Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Vaporesso SWAG 80W Mod

Vaporesso SWAG 80W Mod

GRIPY a všetko okolo nich.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Vaporesso SWAG 80W Mod

Poslaťod Merlin » Ned 10. Dec 2017 10:22:32

Nerad zakladm novu themu.
Ma niekto tento grip?
Da sa don natlacit polarna liska?
Aka je spolahlivost?
nasiel som to na gearbest-e a rozmyslam, ze si to objednam.
Dik
Elektronika je ako dezinsekcia, stale na kolenach hladame svaby v inom smeti.. Neponukajte mi komerciu, ak mi ale darujete volaco, najprv to rozoberem a zahodim az po tom.
Obrázok užívateľa
Merlin
e-veterán
e-veterán

Re: Vaporesso SWAG 80W Mod

Poslaťod Osiris » Ned 10. Dec 2017 12:23:26

Sice ho nemam, ale viem, ze lisku do modov od Vaporesso nedas. Maju iny chip (Omniboard 2.0)
Obrázok
Osiris
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod Merlin » Ned 10. Dec 2017 13:45:38

Ej skoda.
Taky pekny je ten SWAG..
Elektronika je ako dezinsekcia, stale na kolenach hladame svaby v inom smeti.. Neponukajte mi komerciu, ak mi ale darujete volaco, najprv to rozoberem a zahodim az po tom.
Obrázok užívateľa
Merlin
e-veterán
e-veterán

Poslaťod samos » Ned 24. Dec 2017 22:17:33

naco by si tam daval lisku, ked vsetko v mode nastavis ? ma vsetky porovnatelne funkcie, okrem hodin
ja som jeden bral pre znameho ( este nan cakam z fa, medzi sviatkami snad bude doma keđze uz od 19- ho je na sk) a rozmslam ze si vezmem jeden aj ja, orandzovy namiesto pica ( ten mi zobral zat ;))
samos
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod tomomo » Pon 25. Dec 2017 0:35:12

Merlin za 29,48eur ho máš na našej stránke a máš ho za dva dni doma.
https://www.elcigareta.sk/produkt-vapor ... -3704.html

Odoslané z D5503 pomocou Tapatalku
HW-Fuzze XL3,Nemesis №3821,Grip Ivant,Bolt,MVP,Dreváčik,
Steamboy Storm Rider 2.1 № 2036, 2.0 № 0086, 2.2 № 188/200 Peacemarker

Miešam si svoje chuťovečky AL,TW
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
tomomo
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod Merlin » Sob 30. Dec 2017 15:33:05

Po novom roku to rozlusknem, lebo je pravdepodobne, ze to "zdedim" ako nevhodny darcek ineho vapera.
Podla recenzii, je to dobre, asi tam tu polarnu lisku ani netreba pchat, ja som nenarocny, len som si zvykol.
Dakujem za ponuku, mne sa paci. Mam akorat zvratenu potrebu aj silikonovych prezervativov na tie hulikrabky, lebo mne sa to rychlo inak obdere.
p.s.
Bojim sa navstevovat predajne, lebo sa mi nieco zase zapaci a budem na tom horsie, ako ked som isiel niekam z konkretnou predstavou. :vap_cig:
Obrázok užívateľa
Merlin
e-veterán
e-veterán

Poslaťod forrester » Ned 31. Dec 2017 19:09:52

Merlin swag je v pohode, porovnateľný s picom pre nenáročných užívateľov. Ľahký malý , parádne sadne do ruky. Na také "daily" používanie akuratObrázok

Huawei MATE 9 pomocou Tapatalku
Sigelei Legend V2, Kbox mini, Cloupor mini, Evic VTC mini, Cuboid
Eleaf HS air, T-Dux 4.0, Subtank mini, Tron S, Cubis
Obrázok
forrester
e-znalec
e-znalec

Poslaťod Merlin » Pon 08. Jan 2018 20:21:24

Mam otazku..
Ako sa na SWAG-u da nastavit pri TC mensi vykon.
Default je tam 75W a to striela jak blbe.
Manual di instruzione mi nejak nic nepovedal, takze sa radsej pytam.
Vdaka
Obrázok užívateľa
Merlin
e-veterán
e-veterán

Poslaťod Jesen » Pon 08. Jan 2018 21:25:05

No Merlin, precital som anglicky manual a píšu, že v tc režime sa dá zmeniť watt, ale uz nepíšu ako :) akurat, vraj defaultne je tam 65w

Cize asi len skúšať, keď to ani v návode nie je :)
Obrázok

Kanger Subox Mini + Subtank Mini RBA,
SMPL mod klon + Pico RTA klon, Kayfun Lite Plus v2
Eleaf Istick 100w TC + SMOK TFV4, OBS ENGINE mini, Goblin mini v2
Eleaf Istick Pico 75w + GUS Phenomenon klon, Kayfun v3 mini klon
RDA: Stillare, Stumpy
Jesen
e-odborník
e-odborník

Poslaťod Merlin » Pia 12. Jan 2018 12:06:43

Po dlhom badani...
Nastavenie vykonu pre TC, je blbo oznacene v menu.
Pri preklikani do "SYSTEM SET" druha polozka pod "VW" je "VT" a tam sa da nastavit vykon pre TC.
Samozrejme skratka ku tomu nieje, alebo ju nepoznam, takze prve predladenie, je dost tryzna, nakolko sa furt clovek preklikava nepouzitymi modmi a polozkami.
Najmensi vykon je tam nastavitelny pre TC 30W, co je dost vela, mne staci aj 20-25W, ale co sa da robit.

Grip je to vymakany.
Tam arctic fox nieje potrebny, da sa tam nastavit krivky vykonu v case, ale aj TC krivka, predzhavenie a ine ficurky, pre hodne velke spiraly, aby to nebolo plane. Primarne je to urcene pre brutalne atomizery, na male vtakoviny, ako je genesis, ktora ma male jadro, alebo nextgen, to treba poladit dost citlivo, najma TC rezim, treba hladat dlho optimum, najlepsie CCT, alebo najst idealnu hodnotu TCR. Pre CCT, je to na male atomizery nepouzitelne, alebo treba nastavovat mensie teploty v postupe casu, inak to pripaluje a je to hnus.

Nakoniec som to nastavil kompromisom.
V rezime M1, som nastavil TCR na hodnotu 44, az 48, 30W 190°C pre nerez, ktory mam, to ma dobru chut, ako som zvyknuty.

TC funguje vyborne, ale je to navrhnute pre hodne silne atomizery, oproti pico, je to skor vymyslene na clouchasing, alebo rozne podobne kraviny.

Doplnenie poznatkov..
Swag ma genialny sposob riadenia nabijania clanku.
V podstate sa jedna o dalsi menic, clanok sa nabija pod plnou palbou / 1,5-2,5 A/ podla schopnosti zdroja.
Pri merani USB doctorom, je ucinnost nabijania calnku ovela vyssia, takmer na urovni 96%.
Nabijanie prenieha velmi rychlo, cas do konca nabitia, je zobrazeny na dsp.
Clanok a box sa prakticky ale vobec nezohrievaju, co ma celkom prekvapilo.
Nieje to metoda nabijania CC-CV, kedy postupne klesa nabijaci prud, ale jedna sa o impulzne prudove nabijanie, sposobom "MPPT"
Grip a jeho elektronika, sa snazi o maximalne vyuzitie potencialu napajacieho zdroja USB. Ak poklesne napatie na zdroji, vplyvom ubytku na kabli, alebo samotnom zdroji, tak stupa odber prudu, do hranice poklesu napatia pod 4V a nasledne pokial stav prtrvava, elektronika znizuje odber. Ihned aproximuje cas nabitia a hodnota casu nabitia sa predlzi.
Kvalitne zdroje a kvalitna kable, bez ubytku, umoznia v pohode clanok nabijat az 2,5A, cas nabitia clanku cca 3Ah /VTC6/ je okolo 1,5 hod maximalne, od casu, ked swag vyhlasi OFF -weak baterry.

Dalsie postrehy.
Elektronika pracuje z vysokou ucinnostou, TC je velmi rychle, CCT pracuje dokonale.
Ale vyzaduje si to cas, na nastavenie.
Skoda je, ze sa tam neda spustit nejaky editor, alebo kombinovat funkcie . Idelany stav, bliziaci sa dokonalosti, by bolo, keby sa dalo nastavit krivku TCR v mode SS a zaroven CCT. Alebo v mode M1, alebo M2, kde sa da korigovat TCR krivka, by sa dalo nastavit casove CCT, pre konkretnu krivku TCR.
To sice umoznoval pico, picomega, ale tam zase uz bolo citit, ze TC je pomalsie, alebo menej ucinne.
Nic nieje uplne dokonale, ale u swag-u je zas vidno, ze technika pokrocila o kus dalej.
Moje prianie je, keby podobne mody, mali moznost nejakeho update a editora funkcii.
Obrázok užívateľa
Merlin
e-veterán
e-veterán

Ďalší

Späť na GRIPY

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia