Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - PORADŇA - El. Cigareta a Zaciatky

PORADŇA - El. Cigareta a Zaciatky

Ak chcete prejst na elektronickú cigaretu a je Vám niečo nejasné tak píšte sem.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Re: PORADŇA - El. Cigareta a Zaciatky

Poslaťod firemann28 » Štv 29. Nov 2018 8:20:52

Veľa šťastia pri hľadaní

Odoslané z Redmi Note 4 pomocou Tapatalku
Obrázok užívateľa
firemann28
e-znalec
e-znalec

Poslaťod amatevry » Štv 29. Nov 2018 9:36:48

Tak inak, mne stačí ten Pico 25, nepotrebujem kopu hovadín okolo. Aj tak už mám kopu nepotrebných súčiastok.
amatevry
e-znalec
e-znalec

Poslaťod firemann28 » Štv 29. Nov 2018 9:53:44

Vieš, ono nie je problém nájsť v ponuke bazárové PICO 25, ale problém bude skôr v tom, že ti ho asi nikto za 15€ vrátane nákladov na poštovné nedá (teda ak sa nemýlim v povahe Slovákov).

Detto, keď som ti tu ponúkal na výber z dvoch modov (za cenu poštovného) a nedal si si ani námahu odpísať.

A ak zoberiem do úvahy, že o tom zrejme vieš prd a stále si bude presadzovať svoju "pravdu", nakoniec sa vrátiš na fórum nasratý, že sme voči tebe všetci zlí a radíme ti zle a iba vyhadzuješ zbytočne peniaze.
A ešte nakoniec každého obviníš, že si kvôli nám prišiel o kopec peňazí, tak sa nediv, že ti už tak nejak odmietajú ostatní poradiť alebo nejak inak pomôcť.

Odmietaš rady ohľadom toho tvojho úžasného "jahodovosladkéhošpirályzasierajúceho" liquidu, odmietaš rady ohľadom atomizéru, brániš sa stretnutia s ľuďmi, čo sú na stretku schopný poradiť a pomôcť ...

Keby som mal tú možnosť, asi ťa pri najbližšej príležitosti pošlem do "kade ľahšie" s tým, že si máš zbehnúť do najbližšej trafiky kúpiť Marsky :D
Obrázok užívateľa
firemann28
e-znalec
e-znalec

Poslaťod mrmajco » Štv 29. Nov 2018 10:27:18

Trosku prerusim napätú atmosferu... Skuseny motac mi hadam poradi, kolkokrat sa zvykne ocelova spiralka ocisti ofuknutim a vymenenim vaty, aby to bolo v norme a bezpecne?? Aktualny liquid od BigMouthu mi zaserinka spiralky celkom slusne a vatu menim cca 1tyzdenne... Vopred vdaka ;)

Odoslané z Moto Z2 Play pomocou Tapatalku
Obrázok
Obrázok
mrmajco
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod Beastik » Štv 29. Nov 2018 10:36:41

amatevry píše:Tak inak, mne stačí ten Pico 25, nepotrebujem kopu hovadín okolo. Aj tak už mám kopu nepotrebných súčiastok.

Ked zratam, co som nakupil a nevyuzil je toho hafo za ten cas. KTO NESKUSI NEVIE, 100 ludi => 100 hub => 100 chuti... cize ked nesksusi sam na sebe nevies.

Nemozes porovnavat chut z hotovej hlavy a namotu. Namot u mna vzdy vyhral a aj vyhra. Ved co taka pidi spiralka dokaze??? Vela nie. Mne davalo AIO vzdy utlmenu chut v porovnani z K5 a inymi motacimi atikmi. O danom liquide mlcim.

Pico 25 je velmi dobra volba aj za tu cenu 33E nie je to vela. Uz len ze mozes regulovat W co idu do spiralky; ci priamo kontrola teploty spiralky v TC rezime. Stale mas na tom moznost vymenit atty za iny a bafat zvesela.

Trosku OT: Podme sa vyvetrat na verstvy vzduch (mame krasnych -7), zacina tu byt dusno... Peace. :) :)
HW: DNA's & ArcticFox for MTL&DTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + PinkMule + Hochland

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Poslaťod Beastik » Štv 29. Nov 2018 10:41:14

mrmajco píše:... Skuseny motac mi hadam poradi, kolkokrat sa zvykne ocelova spiralka ocisti ofuknutim a vymenenim vaty, aby to bolo v norme a bezpecne??

Poradim sam za seba, vatu menim ked sa zaserie. Spiralku az ked uznam za vhodne. Pri jednoduchom drate sa lahko cisti to len zazhavim a zoskrabnem. Ale pouzivam dost "zapletancov" ako je Tiger ci clapton. Tie cistim ze vyzhavim a strcim do studenej vody. Ano zakali sa ale krusta odskoci z nej. Inak nevycistis vsetky tie zahyby medzi jednotlivymi dratmi.
Ak drzi stabilny odpor nemenim ju. Pouzivam vyhradne SS316
HW: DNA's & ArcticFox for MTL&DTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + PinkMule + Hochland

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Poslaťod mrmajco » Štv 29. Nov 2018 10:50:17

Vdaka moc za pomoc!! ;)

Odoslané z Moto Z2 Play pomocou Tapatalku
Obrázok
Obrázok
mrmajco
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod janko72 » Štv 29. Nov 2018 12:19:38

Veľmi dobrá je na čistenie špirálky od krusty mäkká zubokefka.
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
janko72
e-veterán
e-veterán

Poslaťod iso3001 » Štv 29. Nov 2018 13:34:12

take tie "stetecky" so zeleznymi stetinami nie su ok?

toto myslim:

Obrázok
:::mods::: pico 75W/TC, smok al85 alien baby, joyetech cuboid mini 80w, wismec cricket II
:::attys::: pharaoh mini, doggystyle 2k16, dvarw clone MTL, siren 2, jorda RDA clone, kayfun prime clone
::::fuel::: kolace, ovocie, organicke tabakovky, kuriozitky
Obrázok užívateľa
iso3001
e-znalec
e-znalec

Poslaťod janko72 » Štv 29. Nov 2018 13:45:07

Dá sa aj tým, v podstate hocijakým mäkkým štetcom aby sa nepoškodila - nezdeformovala špirálka.
Tie železné sú fajn na claptony.
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
janko72
e-veterán
e-veterán

PredchádzajúciĎalší

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Začínam s elektronickou cigaretou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť