Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - "záchranca"

"záchranca"

Voľná debata na tému e-cigareta.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

"záchranca"

Poslaťod richard » Pon 31. Dec 2012 19:44:57

ÚÚradníci na ÚVZ sa nevedia dohodnúť, či elektronické cigarety zakázať preto, že náplň do nich je liečivo a pomáha od závislosti od fajčenia, alebo ich zakázať preto, že sú nezdravé a rakovinotvorné ako cigarety.
Tá druhá možnosť prinesie viacej peňazí. že, pán DOKTOR.
Znížil sa aj maximálny obsah nikotínu v cigaretách na 0,8mg/c. Na prvý pohlad WAW, aká starostlivosť. A realita? Človek závislý od nikotínu nevyfajčí jednu, ale dve krabičky. A do rakovinového košiara sa zaradí o niečo skorej. Že, pán DOKTOR.
A nakoniec je tu dôvod, prečo pán DOKTOR neznáša elektronické cigarety:

Poradňa na odvykanie od fajčenia
PhDr. ..................................

Kontaktné údaje na pána DOKTORA sú uvedené na návode na použitie k el. cigaretám, ktoré predávam.
Aby sa ľudia, ktorí budú musieť zase fajčiť bežné cigarety mohli konečne obrátiť na niekoho naozaj fundovaného.
Pán DOKTOR pre vlastné ego nevidí, že fajčiarom môže pomôcť aj niekto iný, ako on sám. Elektronické cigarety nevymyslel, preto ich netreba. Ak ich zakáže, bude si niekedy spytovať svedomie? Asi nie. Veď patent má jedine on sám, šak je sám pán prfesor na vysokej škole.
Naposledy upravil richard dňa Str 02. Jan 2013 16:48:49, celkovo upravené 2
richard
Predajca
Predajca

Re: "záchranca"

Poslaťod richard » Str 02. Jan 2013 10:08:12

bez uverejnenia o koho ide, tento píspevok nemá význam.
mohli ste nechať aspoň že má poradňu na odvykanie od fajčenia.
richard
Predajca
Predajca

Poslaťod spid3r » Str 02. Jan 2013 13:49:16

Edit by Welchi
Prosim citaj pravidla!! Prispevok vyzsie moze byt kludne provokacia..uvedomte si,ze toto forum je verejne a anonymne!
Obrázok užívateľa
spid3r
e-znalec
e-znalec

Poslaťod Welchi » Str 02. Jan 2013 14:01:09

Bohuzial pre bezpecny chod fora treba citat pravidla..a dodrziavat ich.
takze v tomto zmysle MUSIME mena osob..a ine zverejnene doverne informacie mazat.. Inak davate vietor do placht masinerii likvidujucej vsetko okolo vapingu..
Ak sa s tymto nestotoznujete.. NEPRISPIEVAJTE ..

Odesláno z mého GT-I9000 pomocí Tapatalk 2
HW Nextgen,Pikolik,MiniGene titan od Bergera+Mini titan kapkac,GRIP Radius,HomeMade krabkaDNA30.isticPico,Cuboid,Vtcmini
SWVlasny MIX na baze TW,Avoria + chute FA,TW,Copsa,Avoria
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Welchi
Moderátor
Moderátor

Poslaťod richard » Str 02. Jan 2013 17:05:55

chápem že sa bojíte, ale v podobnom duchu komunikujem aj s hlavným hygienikom a SOI.
hrajú zdochnutého chrobáka a rozhodujú odbuka dobuka ako sa im zachce.
Nemyslíte si že človek, ktorý rozhoduje o osudoch fajčiarov a ich rodín by mal byť verejne známy ?
A nielen ako dobrodinec ktorý bojuje proti fajčeniu.
richard
Predajca
Predajca

Poslaťod pe.stefpo » Str 02. Jan 2013 17:24:27

ak ich zakáže ( jedine predávať ) tak aj tak tý čo vapingu holdujú svoje si najdu. a jeho budu mať v žalúdku :(
posledne recenzie portál.
pico mega
Obrázok užívateľa
pe.stefpo
Moderátor
Moderátor

Poslaťod Welchi » Str 02. Jan 2013 17:33:02

Myslim,ze vsetci clenovia fora o tejto problematike vedia a mrtve chrobaky nerobime..a snazime sa pomahat a radit zaciatocnikom..
Ostatne je to ako kricat do studne..cikat proti vetru.. niekto si povie..ze "aspon to"..

Odesláno z mého GT-I9000 pomocí Tapatalk 2
HW Nextgen,Pikolik,MiniGene titan od Bergera+Mini titan kapkac,GRIP Radius,HomeMade krabkaDNA30.isticPico,Cuboid,Vtcmini
SWVlasny MIX na baze TW,Avoria + chute FA,TW,Copsa,Avoria
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Welchi
Moderátor
Moderátor

Poslaťod spid3r » Str 02. Jan 2013 17:45:31

Ot. @Welchi sorry za porusenie pravidiel, pravidla necitam rovnako ako navody na pouzitite, viem raz sa mi to vypomsti ale zatial s tym dokazem zit :D

HBFN
Obrázok užívateľa
spid3r
e-znalec
e-znalec

Poslaťod richard » Str 02. Jan 2013 20:38:02

prepac ale s toho chrobaka som spomenul v celkom inej suvislosti.
richard
Predajca
Predajca

Poslaťod milan15 » Ned 06. Jan 2013 12:49:54

prave som si precital prispevok od ..merim... na druhom fore ,nemozem napisat ze by ma to pobavilo ale dost ma ten clanok nasrdil hlavne preto ze osobne mam uplne inu skusenost . [ po precitani mi hned prisla myslienka, zlomil som si nohu a moze za to ecigareta... oslepol som a moze za to ecigareta...vypadali mi zuby a moze za to ecigareta...] chapem ze ....pan...merim mal problem niekde inde,praskla ma cieva a davali ho dokopy na plucnom atd ale .....taketo clanky odradia dost tych co by to aj chceli skusit a prejst z pyra na ecigaretu ale po precitani takehoto clanku ako napisal napr. pan ..merim... to radsej neskusia...a na druhej strane i ty co uz e cigaretu pouzivaju dostasnu strach/alebo sa im do hlavy takpovediac usadi chrobak a zacnu pochybovat atd.

PRETO BY ASI NEBOLO ZA SKODU NAPISAT ,POPRIPADE ZALOZIT TEMU AKO VPLYVA ECIGARETA NA ZDRAVIE .... VASE SKUSENOSTI,VLASTNE POCITY . Ja za seba mozem napisat ze skusenost mam uplne opacnu a nemyslim si ze by mi vaping viac poskodzoval zdravie ako pyro..nepatri k novacikom, vapingu sa venujem 3 rok a namam pocit ze by som mal nejaky problem spojeny s vapingom,skor naopak. Ked som presiel z pyra na ecigaretu tak to bolo len kvoli zdravotnemu stavu ktory som mal.... pretym som mal pomali kazdodenne zachvaty, mam 40 a nemozem uz nikde pracovat....ale uprimne mozem a s cistym svedomim napisat ze odkedy som zacal s elektronickou cigaretou tak mam aj lepsie vysledky,lepsie sa citim a ako zazrakom nemam ani tie pomali kazdodenne zachvaty :D [ a to pre mna hovori za vsetko, liecil som sa v Galante,v Nitre,vTrnave a v Bratislave...zachvaty som mal stale a zdravotnictvo len tapalo...] takze u nma :vaping:
Obrázok
Obrázok užívateľa
milan15
e-odborník
e-odborník

Ďalší

Späť na Debata o elektronických cigaretách

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť