Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - milanova dielna

milanova dielna

Moderátori: DeMaio, pe.stefpo, Beastik, Welchi

Re: milanova dielna

Poslaťod milan15 » Str 11. Sep 2013 21:23:03

v ponuke : grip s volitelnym napetim...na baterie 2x 18350 alebo 18650 ( material je ocel a dural) a druhy grip tiez s nadstavitelnym napetim ( taktiez zmena materialu,vnutorna cast tela gripu je popieskovana, vonkajsia cast je nerez) , grip ma 5 volieb nadstavenia vykonu .....
Nemáte oprávnenie prezerať súbory priložené v tomto príspevku.
Obrázok
Obrázok užívateľa
milan15
e-odborník
e-odborník

Poslaťod MarianV7 » Str 11. Sep 2013 21:46:21

Čau Milan
Poslal som ti ss ,je niečo nové s tou batériou ?
HW:Kangertech KBox Mod 40W,Kangertech K Simar 20 GM,Nemesis SMY clone,Vamo 3,Kangetech Subtank,Aerotank Mega,3+Airflow Control Valve,Aspire Nautilus,Aspire Nautilus Mini
SW: Bázy- Flavourtec , Arómy- Totally Wicked,Tasty Puff,Flavourart (iba ovocné)
Obrázok
Obrázok užívateľa
MarianV7
e-znalec
e-znalec

Poslaťod milan15 » Štv 12. Sep 2013 1:20:42

Ahoj...mam to uz doma na stole.. :dhd:
Obrázok
Obrázok užívateľa
milan15
e-odborník
e-odborník

Poslaťod danoPD » Str 25. Sep 2013 14:57:34

Tak sa čoskoro pridám k spokojným užívateľom milanových dielok :smok1: už sa naň teším
Po vyskúšaní spravím hodnotenie tu nech má za tých pár peňazí aj nejakú reklamu.... síce... ono to vyzerá, že ani už žiadnu nepotrebuje lebo sú tu samé chvály!!! ;)
Ja zatiaľ chválim za priateľskú komunikáciu :OK
:vaping:
Je jedno čo a z čoho vapuješ, hlavne že nefajčíš!
Moja pivnica

Obrázok
Obrázok užívateľa
danoPD
e-veterán
e-veterán

Poslaťod Ecko » Pon 07. Okt 2013 15:12:40

Čo dodať k tomuto (nad)človeku. Neskutočný prístup má, robí krásne mašinky, kvalitný materiál ale hlavne tá ochota, komunikácia a proste spraví aj posledné aby človek bol spokojný
načo kupovať mačky vo vreci z číny a podobne keď máme tuzemského majstra čo vám vyrobí kvalitný grip za cenu priemernej čínskej srandy.. určite odporúčam aj začiatočníkom napr. VV gripík nato nejaký bcc atík baterku nabíjačku a ste zahojený
Veľká vďaka opäť a kalap dole :vap_cig:
Obrázok užívateľa
Ecko
e-poradca
e-poradca

Poslaťod danoPD » Str 13. Nov 2013 13:13:40

Som už viac ako mesiac spokojným majiteľom Milanovho gripu, a až teraz sa konečne dostávam k tomu, aby som Milana verejne pochválil! Trvalo to, no nechcel som to odbiť jednou vetou "mám a som spokojný"! Milan mi to meškanie snáď odpustí a prijme moje ospravedlnenie :oops:

Gripík prišiel zabalený od Milana ako sa na poklad patrí, v bublinkách sa mu isto dobre cestovalo. Malý darček vo forme fľaštičky s liquidom z domácej kuchyne pribalený, Milan ešte raz ďakujem :dhd: darčeky neposielajú často ani veľké obchody, natož domáci majster, takže veľmi milé prekvapenie!!!

Grip spravil tento majster tak, ako som si požiadal. Aký chcete tvar, taký od neho dostanete. Akú chcete elektroniku, takú vám tam dá. Vznikne nejaký problém, Milan ho vyrieši. (u mňa nastal malý problém s izolačnou gumičkou na hlave gripu, obratom vyriešené!!!) Ak si vezmete, že Milan nepoužíva žiadnu "ťažkú" techniku a všetko robí ručne, tak musíte uznať, že má ruky naozaj šikovné a istotne aj trpezlivosti mu bolo nadelené viac ako napríklad mne ;) Komunikáciu s Milanom nemôžem hodnotiť inak ako na 1* Ochota z jeho strany odpovedať na všetečné otázky začiatočníka je obdivuhodná!

Grip je zostavený z dvoch tenkostenných trubiek, ktoré sa do seba zasúvajú, a že do seba pasujú ako riť na šerbeľ, to vám môžem potvrdiť!!! Prečo takáto konštrukcia? Akú to má výhodu? Hlavne.... je to ľahké! Nie ľahké... je to ĽAHKÉ!!! Samotný grip bez baterky váži 54g!!! S baterkou 18650 potom necelých 100g! Pre porovnanie, napríklad je to menej ako váži vamo s 18350 trubkou ale bez baterky (vamo s trubkou na 18350 bez baterky váži rovnú stovku, s baterkou cez 120g) hoci sú v takejto zostave oba gripy rovnako veľké. Na nosenie von, bez obmedzenia kapacitou 18350 bateriek, ako stvorené!!! Elektronika je VV v štyroch úrovniach voltáže ovládaná veľmi ľahko trojklikmi, takže mierne si prispôsobiť bafanie k rôznym setupom nie je problém. A síce sa moja základňa od začiatku rozrástla, vždy ho rád vezmem na prechádzku.
:vap_cig:
Dosť bolo rečí... ako sa hovorí, radšej raz vidieť ako sto krát počuť... v tomto prípade čítať. Pár fotiek Milanovho počinu:

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Rozborka:
Obrázok
Zásun: ;)
Obrázok
Porovnanie Milanovej 18650 s vamom 18350:
Obrázok
Bez baterky: Obrázok
S baterkou: Obrázok
Ešte raz ďakujem Milanovi za jeho čas, šikovnosť a ochotu! :OK :vaping: :OK
Obrázok užívateľa
danoPD
e-veterán
e-veterán

Poslaťod milan15 » Pon 18. Nov 2013 21:33:18

ja dakujem :dhd:
a pripojim nejake foto :D
Nemáte oprávnenie prezerať súbory priložené v tomto príspevku.
Obrázok
Obrázok užívateľa
milan15
e-odborník
e-odborník

Poslaťod 14edik » Pia 22. Nov 2013 21:13:57

Sú ešte nejaké grípy na predaj ???
Obrázok
"PARE ZDAR" 24.02.2013 06:00 hod. posledná pyro cigareta
Od 19.01 do 24.02 2013 som prekladal pyro-ecig.
Obrázok užívateľa
14edik
e-znalec
e-znalec

Poslaťod Misiak87 » Uto 26. Nov 2013 22:00:46

neuveritelna zrucnost :OK ak by boli nejake gripy este na predaj bolo by super :)
Nemesis (FT), Caravela (FT), Vamo V5, Milanov grip, Vision Spinner 1300mAh
Trident 24K Gold Plated, Nimbus, Igo L, Kraken, Pulse G, RG500, iClear 30, Vision VT Victory....

Obrázok
Obrázok užívateľa
Misiak87
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod spid3r » Uto 26. Nov 2013 22:18:37

Kedze to milan robi na zakazku staci mu napisat ss o ktory typ mate zaujem ;-)

Odoslané z ThL W300 pomocou Tapatalku
Obrázok užívateľa
spid3r
e-znalec
e-znalec

PredchádzajúciĎalší

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na DIELŇA -Homemade výrobky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť