Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - juul device & PODy

juul device & PODy

Debata a Vaše recenzie o konkrétnych modeloch e cigariet.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

juul device & PODy

Poslaťod iso3001 » Štv 16. Máj 2019 10:59:40

hola :)

mam takuto otazku - kde a ~za kolko sa na slovensku predava Juul a kapsle do neho, resp. predava sa to vobec? pretoze v ponuke e-shopov som nenasiel, tusim ani v CZ.

ano, viem o alternativnych zariadeniach, aj o plnitelnych kompatibilnych podoch atd, ale z jedneho konkretneho dovodu ma zaujima len a prave originalna Juul ciga a naplne.

ak ste to niekto riesil, tak by som bol vdacny za nejake info, pripadne ak je to dostupne len objednavkou niekde aspon v EU, tak odkial. dakujem ;)
:::mods::: pico 75W/TC, smok al85 AB, joyetech cuboid mini 80w, wismec cricket II, RaveMini67
:::attys::: pharaoh mini, doggystyle 2k16, dvarw clone MTL, siren 2, jorda RDA clone, kayfun prime clone
::::fuel::: kolace, ovocie, organicke tabakovky, kuriozitky
Obrázok užívateľa
iso3001
e-znalec
e-znalec

Re: juul device & PODy

Poslaťod pepso » Štv 16. Máj 2019 12:57:20

Na ebay.co.uk z Anglicka sa dá za cca 40 evri s poštovným, starter pack, ale anglické náplne sú len 20mg, americké majú nejakých 50mg.
Obrázok
SXmini MX, Asmodus Spruzza, Vapecige VTX40, USV-L
Dvarw MTL, Speed Revolution RDA, Galaxies RDTA
Obrázok užívateľa
pepso
e-pokročilý
e-pokročilý

Re: juul device & PODy

Poslaťod iso3001 » Pon 20. Máj 2019 18:10:04

@pepso> vdaka, som objednal po osobnej linke (lebo napriamo nic a 20e postovne z ebay platit nebudem) z UK ten JuuL starter kit a z ebay OVNS JC01, ktory ale ide z ciny, takze na dlho. som celkom zvedavy, co z toho bude pouzitelne :shock:

nechapem, preco robia s tym juul take cancy marketingove a nemozu to normalne predavat aj na slovensku :(
:::mods::: pico 75W/TC, smok al85 AB, joyetech cuboid mini 80w, wismec cricket II, RaveMini67
:::attys::: pharaoh mini, doggystyle 2k16, dvarw clone MTL, siren 2, jorda RDA clone, kayfun prime clone
::::fuel::: kolace, ovocie, organicke tabakovky, kuriozitky
Obrázok užívateľa
iso3001
e-znalec
e-znalec

Späť na Konkrétne značky e-cigariet

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia