Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - "záchranca"

"záchranca"

Voľná debata na tému e-cigareta.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Re: "záchranca"

Poslaťod e-Kam » Ned 06. Jan 2013 13:32:36

Ano, mala by tu byt cast kde by mohli ludia napisat svoje skusenosti. Ja osobne som pred par rokmi prestal zo dna na deen fajcit a po roku a pol som zacal mat take problemy zo zaludkom ze som bol kazdu chvilu hospitalizovany a na infuziach. Robili mi nekonecne vysetrenia rentgeny v popradskej nemocnici a za pol roka na nic neprisli, ze vraj som v poriadku. Tak som zacal opat fajcit a zrazu presli vsetky problemy. VAPOVAT som zacal hlavne aby som sa zbavil smradu a po niekolkych pokusoch a zdokonalovani sa potrieb pre vaping sa mi uspesne podarilo pyro uplne vynechat. Cisto vapujem sice len necely mesiaa al uz teraz vydim vysledky okrem toho ze sa mi lepsie dycha a zvysuje sa vydrz postrehol som ze zaha ktora ma pred tym palila kazdu chvilu teraz ani neviem ze existuje a verim ze zlepseni bude viac a co je u mna na vapingu najlepsie je to ze odkedy len vapujem som este ani raz nebol koli spominanym problemom hospitalizovany.
Este by som dodal kolko je reci aby clovek prestal fajcit ze Vas lekar Vam pomoze no moj mi nebol schopny pomoct ani len radou kup si nikotinove zuvacky.
HW: Agatka, ET, Cobra-fake, Bulli Smoker A2T, Telescope, eVic.
SW: Ešte nejaka komercia + vlastny mix

Obrázok
Obrázok užívateľa
e-Kam
e-znalec
e-znalec

Re: "záchranca"

Poslaťod freee » Ned 06. Jan 2013 16:22:26

No na zamyslenie je tam akurat to ze po 35 rokoch fajcenia to zvali na EGO W...mylsim ze by to prislo aj bez toho...
Obrázok

Elemky,Marsky,Godlengate..
Obrázok užívateľa
freee
e-znalec
e-znalec

Predchádzajúci

Späť na Debata o elektronických cigaretách

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia