Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - PORADŇA - El. Cigareta a Zaciatky

PORADŇA - El. Cigareta a Zaciatky

Ak chcete prejst na elektronickú cigaretu a je Vám niečo nejasné tak píšte sem.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Re: PORADŇA

Poslaťod eisy8 » Pon 04. Jún 2018 15:08:23

Tak su aromatizery s hlavami, staci raz za cas vymenit hlavu a ide sa dalej…
Smok Procolor
Eleaf Invoke
Eleaf PICO 21700
iJoy EXO RTA
GeekVape Ammit 25 RTA
Fumytech Windforce RTA
Hellvape Dead Rabbit RDA
eisy8
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod amatevry » Pon 04. Jún 2018 15:12:22

vrana4 maan sorry ale MTL , DL ? WTF ? Som rád, že fajčím a že mi to chutí, že som sa ešte nevrátil k pyru, ale nervy mám úplne v piči. Keď dám Liqua Jahodu 6 mg, tak je to moc silné, takže si nepofajčím, a keď dám FRUTIE 2mg tak je to zase moc slabé a chýba mi nikotín. Mne sa človek neodvďačí, ťažko so mnou, ja viem. Ostatné liquidy sú úplné hovno, treba to zrušiť, je nehoráznosť za také peniaze ponúkať také odpady.

Edit: Nebol by niekto tu ochotný kúpiť neotvorené dekang flaštičky, Kiwi, citron a pomaranč ? 6/3 mg Dám lacno, ja by som to inak zahodil.
amatevry
e-znalec
e-znalec

Poslaťod patrix242 » Pon 04. Jún 2018 15:12:33

Mixni tu jahodu s fruity a mas 4mg nikotinu.. ;-) ani malo, ani vela...
patrix242
e-znalec
e-znalec

Poslaťod Beastik » Pon 04. Jún 2018 17:47:14

Ach.. tazko tu radit, ked sa ocakava zazrak... nik nedostane zlaty gral na bafanie. Musi si kazdy najst svoju cestu. Cina tovarne hlavy alebo motacie. Liquid tiez tak.

amatevry vies zakladny rozdiel medzi MTL a DL?
Len ako tahas ale nikotinu si das kolko treba. Hlavne pri MTL treba vyssiu silu ako na DL. Mam pravidlo cim vacsi oblak urobim menej nic davam. Raz som siel 6mg na DL a davalo mi to zabrat.

Treba trpezlivost... a pojde to. A to miesanie.. s bazou 20mg/ml nic nehrozi, kedysi sa vapovalo aj 36mg/ml.
HW: DNA's & ArcticFox for MTL&DTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + PinkMule + Hochland

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Poslaťod Dušan » Pon 04. Jún 2018 18:59:19

Čista komedia,niekto chce zlaty gral na počkanie. Neviem či si niekto z tu regnutých užívateľov pamätá JOY 500, s tým som začínal. Tieklo to,baterka 90mAh jednoducho hrôza a napriek tomu som vydržal. V dnešnej dobe kde je informácií neúrekom, sa divím tomu že sa niekto ešte stále pýta poraďte. Na tomto fore je informácií až až,stači hĺadať. Motanie a miešanie nie je nič zložité, nič ti nevybuchne. Ja som nedopatrením nechal jednu bateriu v skrate na nabíjačke cca dve hodiny,bateria je mrtva ale okrem toho že bola horuca jak šľak sa nestalo nič. LG HG 3000mAh skutočná kapacita bola cca 2300 mAh. A nakoniec obligátne 100 ľudí, 100 chutí. Hlavne sa nedaj odradiť.
Obrázok
Dušan
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod iso3001 » Pon 04. Jún 2018 19:17:13

pls joyetech aio eco niekto prevadzkuje? ja som to dnes rozbalil, spravil som vsetko podla navodu, zakapol hlavu 2 kvapkami, naplnil do 2/3 tanku, pockal 10 mins a podho duchat, ale ciste peklo, plna huba liquidu, v atomizeri to cvachce ako v ... no proste cvachce velmi :mrgreen: cele zle :cry: tak som si povedal, ze mozno hlava nie je ok, rozborka, ocistenie, zborka, nova hlava, ten isty postup, a stym istym vysledkom. lial som tam joyetech liquid 50:50, podla predpisu.

moze byt ta elektronika sahnuta, alebo je zle nieco ine?

@dusan> informacii je tu dost, ale vela z toho out of date, vyhladava sa nie prilis komfortne (klucove slova nula), a ked si vsimnes, tak dost threadov ma posledne prispevky spred 2-3 rokov. akoze ano, zakladne veci sa nemenia, ale niekedy je tazko z toho poskladat nejaku komplexnu informaciu. deviza su ludia, ktori su schopni na jednoduchu normalnu otazku dat normalnu odpoved, a je ich tu zopar, ako som zsitil.
:::mods::: pico 75W/TC, smok al85 alien baby, joyetech cuboid mini 80w
:::attys::: doggystyle 2k16, dvarw clone MTL, siren 2, jorda RDA clone, kayfun prime clone
::::fuel::: kolace, ovocie, organicke tabakovky, kuriozitky
Obrázok užívateľa
iso3001
e-znalec
e-znalec

Poslaťod pepso » Str 06. Jún 2018 20:51:26

Ja mám eco , nič neprská, treba ťahať jemne a dlho, zrejme silno ťaháš.
Obrázok
Luxotic, Pico Squeeze, Pico, Primo Mini, Target Pro, Evic VTwo Mini, Sinuous P80, Swag, Ego AIO Eco
Le Magister, Le Concorde, Le Zephyr, Speed Revolution, Galaxies RDTA
Obrázok užívateľa
pepso
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod iso3001 » Štv 07. Jún 2018 12:33:31

@pepso - netvrdim, ze chyba nemoze byt na mojej strane, aj ked o tom pomalom a miernom potahu som si to samozrejme nastudoval, nehovoriac o tom, ze na ytb su videa, kde z toho dievcicka dava zjavne DTL potah a vyfukne celkom slusny mrak. ja ked z toho potiahnem aj jemne, tak to vyda zvuk, ako ked mas medzi ladom na spodku pohara zvysok mojita a srknes ho slamkou :twisted: akurat ze nemam potom potom v ustach mojito, ale liquid.
:::mods::: pico 75W/TC, smok al85 alien baby, joyetech cuboid mini 80w
:::attys::: doggystyle 2k16, dvarw clone MTL, siren 2, jorda RDA clone, kayfun prime clone
::::fuel::: kolace, ovocie, organicke tabakovky, kuriozitky
Obrázok užívateľa
iso3001
e-znalec
e-znalec

Poslaťod Beastik » Štv 07. Jún 2018 12:57:40

podla popisu mas prechlastanu hlavu, treba to "vytriast" z nej... pevne chytis AIO ECO a svihnes vzduchom dripom od seba...
U mna to vzdy zabralo. Liquid do toho miesam 50/50, moja polovicka je spokojna.
HW: DNA's & ArcticFox for MTL&DTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + PinkMule + Hochland

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Poslaťod pepso » Štv 07. Jún 2018 13:05:32

Presne, ešte môžeš utrieť driptip ak sú na ňom kvapky liquidu po tomto “šmahu”.
Obrázok
Luxotic, Pico Squeeze, Pico, Primo Mini, Target Pro, Evic VTwo Mini, Sinuous P80, Swag, Ego AIO Eco
Le Magister, Le Concorde, Le Zephyr, Speed Revolution, Galaxies RDTA
Obrázok užívateľa
pepso
e-pokročilý
e-pokročilý

PredchádzajúciĎalší

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Začínam s elektronickou cigaretou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia