Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Alergie na liquidy

Alergie na liquidy

Všetko o liquidoch, výrobcoch a Vaše vlastné hodnotenia.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Upozornenie:
Liquidy môžu obsahovať nikotín. Nikotín je návyková a silne toxická látka.
- Budte maximálne opatrný pri manipulácii s liquidmi obsahujúcimi nikotín!
- Liquidy s obsahom nikotínu skladujte bezpečne mimo dosah detí a zvierat uložené v obaloch s bezpečnostným uzáverom!
- Liquidy s obsahom nikotínu nesmú používať deti a mladistvý do 18 rokov!

Diskusné fórum www.el-cigareta.eu nezodpovedá za prípadné škody na zdraví a majetku ktoré vzniknú na základe nasledujúcich informácii obsiahnutých v tomto fóre.

Re: Alergie na liquidy

Poslaťod Merlin » Str 02. Júl 2014 9:37:48

Asi mi poleti do hlavy velky suter...

Jedna overena teoria hovori, ze ak fajciar silny, alebo slaby ma nejaku alergiu na cokolvek, fajcenie tabaku (zapalenie a fajcenie) nie vsak nejakych light serepeticiek, ale poctiveho tabaku mu bud pomoze, alebo rovno vyradi z boja.
Treba si vyslukovat poriadne a bez spekulacii jednu partagasku, alebo cigarillo Romeo y Juliete a pokial nasledky pretrvavaju, alebo sa zhorsuju, tak potom treba seknut z fajcenim ako takym.
Nasledne skusat a testovat rozne liqidy, najlepsie PG, ktore nezvyknu drazdit, lebo PG sa pridava aj do cigariet tabakovych.
Rozne aromy v liqidoch mozu byt nebezpecne, pretoze mozu obsahovat aromaticke alergeny a pely z rastlin, ktore mozu drazdit.
Ja os. mam aromu Tuscan garden a Tuscan reserve, z ktorej kycham, tecie mi sopel a palia ma oci.
Je to zmes z nejakych toskanskych zahrad a evidentne je, ze je to alergenmi nejak nasiaknute.
Pri vapingu treba z rozvahou hladat liqidy, najmenej alergenne byvali vzdy stare dekangy v prevedeni PG.
Zial nebyvali az tak chutne, napriklad Virginia dnes je uplne ina.
Ale dobre sa chovali vselijake prichute MLB, Davidoff a ine v prevedeni cisteho PG baze.
:vaping:
Elektronika je ako dezinsekcia, stale na kolenach hladame svaby v inom smeti.. Neponukajte mi komerciu, ak mi ale darujete volaco, najprv to rozoberem a zahodim az po tom.
Obrázok užívateľa
Merlin
e-veterán
e-veterán

Poslaťod pe.stefpo » Str 02. Júl 2014 11:13:28

Tak nejak :)

Odoslané z GT-I9505 pomocou Tapatalku
posledne recenzie portál.
pico mega
Obrázok užívateľa
pe.stefpo
Moderátor
Moderátor

Poslaťod vrana40 » Str 02. Júl 2014 13:51:22

mna v začiatkoch vcelku dusil aj silny nikotin, ale príčin môže byť viac ako už písali predomnou. treba skusiť bud inu značku liquidu alebo čistu bázu, najlepšie nulky aby boli dve muchy vyradené jednou ranou
Pioneer4You IPV Mini 30W a SubTank NANO = hrozná zábava, zhúlení non-stop
Obrázok
Obrázok užívateľa
vrana40
e-veterán
e-veterán

Poslaťod hela26 » Str 02. Júl 2014 20:39:38

Skúsim Neutral bázu s podielom PG/VG/Voda 70/30/0 flavourtec ,ale ďakujem za rady.
hela26
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod milan15 » Str 02. Júl 2014 22:07:23

.. ..dusenie ,zapal hrdla a neutisujuci kasel mam pri pg ...
pokial mam zarobene vo VG tak ziaden problem ale pokial dam co i len maly pomer PG tak mam isty zapal hrdla. ;)
Obrázok
Obrázok užívateľa
milan15
e-odborník
e-odborník

Poslaťod hela26 » Str 02. Júl 2014 22:13:35

Dobre? tak ktoré:Neutral báza s podielom PG/VG/Voda 0/80/20 ,alebo Neutral bázu s podielom PG/VG/Voda 70/30/0 flavourtec.Už som z toho jelenica.
hela26
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod milan15 » Str 02. Júl 2014 22:17:14

ono v tomto radit je tazko..

neviem ci bude tvoj problem podobny mojmu - ale ako to co si napisala zodpoveda mojim problemom ked mam PG ...ja preto pouzivam len VG

EDIT: ....zarob si do VG bazy a pokial ta nebude dusit tak budes vediet ze PG uz nikdy viac . No a pokial ta bude aj nadalej dusit a skrabat v hrdle tak ti nesadla niektora zlozka aromy ....ale kazdopadne sa najskor zameraj na bazu ....

Edituj! DeMaio
Obrázok
Obrázok užívateľa
milan15
e-odborník
e-odborník

Poslaťod hela26 » Str 02. Júl 2014 22:34:26

Dík už som si ju objednala.Maj sa.
hela26
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod hela26 » Str 09. Júl 2014 17:32:04

No ,bola to nejaká viroza, takže ma to prešlo samo,asi tak po mesiaci.Aj ke´d zvyknem mať ranný kašel,to sa nedá s tým predošlým ani porovnať dusivý kašel zmizol sám.Takže ďakujem za rady,už je všetko v pohode,teraz si miešam.
hela26
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod Merlin » Str 09. Júl 2014 20:15:21

A tu plati ako vzdy stare zname... Pohulime - uvidime...
:D :vaping:
Elektronika je ako dezinsekcia, stale na kolenach hladame svaby v inom smeti.. Neponukajte mi komerciu, ak mi ale darujete volaco, najprv to rozoberem a zahodim az po tom.
Obrázok užívateľa
Merlin
e-veterán
e-veterán

PredchádzajúciĎalší

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Liquidy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia