Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Kamenná predajňa -ŽILINA E-CIGARETKA ŽILINA, Národná 7

Kamenná predajňa -ŽILINA E-CIGARETKA ŽILINA, Národná 7

Sem môžete vkladať adresy kamenných predajní elektronických cigariet, ktoré sa nachádzajú na Slovensku.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Re: Kamenná predajňa -ŽILINA E-CIGARETKA ŽILINA, Národná 7

Poslaťod sud » Sob 15. Feb 2014 14:03:30

Bol som sa nedávno pozrieť. Predražený tovar.
Obrázok
sud
e-znalec
e-znalec

Poslaťod tekila » Sob 15. Feb 2014 15:42:29

áno súhlas to isté píšeme o predajni vo Zvolene
Obrázok
tekila
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod Kmeťo » Pon 17. Feb 2014 20:45:50

Chcel som byť prvý, ale vidím, že ma Budka vo Zvolene už predbehol... takže k cenám sa vyjadrovať nebudem, pretože tiež si myslím, že je čisto obchodníkova vec akú dá ponuku a takisto je len na zákazníkovy, či ju prijme... pôvodne som chcel napísať, že konečne niekto, kto má odvahu ísť s kožou na trh a stojí si za svojou cenovou politikou, lebo to večné podliezanie cien, moc tomu slovenskému byznysu (myslím všeobecne, nie len ohľadne vapingu) nepomáha a aj keby ste rozdávali zadarmo vždy sa najde dosť ľudí, ktorý si kvôli 5 centom radšej mesiac počkajú na nejaký free ship... ale keď píšete, že ceny sú neaktuálne, tak je fakt, že to by som tam potom radšej nedával žiadne a pokiaľ to má slúžiť ako galéria produktov, bolo by asi prínosné poriešiť aj nejaké popisky... ale ináč držím palce a na ceste hore Považím sa určite zastavím. Keď už nič iné, tak aspoň pozrieť tie milé a ochotné predavačky...
Kmeťo
e-veterán
e-veterán

Späť na Kamenné predajne elektronických cigariet

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia