Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Kayfun V5 + Predator 228 - problemy

Kayfun V5 + Predator 228 - problemy

Debata o rôznych druhoch atomizérov, clearomizérov a batériách pre elektronické cigarety.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Re: Kayfun V5 + Predator 228 - problemy

Poslaťod Merlin » Str 31. Jan 2018 20:47:58

Pico Mega..
To je take tlste pico.
Vsetko je rovnake, len ma loch na poriadny clanok.
Idelane vappower IMR 26650 /ma okolo 5,2Ah/
Jediny z mnohych clankov 26650, ktore maju relanu kapacitu.
V pripade potreby, sa tam da dat z dodanou redukciou aj 18650, ale to straca zmysel potom ten velky loch.
Idealne by bolo, keby to Pico mega, malo elektroniku z Pico 25, ktora ma uz nabijacku MPPT, teda netrva moc dlho nabijanie, lebo futruje aj 2A.
Ale ak sa na tom vapuje cely den, tak ak sa na noc pripoji ku nabijacke, tak za 4-5 hodin nabije ten 5Ah clanok, aj z tou povodnou elektronikou.
Ak si dobre nastavis cez polarnu lisku TCR, budes to pouzivat ako MTL a vykon bude v peaku 20-30W, tak sa da vyvapovat okolo 6-7ml liqidu, mozno aj viac.
Skor je problem najst ku tomu pekny a kvalitny atomitzer, max. priemeru 22mm, aby mal objem na taku silnu baterku.
Elektronika je ako dezinsekcia, stale na kolenach hladame svaby v inom smeti.. Neponukajte mi komerciu, ak mi ale darujete volaco, najprv to rozoberem a zahodim az po tom.
Obrázok užívateľa
Merlin
e-veterán
e-veterán

Re: Kayfun V5 + Predator 228 - problemy

Poslaťod embe » Str 31. Jan 2018 23:44:14

Pico Mega mam a mam k tomu aj 1 velku baterku, teraz neviem aku bo je v robote. Ficim na tom s tym Kayfunom v5 a vydrzi to celkom dost. Nabijacky mam dve, Vigan VUN 001 a druha neviem ta je v robote. Na tom Mega ma serie zavit s tou velkou baterkou, mam pocit ze drzi na jednom zavite a ked sa toho krytu dotknem tak mam pocit ze odleti. Proste sa musim hodne snazit aby som to zasroboval. Pico Mega mi nesedi tak dobre do ruky ako tento Predator. Ten je doruky uplne perfektny. Dostal som ho na narodky ako darcek a od radosti som takmer vytriezvel 8-)
Obrázok

Obrázok
embe
e-pokročilý
e-pokročilý

Predchádzajúci

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Atomizéry, Cartomizéry, Batérie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia