Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - PORADŇA - El. Cigareta a Zaciatky

PORADŇA - El. Cigareta a Zaciatky

Ak chcete prejst na elektronickú cigaretu a je Vám niečo nejasné tak píšte sem.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Re: PORADŇA

Poslaťod iso3001 » Sob 09. Jún 2018 10:03:23

pepso, beastik> vdaka za rady, zabralo to svihnutie, uz to funguje. spravil som chybu zrejme s tym kvapkanim do vnutra novej hlavy, v tomto pripade to je zrejme kontraproduktivne, staci len natankovat.
:::mods::: pico 75W/TC, smok al85 alien baby, joyetech cuboid mini 80w
:::attys::: doggystyle 2k16, dvarw clone MTL, siren 2, jorda RDA clone, kayfun prime clone
::::fuel::: kolace, ovocie, organicke tabakovky, kuriozitky
Obrázok užívateľa
iso3001
e-znalec
e-znalec

Poslaťod amatevry » Pon 11. Jún 2018 7:31:52

Konečne som zistil aká náplň mi vyhovuje, no dnes sa mi opotrebovala hlava na Aramaxe. Detská poistka je pokazená, takže po odšróbovaní vrchu sa už nechytá naspäť, takže celý výrobok stojí úplne za hovno. Najhoršie na tom je, že sa kvôli zdravotným komplikáciám nechcem/nemôžem vrátiť k pyru a už teraz chytám viditeľné nervy a neviem ako to mám vydržať v práci takto. Môžete mi , prosím teraz už naozaj niekto poradiť, čo si mám kúpiť aký stroj aby som mohol v kľude bez namotávania špirálok fajčiť ? Ja nemám slov, akože stále sú s tým len nejaké problémy....
amatevry
e-znalec
e-znalec

Poslaťod Jesen » Pon 11. Jún 2018 7:45:41

Kúp si nejakú trubku od Smok, napr Resa Stick alebo Stick Prince

Lej do toho len liquid 80vg/20pg

A máš čo hľadáš
Obrázok

Kanger Subox Mini + Subtank Mini RBA,
SMPL mod klon + Pico RTA klon, Kayfun Lite Plus v2
Eleaf Istick 100w TC + SMOK TFV4, OBS ENGINE mini, Goblin mini v2
Eleaf Istick Pico 75w + GUS Phenomenon klon, Kayfun v3 mini klon
RDA: Stillare, Stumpy
Jesen
e-odborník
e-odborník

Poslaťod amatevry » Pon 11. Jún 2018 8:16:01

A nemyslíš, že sa mi stane to isté ako u tohoto aramaxu ? Vypadá to, že to je ešte krehšie. Keď fajčím tak 10 minút vkuse, tam narastajú rýchlo teploty, mne to pripadá , ako keby to bolo všetko z plastu. SMOK Stick V8 má slabú batériu, to mi určite nestačí 1600 MaH, keď u Aramaxu sa mi raz stalo, že som chcel fajčiť a musel som dať nabíjať - a to je 5000 MaH, pekný rozdiel. Preto sa bojím aj tých 3000 MaH, čo má Prince. Na Prince sa mi ešte nepáči ten náustok, má podľa mňa veľký priemer, to mi moc nevyhovuje.
amatevry
e-znalec
e-znalec

Poslaťod amatevry » Pon 11. Jún 2018 18:24:59

Keďže som mal extrémny deficit nikotínu, tak som si kúpil v kauflande Joyetech CuBox s tým, že mi to aspoň na chvíľu pomôže. Nahodil som hlavu, naplnil , počkal 10 minút, a keď som potiahol, tak som cítil len hnusnú pachuť, ako keby sa pálil plast. Mám im to otrieskať o hlavu , alebo som spravil zase nejakú hovadinu ?

edit: teraz už to pre zmenu len bublá, nedymí, a ťahá mi to do úst liquid. Bože.

edit: Okey, tak som to skúsil po 2 hodinách a vyzerá to tak, že to nejak funguje nakoniec, ale teda, to je absolútne nedostačujúci výkon aj tak oproti Aramaxu, takto si poriadne nepofajčím veru. A ke´d potiahnem veľa tak cítim spálený plast, to je úplná amatérčina, to nech si nechajú takéto hnusy.
To ma tak napadlo, keby niekto za vidinou toho, že si šetrí zdravie, začne fajči´t takéto odpady, tak mu to môže ešte viac uškodiť preboha... to by sa malo zakázať takéto výrobky. A pri tom som videl aj videá na YT, čo nemali s tým žiadny problém, nechápem. Veď to vôbec nemá takto chutiť.
amatevry
e-znalec
e-znalec

Poslaťod vrana40 » Pon 11. Jún 2018 18:36:39

Ak ten cubis tahas ako ten aramax power tak sa necudujem ze ti to nefunguje. Cubis je vdaka tym hlavam vhodny viac na mtl ako na Dl aj ked sa da tahat ako Dl ale len jemne a nie divoko ako ten aramax power
Pioneer4You IPV Mini 30W a SubTank NANO = hrozná zábava, zhúlení non-stop
Obrázok
Obrázok užívateľa
vrana40
e-veterán
e-veterán

Poslaťod amatevry » Pon 11. Jún 2018 18:44:14

:D jn , to divoké ťahanie, to som pochopil, ale aj tak, tá pachuť plastu, to prečo ? To by rozhodne nemalo nastávať. Je pravda, že pri kratšom ťahaní to necítiť, ale podľa mňa len preto, lebo to nie je také intenzívne. Ďalšia vec, celý obsah vyťahaný na jedno "pofajčenie" , je to proste hrozné, a cena o 5 € menej ako Aramax Power.
amatevry
e-znalec
e-znalec

Poslaťod vrana40 » Pon 11. Jún 2018 18:50:16

Ten 2ml tank stiahnes na kolko potahov? Ci 3,5ml myslim je. Kolko u teba trva potah 3,5,8sekund?
Pioneer4You IPV Mini 30W a SubTank NANO = hrozná zábava, zhúlení non-stop
Obrázok
Obrázok užívateľa
vrana40
e-veterán
e-veterán

Poslaťod Jesen » Pon 11. Jún 2018 19:04:13

Ja ti neviem, čo s tým dorabas, ale vaping je proste o istých prioritách, vedomostiach, pripadne vedieť co chcem. Je jasné, že aramax power nie je prioritne pre fajčiarov, coo hľadajú náhradu. To je skôr ten cuaio. Ak si začal naopak, tak toto je ten dôsledok. Čakáš od všetkého hneď všetko. Pritom vaping je pohoda, ale bud chcem tahat veľa a dymit a do toho nejaký slabší nikotin, alebo chcem slukovat, dlhšie poťahy, menej pary a viac nikotinu. Tieto zariadenia ti nedajú oboje, bohuzial. Sú určené v zasade na jednu vec. Aj tak obyčajné ecigy poslúžia veľmi dobre na začiatok, len zrejme si fakt človek, ktorému nevyhovuje len tak hocičo. Asi bude dobre sa fakt zastaviť na predajni, povedať co vlastne chceš a vyhovuje ti. Poradia, zložia, pripadne dajú oskuskat. Odporučia liquid a ideš
Obrázok

Kanger Subox Mini + Subtank Mini RBA,
SMPL mod klon + Pico RTA klon, Kayfun Lite Plus v2
Eleaf Istick 100w TC + SMOK TFV4, OBS ENGINE mini, Goblin mini v2
Eleaf Istick Pico 75w + GUS Phenomenon klon, Kayfun v3 mini klon
RDA: Stillare, Stumpy
Jesen
e-odborník
e-odborník

Poslaťod amatevry » Pon 11. Jún 2018 19:36:45

Jesen: presne si to vystihol, nemôžem argumentovať na nič z toho čo si napísal. No čo sa týka tých priorít, tak tie sa mi po 2-3 týždňovej skúsenosti s Aramaxom dosť zmenili. Už som dnes kvôli nervom vyfajčil 3 cigarety, ale absolútne ma to neuspokojilo, práve naopak, ešte viac nasralo :D Tak som bol nútený rozbehnúť tento Cubox, je to slabé, má to malý obsah, čistá frustrácia, ALE stále o ligu lepšie ako pyro. Takže v tomto nie je o čom. Vytrpel som si dosť, veľa vecí som sa zase naučil na vlastných chybách, ale možno je to nakoniec dobre, lebo keď niekedy prídem do toho obchodu, tak budem aspoň čiastočne vedieť čo potrebujem.

vrana40: U Aramaxu cca 2-4 sekundy ... u tohoto Cuboxu minimálne tak 6-8 sekúnd musím dať aby ma to uspokojilo. Ale tak tu zase určite hrá veľkú úlohu zloženie liquidu. Idem stále ten Frutie Jahoda, a to je myslím 70/30.
amatevry
e-znalec
e-znalec

PredchádzajúciĎalší

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Začínam s elektronickou cigaretou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia