Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - grip - vseobecna diskusia

grip - vseobecna diskusia

GRIPY a všetko okolo nich.

Moderátori: DeMaio, pe.stefpo, Beastik, Welchi

Re: grip - vseobecna diskusia

Poslaťod Beastik » Pia 10. Mar 2017 12:13:59

Kto hlada najde:
http://www.el-cigareta.eu/topic1725.html
Treba si len prelistovat...
HW: DNA's & ArcticFox for MTL&DTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + PinkMule + Hochland

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Partner

www.smoki.sk

Poslaťod Osiris » Pia 10. Mar 2017 14:07:37

Minikin V2 je spickova masinka. Ten "problemovy" upgrade bola, podla mna, niektorymi YT recenzentmi zvelicena zalezitost, aj to velmi kratkodoba. Fix je uz davno na ich stranke, dokonca si mozes vybrat z dvoch verzii FW podla potrieb.

BTW, mam na ceste dalsi zaujimavy modik, novinku, este ani na YT nan nie su takmer ziadne recenzie, len nejake "first look", mal by dorazit buduci tyzden, takze bude aj recenzia :)
Podla komunikacie s Felixom Lebronom (YT recenzent, ktory ma jedno z tych "first look" videi), to ma byt lepsi mod, ako minikin s lepsim chipom, tak som zvedavy :lol:
Obrázok
Osiris
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod Absorb » Sob 11. Mar 2017 15:42:22

Dikes a v porovnaní s DNA elektronikou je minikin v2 horší či rovnaký?
Obrázok
__peacetime & feel vape__
Obrázok užívateľa
Absorb
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod Osiris » Sob 11. Mar 2017 17:56:47

Podla mna je dobre vyladene a nastavene DNA v TC trosilinku lepsie, nez Minikin, take uhladenejsie (ale to fakt je len tazko rozoznatelne, da sa to citit, ked sa porovnava s rovnakym atikom s rovnakym buildom v rovnakom case, a ten rozdiel je fakt minimalny).
Na druhej strane je Minikin uzivatelsky ovela privetivejsi - vsetko sa da nastavit rychlo a kedykolvek, nepotrebujes k tomu PC, ci pamatat si kombinaciu klaves a postupnost krokov, ma lepsiu vydrz na baterie, a nastavenie/uzamknutie odporu je v porovnani s DNA rozpravkovo jednoduche a presne.
Ked sa chces hrat, ladit, nastavovat, kup si DNA, ak chces len uzivat si vaping a nic neriesit, Minikin je super volba :OK :D
Obrázok
Osiris
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod Absorb » Sob 11. Mar 2017 21:39:34

No ja už DNAčko teda -čka mám Beasta a VT75nano a rozmýšlam nad posledným tretím modom a rozhodujem sa medzi práve Minikinom v2 a Lost Vape EPetite DNA60, alebo toto: http://hcigar.com/index.php/Product/view/id/755.html#.WMRSPxt96ig
Všetky tri si nechcem kúpiť nemal by som to kam dať :D a už som si povedal, že 3-krát a dosť :D
Obrázok
Obrázok užívateľa
Absorb
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod Osiris » Ned 12. Mar 2017 1:40:47

Zasadu "3x a dost" som uz "dodrzal" 5 krat a neverim, ze to je koniec :lol: :lol:
A neviem, co ti poradit, rozhodnutie je na tebe. Ani jednym z tych modov chybu neurobis, kazdy jeden ma svoje pre a proti (tych pre je ale podstatne viac ;) ), kazdy funguje vyborne.
Obrázok
Osiris
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod Absorb » Uto 14. Mar 2017 21:10:14

A nevieš náhodou ako je to z inými materiálmi u minikina lebo vapujem z 304 nerezu. či sa to tam dá nastaviť.
Obrázok
Obrázok užívateľa
Absorb
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod Osiris » Uto 14. Mar 2017 22:40:45

Materialy su popisane v tej mojej recenzii, SS304 ale medzi nimi nie je. Jedine ked nastavis spravne TCR, alebo TFR krivku
Obrázok
Osiris
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod Osiris » Str 15. Mar 2017 17:21:27

@Absorb
Pridam este jeden tazky kaliber do tvojho rozhodovania - Envii Loch Ness. 2x18650, 5-150W, TCR, TFR, Temp control pre Titan, Nikel, Wolfram, SS 304,316 a 317. Lahucke, perfektne tvarovane a pogumovane telo z hliniku (space grade), chip Texas Instruments, plno doplnkovych funkcii (preheat, boost, kompenzacia teploty,...), lahko ovladatelne a intuitivne menu,...
Mam ho este len pol dna, ale je to laska na prvy pohlad :D
Cez vikend by som mal mat hotovu aj recenziu
Obrázok
Osiris
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod 01dodob » Ned 26. Mar 2017 20:12:58

Chlapy , potrebujem radu . Odchadza mi Cuboid a obzeram sa po neakom novom prirastku. bohuzial , je ich vela a neviem si vybrat . Spolieham sa na vas -odbornikov. Nieco co by bolo tak do 50€. Nemusi mat vykon 200W , lebo ho nevyuzijem.Nieco co vydrzi , nieje velke ako mobil. Dakujem za kazdy nazor . :D
Obrázok
Obrázok užívateľa
01dodob
e-znalec
e-znalec

PredchádzajúciĎalší

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na GRIPY

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť