Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Článok do časopisu

Článok do časopisu

Diskusia na tému vplyv elektronickej cigarety (vapingu) na zdravie človeka. Táto téma si zaslúži samostatné vlákno z jednoduchého dôvodu: elektronická cigareta je menej škodlivejšia ako normálna cigareta.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Re: Článok do časopisu

Poslaťod One-Half » Sob 22. Dec 2012 21:00:56

Diskukovat na fore nema zmysel treba viac ,zvolat vsetkych z vaping populacie ktorym to pomohlo nie po finacnej stranke ale zdravotnej ... Nakolko zijem v UK aj tak vidim pohlady ked idem ulicou a vapujem a ludia mrstia obocie ze co ten chalan berie, ale nechcem sa raz vratit domov a miesat po tajmt liquidy 8-) nezijem na slovensku a dam 50e aj 100e na zaciatok ozvyme sa uz predajcovia maju zakaznikov ktorym daju letak nech sa pripoja mame sancu ale hovorenie nic nespravy ... fatk tu nieje nikto kto si to zoberie na ramena .... pre mna nieje problem prispievat aj mesacne lebo moji rodicia bojuju s pyro a vapom a nechcem aby sa vzdali koli zakonom bojuju striedaju .. ja sa po cca 50 dnoch citim lepsie ako pred tym a nemienim prestat a prijatelka mi povie odkedy nefajcis mas o dost bielsie zuby ,Ano uzimam drahe pasty ktore som uzival aj ked som fajcil dat za pastu 10e ktora nema efekt ked fajcis je super ale teraz pri vapingu tam te efekt je ....... je vas dost velka komunita na svk ,mozno by tu boli ktory by sli a ujali sa vodcovstva ale potom utocilo by sa na neho chapem.... Ale pls zacnime uz

Sent from my HTC Desire using Tapatalk 2
HW : Fuzz-e XL2 v2 FW6,ProVari Mini Black Blue Led+SteamBoy SRv2, Milanov Grip+Vivi Nova Welchi Mod
SW : Skusam chute pokial nenajdem tu pravu

Obrázok
One-Half
e-znalec
e-znalec

Partner

www.smoki.sk
Predchádzajúci

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Elektronická cigareta a zdravie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia