Tak sa hlásim do poradovníka ak budete niekto objednávať
TW kicked vivi vanilli
Hard :FUZZE XL2 pozitív a ProVari black satin V2NATURAL a BOLT SSR v.2.0: N°0035 a v.2.1: SN 2042 ako jediný a dobrý knoťák:THE RUSSIAN N°0473 BT Dream
Pokiaľ by mal nejaký predajca záujem zaradiť TBC-1 do svojej ponuky, nech ma kontaktuje emailom (antoni@zoznam.sk) alebo cez SS. Nakoľko som musel objednať väčšie množstvo, mám toho viac ako potrebujem - predaj za nákupnú cenu + náklady na dopravu a preclenie. Recenzia tu: http://www.e-vaping.mablog.eu/tbc-1-klon-bulli/ Ďakujem.
Tak DNES maly pokrok.. podarilo sa mi slusne namotat a zlozit TBC-1 (klon Bulli).. co mi DNES prisiel z jedneho SK e-shopu.. Presne podla Petrovho VIDEO navodu..tymto sa mu chcem aj podakovat.. " DIKI PETER !!" Rozdiel medzi rumun. TBC a tymto..TRN sa da lahucko vylupnut a dat s5 na miesto co ULAHCUJE skladanie prevliekanie mesh z knotom.. Trosku som si pomohol ,silikonovu zadku som nasadil PRV ako som nasrouboval posledny kus na atomizer a naplneny TANK som vkladal hore dnom. Taakze rumunove bulliky..idu do vitrinky !! Teraz bafam na PV..trosku slabsi potah.aale ziadna spalenina..chut vinikajuuuca..spokojnost..
HW Nextgen,Pikolik,MiniGene titan od Bergera+Mini titan kapkac,GRIP Radius,HomeMade krabkaDNA30.isticPico,Cuboid,Vtcmini SWVlasny MIX na baze TW,Avoria + chute FA,TW,Copsa,Avoria