siren 2 24mm, Vandy Vape Berserker Mini MTL, Cthulhu Hastur MTL Mini
Obrázok užívateľa
firemann28
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod subo13 » Pia 07. Sep 2018 17:32:55

Nazdar,sirena sa umudrila,uz len bubloce,nestriela,nova spiralka,vata,iny liquid,treba jej dat chvilu cas po novom namote,teraz si spokojne vapujem na 12.5W,airflow otvoreny na dvoch najmensich dierach :smok3:
Chystam sa na tvorbu vlastnych spiralok (nic specialne) a chcel by som poradit od skusenych..
1.Vedel by mi nietko doporucit aky drat na spiralky a ake spiralky sa vam osvedcili najviac v tomto atomizeri?(kolko ohmov,otociek,vnutorny priemer)
2.Pouzivate draty z ciny alebo od EU vyrobcou?Anglicko atd.
3.Klassic alebo Spaced coil?
Ide mi o chut nie o mraky
Dík.
Otazka dna: skusal niekto vnutorny priemer 3.5mm,spaced,8-10 otociek s 28Ga Ni80?
Don't Smoke from: 06.07.2018
On Road: 2x Digiflavor Upen - Silver & Black
Home: Joytech ESPION solo @ Digiflavor Siren V2/22mm
Obrázok užívateľa
subo13
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod firemann28 » Pia 07. Sep 2018 17:44:34

Myslím, že ti každý poradí to "svoje naj", takže sa presnej odpovede nedočkáš :-D

Inak, čo sa týka tej špirálky z balenia. Ak som dobre počul a pochopil, tak by mala byť z nichromu (tvrdenie Karotku z videa na YT).
Tak si podľa toho prispôsob aj režim na gripe.

Za mňa osobne:
SS316L, 0,3mm priemer drôtu, 2,5mm tŕň, cca. 9 závitov, čo dá okolo 0,95 Ohmu, vata podľa chuti (nejaká osvedčená).
Samozrejme do tej Sirény by som použil skôr hrubší, a na väčšom priemere.

Príp. vyskúšaj aj Superfine MTL Fused Clapton (Kanthal, alebo SS316L), niekto ho vychvaľoval pre MTL vapovanie.
Používam: eVic-VTC Mini + Doggystyle RTA, Wismec Sinuous P80 + Ulton Kayfun Prime
Zbavujem sa: Aleader Orbit 80W, Eleaf iStick PICO TC75W, Digiflavor Siren 2 24mm, Vandy Vape Berserker Mini MTL, Cthulhu Hastur MTL Mini
Obrázok užívateľa
firemann28
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod subo13 » Pia 07. Sep 2018 18:16:26

Ano pribalena by mala byt Ni80 - idem len watový rezim nie TC co sa tyka prisposobenia..
Teraz tam mam clapton Ni80,2.5mm (srobovak),6 otociek 1.14 ohm/12.5W
Chcem zvolit strednu cestu co je 28Ga,na hrubsi by muselo byt viac otociek a neviem kolko sa ich tam vmesti do zakladne,a chcem skusit ten spaced namot cize tam bude menej otociek aby sa to vmestilo.
Pouzivas klasicke cina droty?(zevraj mozu byt znecistene vyrobou,oleje atd - sice si vzdy vypalujeme spiralky ale...)
Obrázok užívateľa
subo13
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod firemann28 » Pia 07. Sep 2018 18:34:46

Kupujem väčšinou Vandy Vape alebo UD
Obrázok užívateľa
firemann28
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod iso3001 » Sob 08. Sep 2018 10:30:57

subo13: ja mam v sirene namotany ten spominany vandy vape superfine mtl SS316L Fused Clapton, 3 mm vnutorny priemer, 7-8 zavitov, velmi jemne rozostupy, ma to vo vysledku 0,8 Ohm, tak nejako nemam dovod na tom nieco menit, lebo mi to vyhovuje. idem na tom TC, momentalne 18.5W, 215C, zavisi ale od liquidu.

ale to ber len ako orientacne hodnoty, kazdemu naozaj vyhovuje nieco ine ;) a drot nakupujem v lokalnych eshopoch, drot naozaj nie je komodita, kvoli ktorej by sa mi chcelo cakat 3 tyzdne na postara pre usporu 2e

btw “bublotanie” - z mojich nie velkych, ale intenzivnych :? skusenosti by som povedal, ze spravne poskladana sirena s dobrym buildom by nemala bublotat, teda ak tym myslis bublavy zvuk pri potiahnuti. ako vysoko mas spiralku nad ofukom? ved daj pripadne potom fotku buildu, az to budes premotavat.
Obrázok užívateľa
iso3001
e-znalec
e-znalec

Poslaťod firemann28 » Sob 08. Sep 2018 12:26:27

Pre predstavu, takto nejak vyzerá tých 7 závitov Superfine MTL Fused Clapton na squonku.
Nejak podobne to bude aj na Siréne. Ak chceš, namotám aj 24mm Sirénu, aby si mal predstavu ;)
Nemáte oprávnenie prezerať súbory priložené v tomto príspevku.
Obrázok užívateľa
firemann28
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod subo13 » Sob 08. Sep 2018 14:52:02

Caute,tu som nasiel drot z Anglicka cena tiez super:
https://www.vaporism.cz/odporove-draty- ... -ni80-10m/

Spiralku som teraz tusim pridvihol na cca 2.5-3mm nad ofuk.
Za fotku by som sa asi hanbil,kedze som si kupil zle uz predmotane spiralky a teraz ich rozmotavam a naspat namotavam lebo su namotane do druhej strany..mali by na to upozornovat pri objednavkach,kedze vedia ze atomizer je Siren 2 a spiralky uplne na nejaky iny..toto su oni - nedoporucujem takto tvarovane kupovat!!!
https://www.elcigareta.sk/produkt-coilo ... -4571.html

iso3001: bubloce mi to pri potahovani a nad hodnotou 12W teraz tam mam 11W ale zas to tak nechuti ten e-liquid cca tak 5-10% dole s chuti :(
Obrázok užívateľa
subo13
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod subo13 » Pon 10. Sep 2018 6:16:06

Preco sa mi zmenil odpor z 0.99 na 1.05 sam od seba?po odstobovani a nasrobovani atomizeru 1.02 ohm.
Vcera som to premotal,spravil prvu spaced na 3.5mm priemer,islo viac vaty co je fajn pre tak velke nasavacie kanalik ale stale mi to streli pri prvom potahu.
Nemáte oprávnenie prezerať súbory priložené v tomto príspevku.
Naposledy upravil subo13 dňa Pon 10. Sep 2018 8:13:39, celkovo upravené 3
Obrázok užívateľa
subo13
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod Beastik » Pon 10. Sep 2018 7:58:54

subo13 píše:... uz predmotane spiralky a teraz ich rozmotavam a naspat namotavam lebo su namotane do druhej strany..mali by na to upozornovat pri objednavkach,kedze vedia ze atomizer je Siren 2 a spiralky uplne na nejaky iny..toto su oni - nedoporucujem takto tvarovane kupovat!!! ...

Co takto im "prekrutit" len nozicky do polohy ako potrebujes. :D :D :D
Ja vacsinou dvam nozicky pod spiralku tak aby sedela co najnizsie. Ak sa neda dam ich nahor nad spiralku a dotvarujem na uchytenie. Mozna to nie je najkrajsie ale lepsie ako premotavat cele spiralky. V siren je na to dost miesta.
Dufam, ze si ma pochopil...
HW: DNA's & ArcticFox for MTL&DTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + PinkMule + Hochland

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

PredchádzajúciĎalší

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Atomizéry, Cartomizéry, Batérie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia