Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - www.smoki.sk je znova v prevádzke

www.smoki.sk je znova v prevádzke

Tu môžu predajcovia e-cigariet predstaviť svoje ponuky.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Re: www.smoki.sk je znova v prevádzke

Poslaťod sanktis » Uto 22. Nov 2016 20:07:14

ICO si pri objednavke vymyslis, kto by to zistoval ci mas alebo nemas ICO... :D
Len som zvedavy ako dlho to vsetko vydrzi, z toho vsetkeho vyplyva ze tymto stylom to 95% obchodov moze zabalit.
Neviem co vsetko sa k tomu jeblemu zakonu vztahuje, ci mozu/nemozu predavat aj VV/VW mody a pod. HW ak nie tak v pripade ze dopredaju zasoby, mozu sa ist akurat past...
Cistu nulku si nikto kupovat nepotrebuje, ta sa da kupit na litre inde a za smiesnu sumu, 10ml liqudiy + postovne kto to bude kupovat, total o nicom...
sanktis
e-znalec
e-znalec

Poslaťod vrana40 » Uto 22. Nov 2016 20:51:59

pani pani to co mate byt radi,ze vdaka sikovnosti je moznost si objednat urcite veci tak tu polemizujete a upozornujete na urcite veci.zobudte sa a drzme spolu.
@sanktis teba som ako nepochopil , to ze si lakomi ako pes je tvoja vec ale je tu okrem teba dalsich99% vaperov ktory si radi tu nulku alebo 10ml liquid aj s postivnym radi kupia. Nas co chceme naliat a vapovat je aspon 90%. tiez som ochotny si miesat ale nie s technickeho ogchem a ked niekdo potrebuje znizit naklady s 20 na 10 eur tak kludne. mne to zato nestoji a radsej si kupum to drahe pgvg v nulkovej baze
sanktis treba si uvedomit ze urcite aspon takych 80% vaperov pouziva nenarocne ecigy kde im stacia na mesiac dve tri naplne tridsiatok
Pioneer4You IPV Mini 30W a SubTank NANO = hrozná zábava, zhúlení non-stop
Obrázok
Obrázok užívateľa
vrana40
e-veterán
e-veterán

Poslaťod sanktis » Uto 22. Nov 2016 21:00:26

No tak to si ma fakt zle pochopil...
Ale prd som lakomy, to som mal na miesanie 36mg na polovicu... a ked sme u tych penazii, tak ano, je to vsetko
o peniazoch a uspore, aspon v niecom. A ja nehovorim o "svojej lakomosti" ale poukazujem na na debilitu tohto zakona.

:lol: podla tvojej definie spotreby som aj ja pomerne nenarocny vaper
sanktis
e-znalec
e-znalec

Poslaťod vrana40 » Uto 22. Nov 2016 21:07:40

ono ja mam niekedy taky stiplavejsi jazyk ale nikdy nemam v umysle sa niekoho dotknut to nie.ja mam v dnesnej dobe s aiom spotrebu tak 120ml cize by som sa uzuvil aj s tou 10ml hotovkou a nic strasne
Pioneer4You IPV Mini 30W a SubTank NANO = hrozná zábava, zhúlení non-stop
Obrázok
Obrázok užívateľa
vrana40
e-veterán
e-veterán

Poslaťod feldsam » Uto 22. Nov 2016 21:42:51

sanktis píše:ICO si pri objednavke vymyslis, kto by to zistoval ci mas alebo nemas ICO... :D.

No až také jednoduché to nie je že si IČO vymyslíš... Väčšina predajcov je platiteľ DPH a do kontrolného výkazu vstupujú údaje ako IČO a IC DPH... Ktoré musia sedieť s registráciou daného subjektu...... Toto teraz píšem ako účtovník nakoľko mám aj účtovnú kanceláriu.

A na druhej strane fandím obchodu smoki že to takto vymyslel a našiel kľučku ako to obísť... ;)
Naposledy upravil feldsam dňa Uto 22. Nov 2016 21:44:32, celkovo upravené 1
Iveta Feldsam ... kamenná predajňa LC + RS, e-shop https://elcigarety.sk/
feldsam
Predajca
Predajca

Poslaťod Beastik » Uto 22. Nov 2016 21:44:19

Praveze treba aj tu nulku... Aspon mne ju bude treba na doriedenie silnej bazy... A bud kupim nieco od Fichemy alebo PGchemu. Hold ale maju najmensie balenie 1L na PG a aj VG. A co robit s dvoma litrami bazy??? Aj keby len 3mg dudlikujem to par mesiacov a isto sa to stuchne. Lepsie mi je kupit 250ml 0mg supnut tam koncentrat a mam mesiac dva pokryte. A treba mi aj tie aromy do toho...
Vidim snahu predajcov nejako ten zakon obist a neporusit. Ale nik nevie ako s nim narabat.
Musime len preckat a vapovat zvesela.
HW: DNA's & ArcticFox for MTL&DTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + PinkMule + Hochland

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Poslaťod sanktis » Uto 22. Nov 2016 22:32:35

vrana40 píše:ono ja mam niekedy taky stiplavejsi jazyk ale nikdy nemam v umysle sa niekoho dotknut to nie.ja mam v dnesnej dobe s aiom spotrebu tak 120ml cize by som sa uzuvil aj s tou 10ml hotovkou a nic strasne

Ale sak v pohode ;)
ja mam spotrebu ako kedy, niekedy stiahnem viac inokedy menej.... cez zimu viac, v lete sa plazuje, bajkuje atd.
menej sa vyhuli. Zhruba to vychadza rocne nieco vyse litra.
sanktis
e-znalec
e-znalec

Poslaťod sanktis » Uto 22. Nov 2016 22:39:28

Ono ta spotreba je o tom aky ma kto namotany odpor, cim nizsi tym vetsia spotreba. Takze v tomto ohlade to je dost
individualne.
sanktis
e-znalec
e-znalec

Poslaťod Beastik » Uto 22. Nov 2016 22:57:27

Tak to zalezi na setupe i liquide aky silny sa bafa... Ak mam 10-12 netaham tak casto ako pri 6mg.
MTL je nieco ako downsizing pri autach... Mala spotreba a dostatok vykonu, pary. DTL obcas na prevetranie dychacich ciest.
Tiez mi to vychadza asi 1,5 litrika na rok... Odhad... Ale to uz zaciname byt OT...
HW: DNA's & ArcticFox for MTL&DTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + PinkMule + Hochland

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Poslaťod 14edik » Uto 22. Nov 2016 22:59:01

Ja idem väčšinou DTL a spotreba 20-50 ml trojky za deň.

Odoslané z HUAWEI GRA-L09 pomocou Tapatalku
Obrázok
"PARE ZDAR" 24.02.2013 06:00 hod. posledná pyro cigareta
Od 19.01 do 24.02 2013 som prekladal pyro-ecig.
Obrázok užívateľa
14edik
e-poradca
e-poradca

PredchádzajúciĎalší

Späť na Predajcovia a ich obchody

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia