Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Médiá a e-cigarety

Médiá a e-cigarety

Diskusia na tému vplyv elektronickej cigarety (vapingu) na zdravie človeka. Táto téma si zaslúži samostatné vlákno z jednoduchého dôvodu: elektronická cigareta je menej škodlivejšia ako normálna cigareta.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Re: Médiá a e-cigarety

Poslaťod feldsam » Pon 09. Okt 2017 21:11:44

Chlapci nepochopili ste podstatu... Začiatkom septembra s veľkou reklamnou kampaňou sa na slovenský trh hodil IQOS "super produkt" napĺňa kasu s daňou z tabakových výrobkoch...... čo naše elcigarety nie :vap_cig:
No a našej "ficolandie" chýbajú peniažky tak je potrebná predsa kampaň správnym SMERom
Iveta Feldsam ... kamená predajňa LC + RS, e-shop http://elcigarety.sk/
feldsam
Predajca
Predajca

Partner

www.smoki.sk

Poslaťod smoki.sk » Pon 09. Okt 2017 21:12:47

Aj klamuci, niektoré spomínané štúdie si pamätám, napríklad tá japonská ktorá tvrdí že v pare je násobne viac karcinogenov ako v dyme. Ten japonec urobil pár desiatok meraní a jedno mu vyskočilo do nasobnych čísel obsahu formaldehydu, nejak 100 násobne viac než v ostatných meraniach, a práve s týmto bežal na tlačovku a správa obletela svet, neskôr sa ukázalo že v tom jednom prípade to prepálil s výkonom a za normalneho použitia by to bolo zrejmé nedychatelne, druhý prípad s tým zabíjaním buniek v ústach 85 percent, fíha, už som nemal mať podnebie ani jazyk :D, v skutočnosti štúdia ukázala dezinfekčný účinok nikotinovych pär...
NAPÍSANÉ NA PMD85,TV Merkur

Obrázok
ObrázokObrázok
smoki.sk
Predajca
Predajca

Poslaťod smoki.sk » Pon 09. Okt 2017 21:15:43

Feldsam súvisí to s tabakom , ale až tak nie s ficom, skôr antifajc neziskovky sú krásne skorumpované... A trochu aj pomýlené. ( Nie som ficov priaznivec aby nevznikol omyl )

Obrázok
ObrázokObrázok
smoki.sk
Predajca
Predajca

Poslaťod feldsam » Pon 09. Okt 2017 21:33:30

Smoki... No neviem svet sa točí okolo peňazí a....
V septembri v plus 7 dní vyšli za sebou dva články ospevujúce IQOS. Taktiež netreba zabudnúť ako klesol výber daní z tabakových výrobkov za posledných päť rokov...
feldsam
Predajca
Predajca

Poslaťod smoki.sk » Pon 09. Okt 2017 21:38:19

Točí sa okolo peňazí, to nepopieram, ale Fica viac zaujímajú tie čo sa dajú z rozpočtu ukradnúť , toto je o iqose a o príjmoch z jeho predaja a o o tom že sa mu a nedarí a tak ako čakali,ale štát ma ine páky ako plus 7 dni, toto je akcia mimovládky...

Obrázok
ObrázokObrázok
smoki.sk
Predajca
Predajca

Poslaťod feldsam » Pon 09. Okt 2017 21:44:19

Z prázdnej kasy sa nedá kradnúť ;)
Myslím že to všetko je platená reklama pre IQOS.. Philip Morris to tohto projektu vrazil príliš veľa. Táto reklama vyhovuje aj neziskovkam o ktorých píšeš ale aj štátnemu rozpočtu.
feldsam
Predajca
Predajca

Poslaťod Osiris » Pon 09. Okt 2017 22:41:36

Niekde som nasiel odhad, ze PM vrazil do IQOS (I Quit Ordinary Smoking) 3 miliardy dolarov. Ja typujem, ze na R&D sla tretina, ostatok na lobing a marketing... Sranda ale je, ze zatial nepresli ani cez americku FDA. No a prve nestranne studie ukazuju, ze to s tou nezavadnostou az take ruzove nie je. Sice to ma menej skodlivych latok, ako klasicka ciga, ale ovela viac, nez vaping.
Obrázok
Osiris
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod iqwe » Uto 10. Okt 2017 2:41:45

V článku zmíněný MUDr. Ivo Špaček má ambulanci pro odvykání kouření, e-cigarety ho připravují o kšeft. :lol:
Za vše hovoří jeho slogan: "Odnaučíme vás kouřit – za hodinu jste nekuřákem."
http://www.ivospacek.cz/odvykani-kouren ... h-odvykani
od 16.11.2012 vaping a 22.11.2012 poslední pyro
Obrázok užívateľa
iqwe
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod smoki.sk » Uto 10. Okt 2017 4:20:58

Iqwe , jasné, biorezonancia... Už mi je to jasné uplne

Obrázok
ObrázokObrázok
smoki.sk
Predajca
Predajca

Poslaťod tmij » Sob 14. Okt 2017 22:06:59

Pokiaľ viem tak na IQOS sa nevzťahuje daň(spotrebná) ako na piro, pritom cena za krabicku je porovnateľná. Takže to je pre PH vydina peknej ryže. Nepotrebujú zákazníkov ktorý prejdu z pira(to sú predsa tak ci tak ich), ale potenciál zákazníkov je vo vapingu. Takže podobná kampaň nás bude masírovať častejšie ako by sme si priali.

Odoslané z WAS-LX1 pomocou Tapatalku
tmij
e-začiatočník
e-začiatočník

PredchádzajúciĎalší

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Elektronická cigareta a zdravie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia