Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - MTL vaping Siren2 - Kantal, wat režim - SS316 teplotný režim

MTL vaping Siren2 - Kantal, wat režim - SS316 teplotný režim

Voľná debata na tému e-cigareta.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Re: MTL vaping Siren2 - Kantal, wat režim - SS316 teplotný r

Poslaťod eisy8 » Uto 24. Júl 2018 11:37:55

Ked vata uz ma menej liquidu, tak to poznat aj na chuti, ze sa mierne zmenila. Uz som si na to akosi zvykol, kedze daku dobu mam kvapak a idem na VW. Este som v nom vatu nespalil a to mam nastavenych cca 50W.
TC vyskusam az doma, nemam teraz SS spiralky a na tom nichrome mi TC nejde (aj ked teoreticky by malo ist…).
Smok Procolor
Eleaf Invoke
Eleaf PICO 21700
iJoy EXO RTA
GeekVape Ammit 25 RTA
Fumytech Windforce RTA
Hellvape Dead Rabbit RDA
eisy8
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod Osiris » Uto 24. Júl 2018 12:09:43

Dobre vyladene a nastavene TC je, obzvlast pri MTL, viac nez len rozkos :lol: V modoch s DNA a s ArcticFox mam nahratu TFR krivku DJaquithV2, a to je uz nebicko v papulke :D
A ano, ak je dobry build, vata a spravne nastaveny vykon, moze to stacit. Je to ako s lietadlom - z bodu A do bodu B sa prevezies aj v economy, aj v bussiness triede. Ale v tej jednotke to je podstatne prijemnejsie :lol:
Obrázok
Osiris
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod ferat » Uto 24. Júl 2018 18:20:08

Dnes mi došiel Asmodus clossal a drôt SS316L 26ga. Večer skúsim namotať ako kantal priemer špirálky 2,5mm 7 otočiek.
Chcem sa opýtať správa sa nerez pri watovom režime ako kantal alebo si mám dať na niečo bacha. Kantal po osadení
niekoľkokrát nažhavím, pri chladnutí špirálku pritláčam k sebe aby som nemal žiadne medzery medzi závitmi. Ty si písal,
že si nechávaš medzi závitmi medzery aby neprskal liquid, ale mne práve keď som mal medzery tak liquid prkal viac.
ferat
e-začiatočník
e-začiatočník

Predchádzajúci

Späť na Debata o elektronických cigaretách

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia