Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Strata chuti liquidu po ďalších poťahoch

Strata chuti liquidu po ďalších poťahoch

Všetko o liquidoch, výrobcoch a Vaše vlastné hodnotenia.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Upozornenie:
Liquidy môžu obsahovať nikotín. Nikotín je návyková a silne toxická látka.
- Budte maximálne opatrný pri manipulácii s liquidmi obsahujúcimi nikotín!
- Liquidy s obsahom nikotínu skladujte bezpečne mimo dosah detí a zvierat uložené v obaloch s bezpečnostným uzáverom!
- Liquidy s obsahom nikotínu nesmú používať deti a mladistvý do 18 rokov!

Diskusné fórum www.el-cigareta.eu nezodpovedá za prípadné škody na zdraví a majetku ktoré vzniknú na základe nasledujúcich informácii obsiahnutých v tomto fóre.

Re: Strata chuti liquidu po ďalších poťahoch

Poslaťod iso3001 » Štv 01. Nov 2018 23:33:45

chapem. mal som obodobne zazitky, nez som ako-tak pochopil, ze pre kazdy atomizer je optimalne ulozenie / mnozstvo / dlzka vaty rozdielne. skus napriklad pre zaciatok, ak je to mozne na tebou pouzivanych atomizeroch, po tych ~5-10 potahoch znovu nakvapkat trochu liquidu rovno na spiralu / vatu. ak by to "pomohlo", tak by som hladal riesenie prave v tom zasobovani spiraly / vaty.

co sa tyka rozlisenia zloziek pri dlhsom vapovani, zalezi od liquidu a atomizera - jemne liquidy (napriklad ten spominany SS GreenTea) si vychutnam / rozoznam aj po dlhodobom vapovani, naopak take vyrazne mi zahltia chut a tam uz je to tazsie. vacsinou ma vlastne ani nebavia dlho, davam si ich len nachvilu na zmenu chuti.

toto je inak velmi subjektivna a tazko meratelna vec, ovplyvnuje ju velka mnozina faktorov (atomizer, materialy, liquid, teploty, vykon etc), takze tu tazko robit vseobecne zavery.
:::mods::: pico 75W/TC, smok al85 AB, joyetech cuboid mini 80w, wismec cricket II, RaveMini67
:::attys::: pharaoh mini, doggystyle 2k16, dvarw clone MTL, siren 2, jorda RDA clone, kayfun prime clone
::::fuel::: kolace, ovocie, organicke tabakovky, kuriozitky
Obrázok užívateľa
iso3001
e-znalec
e-znalec

Poslaťod freddy » Pia 02. Nov 2018 15:35:11

Ďakujem za odpoveď. Áno, máš pravdu, že v hre je príliš faktorov, ktoré chuť priamo či nepriamo ovplyvňujú. Inú odpoveď som v podstate ani nečakal. Náhodou nejaký článok na webe, video na YouTube (CZ, SK), v ktorom je reč o týchto závislostiach, nepoznáš? Prípadne niekto iný z fóra?
Smok Koopor Mini 60W, Smok Alien 220W, Wismec Reuleaux RX200S, Digiflavor Siren GTA 25, The Geekvape AMMIT 25,
freddy
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod Jesen » Pia 02. Nov 2018 22:13:09

Ja strácam chute tiež relatívne rýchlo. Osobne som za takmer 3 roky nenašiel chuť, ktorú by som si chcel znova kúpiť alebo by to bola moja top.

Cize áno, sme viacerí, co bojujú s týmto istým problémom.

Na druhú stranu (možno si protirecim a idem proti sebe) hocičo namiesane od druhého sa mi zdá ako nebe a dudy, teda inými slovami, moje miešanice pre mňa nic moc, od druheho chuti lepšie, takmer všetko.

Cize bud mam na figu aromy alebo bazy alebo hw alebo chuťové vnímanie, pripadne všetko dokopy

Nedaj sa odradiť, ono to len tak blbo vyznie, inak som celkom normálny a vapujem ďalej :)))

Odoslané z CLT-L29 pomocou Tapatalku
Obrázok

Kanger Subox Mini + Subtank Mini RBA,
SMPL mod klon + Pico RTA klon, Kayfun Lite Plus v2
Eleaf Istick 100w TC + SMOK TFV4, OBS ENGINE mini, Goblin mini v2
Eleaf Istick Pico 75w + GUS Phenomenon klon, Kayfun v3 mini klon
RDA: Stillare, Stumpy
Jesen
e-odborník
e-odborník

Poslaťod vrana40 » Pia 02. Nov 2018 23:32:40

U mna je to tak,ze miesanie s arom je pre mna uz nevyrazne.Zvykol som si na chut shake liquidov,ktore su osobne podla mojho nazoru dost chutovo vyraznejsie.Ale aj tu sa my straca chut ked pouzivam dlhsie rovnaku chut.Riesim to 12hod odduchovo-jazyko-chutovo-poharikovo-ocistujucou procedurou ze vapujem cistu bazu aby sa my zregenerovali resetovali chute :smok1:
Pioneer4You IPV Mini 30W a SubTank NANO = hrozná zábava, zhúlení non-stop
Obrázok
Obrázok užívateľa
vrana40
e-veterán
e-veterán

Predchádzajúci

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Liquidy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia