Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Anketa/výber

Anketa/výber

Voľná debata na tému e-cigareta.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Re: Anketa/výber

Poslaťod freee » Štv 27. Dec 2012 9:54:50

1. Lavatube+trustfire 18650+ T2 pripadne cobra alebo nieco co sa da namotat..
2. Lavatube +trustfire+ T2 lahke doplnovanie,lahka udrzba dobra dymivost a chut..
Obrázok

Elemky,Marsky,Godlengate..
Obrázok užívateľa
freee
e-znalec
e-znalec

Poslaťod the_zako » Štv 27. Dec 2012 11:13:08

1) Keby to malo byt teraz, tak 2 mesiace fajcim pyro a potom Fuzze XL2 :lol: . Inak mam stale len jednu...vivi+bolt.
2)Batériu Ultra Turbo 2600mAh od J.McG + Wcart (smutne je ze by ma to vyslo tak isto ako ta hnusna ego W F1 sada co som kupil a potom reklamoval :evil: )
:twisted: Fuzze XL2 po svojom :twisted:

Obrázok

ale trt...nič som neušetril
Obrázok užívateľa
the_zako
e-znalec
e-znalec

Poslaťod lukas83 » Štv 27. Dec 2012 11:40:23

Ja som začínal na klasickej ego baterii a CE4 nakolko som toto nakupil od neoverených predajcov stále boli problémy s nabíjačkou a CE4-kami neskôr sa odporučili aj batérie...Za tie peniaze som mohol mať napr bolta či lavu s vivinou a to je už o inom.
Ak by som začínal dnes tak by som volil určite vv lavu a z mechanických bolta a telescope a k tomu vivi a DIY systémy :) ušetrilo by mi to dosť € a nervov :lol:
Obrázok
HW: V-max,Z-max,Telescope,Bolt,Milanove gripy, Cobra,aga-s,mini did,vivi nova,306LR,DCT
SW: FlavourArt,Inawera mixiky
Obrázok užívateľa
lukas83
e-znalec
e-znalec

Poslaťod Zmazaný užívateľ » Štv 27. Dec 2012 11:52:33

Ak by som si mohol z nejakého dôvodu musel nechať iba jednu bateriu a nesmel kúpiť ďalšiu,tak na celej čiare vyhráva bolt+vivi.a dôvod,ak sa poserie mechanika dokáže si to opraviť každý na rozdiel od elektroniky.
Ako začínajúci vaper s terajšími skúsenosťami,lavatrubka V2 + vivi.
Zmazaný užívateľ

Poslaťod Welchi » Štv 27. Dec 2012 12:12:44

1. Neham si PV+Nautilus
    proste grip je bez komentara .. Nautilus ako rebuildable system z keramikou - Perfektne podanie chuti,pary,moznost vymeny spiralky
2.Ako osvieteny zaciatocnik
    a. Co najmensia investicia na zaciatok -tak e-Go Twist bateria + CE5+ atomizer
    CE5+ keramicka miska -super podanie chuti,pary -rozoberatelny system lahka udrzba.
    b.Velka investicia VVgrip ProVari - atomizer GG alebo Atomizer na genesis systeme
    Stormrider V2,Cobra,AGA. Nautilus je sice klon/fake GG/ale vydareny
HW Nextgen,Pikolik,MiniGene titan od Bergera+Mini titan kapkac,GRIP Radius,HomeMade krabkaDNA30.isticPico,Cuboid,Vtcmini
SWVlasny MIX na baze TW,Avoria + chute FA,TW,Copsa,Avoria
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Welchi
Moderátor
Moderátor

Poslaťod dexter » Štv 27. Dec 2012 14:21:52

1. V inej teme som odpovedal, ze Provari + Vivi Nova. Ale ak by bola financna situacia naozaj taka zla, ze len jeden a ostatne fuc, tak by to asi tiez v konecnom dosledku vyhral Bolt (alebo iny opravitelny mechanicky grip) + Vivi Nova (alebo iny opravitelny atomizer). Nastastie toto je len katastroficky scenar :D

2. Ja som zacinal na sade Joyetech 650mAh + eGo-C. Dodnes ju mam a pouzivam (aj ked uz len sporadicky, ked potrebujem mat so sebou malinkatu ecigu). Dnes by som ako zaciatocnik volil Joye eGo bateriu 1000 mAh (standard, alebo VV) + mini Vivi Novu (max 1,8 Ohm). Tuto kombinaciu pouzivam vzdy ked so sebou neberiem vacsi grip, alebo ako mobilny backup a uplne postacuje. Spolahlivost, podanie chuti, dymivost, nenarocnost na udrzbu, opravitelnost, nizke naklady, vsetko co zaciatocnik na zaciatok potrebuje.

Zaciatocnikom v ziadnom pripade neodporucam ulakomit sa na zdanlivo "vyhodnu" kupu na roznych zlavovych portaloch a pod., ale radsej kupit u overeneho obchodnika, ktory sa predajom e-cig zivi. Vacsina z nas co sme tu, sme si nieco preskakali a vyparili kopec penazi :smok2: Ked odporucam Joyetech, alebo Provari, viem o com hovorim aj preco. Usetrite si peniaze a mozne sklamania a radsej si nasporte o par evri viac a investujte do systemu, ktory naozaj funguje a je overeny skusenejsimi vapermi. Ak peniaze nie su problem, nebojte sa ist rovno do kvalitneho VV gripu Provari a radsej sa vyhnite oblukom roznym cinskym VV gripom. Verte, nie su volty ako volty. Nuz a rozmery Provari V2 mini nie su az take hrozne, schova sa aj do utlej damskej rucicky a robia ho aj v ruzovej :D
Nemesis (#4418), EA MOD (#219), ProVari V2, Bulli Smoker Elite, D.I.D. D20 (#138), Temon D16 (#85, #180), Pikolik by IvanT

Obrázok
Obrázok užívateľa
dexter
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod mitter100 » Štv 27. Dec 2012 14:43:32

1. ProVari mini a vivinova.
2. ProVari mini a vivinova
ProVari mini je na ceste, ale mal som ho možnosť vyskúšať :smok:
Obrázok
[b]UŽ NERIEŠIM
inawera-miešam PODĽA CHUTI
Obrázok[/b]
Obrázok užívateľa
mitter100
e-veterán
e-veterán

Poslaťod jaffatealco » Štv 27. Dec 2012 14:56:09

1. Nechal by som si urcite ProVari a asi miniDID. Uvidim ako sa mi zapaci stormrider.

2. Na zaciatok by som volil urcite iTaste express a mini vivinu. Tu pouzivam stale, hlavne ked niekam idem, pretoze to je male a sikovne. V praci a doma zasa vacsie gripy.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk
HW: Fuzz-E XL2 v titáne, ProVari mini + MMV Temon #0117, Bolt + Nautilus,
____iTaste express + Nautilus dripping mode, SteamBoy StormRider v2.0 #0073
SW: Totally wicked a Atmos Lab bázy aj arómy
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
jaffatealco
e-poradca
e-poradca

Poslaťod pe.stefpo » Štv 27. Dec 2012 15:57:38

jj . provari a vivi :)
môj aktualny jediný ťahúň...
posledne recenzie portál.
pico mega
Obrázok užívateľa
pe.stefpo
Moderátor
Moderátor

Poslaťod coala » Štv 27. Dec 2012 16:11:38

1. ProVari + ľahko premotateľný atomizér

2. eGo Twist + Vivi Nova Mini

VAROVANIE: Vaping vážne poškodzuje peňaženku !!! Obrázok

ObrázokObrázok
Obrázok užívateľa
coala
e-profesionál
e-profesionál

Ďalší

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Debata o elektronických cigaretách

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia