Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Liquidy Salubrius

Liquidy Salubrius

Sem môžete vkladať adresy kamenných predajní elektronických cigariet, ktoré sa nachádzajú na Slovensku.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Re: Liquidy Salubrius

Poslaťod pe.stefpo » Ned 17. Feb 2013 10:06:40

tému som zlúčil. z témou Kaufland , nakoľko sa jedná o fa Salubrius.
posledne recenzie portál.
pico mega
Obrázok užívateľa
pe.stefpo
Moderátor
Moderátor

Poslaťod mild-volish » Sob 23. Nov 2013 19:24:34

the_zako píše:Predpokladam ze to predava ten poliak co je skoro v kazdom tescu...predava aj Liqueen a je to ako hovorite na grc. Vsetky tie veci co tam predava su akesi vadne a ich Ego a 510 zavity nepasuju na normalne...takze verdikt:
Obchadzat tie stanky obklukou :!: :!: :!:

Zdravím ;) , chcem len v dobrom poznamenať, že si nás asi s niekým pletiete, pretože my nemáme prevádzky skoro v každom Tescu, ale momentálne len v dvoch (pričom dokopy boli 4) a čo sa týka výrobkov, ktoré su ževraj "vadne" = batérie + príslušenstvo značky Volish (Ego3, ...) sú a vždy boli kompatibilné zo všetkými výrobkami, ktoré majú závit 510...
Pekný deň prajem
:vaping:

Edit:
NECITOVAT PREDOSLE PRISPEVKY na upravu zas EDIT !!

a ozaj ešte niečo :)
Salubrius sme nikdy nepredávali a nikdy sme nemali prevádzku v Tescu v DK, ale keď už tak v OD Mex, ale tá veľmi úspešne funguje doteraz... Ste totálne mimo s každým Vašim dotazom ;) :D
mild-volish
Predajca
Predajca

Poslaťod fendo72 » Uto 04. Mar 2014 23:31:19

Doporucujem vyskusat salubrius American mix, podla mna velmi dobry liquid. Uplynuly vykend som som ostal bez liquidu, ktory som zabudol doma a v kauflande som si vybral prave tento. Bol som prijemne prekvapeny chutou. Dymovo sice trosku slabsie, ale chutovo velmi dobre :OK.
Pred casom som skusal jahodu, ale ta mi nechutila.
fendo72
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod joey » Str 06. Aug 2014 17:31:01

Pozeram ze vacsina nema v oblube liquidy od tejto znacky, ale osobne Egypt mix je uplna mnamka pre mna! Keby predavali cisto aromu, tak si namiesam na cely rok :) ale takto na nich dlabem, aby som kupoval uz hotovku. Snad niekedy takuto tabakovku najdem medzi aromami. A pokial uz niekto nasiel,tak hodte nazov :)
Fuzze xl3, Smok RSST+nemesis
joey
e-odborník
e-odborník

Poslaťod Dano » Pon 08. Feb 2016 1:42:29

meffisto6 píše:Liquid "Višen 8mg" sa celkom da, ale "American Mix" mi pripada ako keby mi, sorry za vyraz - niekto nagrcal do clearomizera. Cize som vyskusal a viac nekupim.
Moj nazor.

Presne tak vcera som mal tu cest ho vyskusat.je to hrone ako stare ponozky
Obrázok
Joyetech VTC Mini 75W TRON-S TC Box black
Dano
e-začiatočník
e-začiatočník

Predchádzajúci

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Kamenné predajne elektronických cigariet

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia