Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Čo preferujete pri vapovaní

Čo preferujete pri vapovaní

Voľná debata na tému e-cigareta.

Moderátori: DeMaio, pe.stefpo, Beastik, Welchi

Re: Čo preferujete pri vapovaní

Poslaťod Kmeťo » Uto 28. Jan 2014 20:32:03

Zo začiatku v prvom rade a jedine:
1. hit, nech to hlavne kope, aby mi to nahradilo cigarety
2. para len ako vedľajší produkt a psychologický ofajč, akože sa mi dymí z huby, ale už pomaly príchádzam na
3. chuť aj pare aj chuti a to ešte len idem začať miešať... sodoma gomora....
Kmeťo
e-veterán
e-veterán

Partner

www.smoki.sk

Poslaťod Misiak87 » Uto 28. Jan 2014 20:38:12

u mna je to:
na 1. a 2. mieste nerozhodne chut a poriadne oblaky
na 3. Hit
a 4. farba liquidu....az mi je luto odparovat hnede bordove a inak tmave liquidy a "nicit" spiraly :D
Nemesis (FT), Caravela (FT), Vamo V5, Milanov grip, Vision Spinner 1300mAh
Trident 24K Gold Plated, Nimbus, Igo L, Kraken, Pulse G, RG500, iClear 30, Vision VT Victory....

Obrázok
Obrázok užívateľa
Misiak87
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod Kmeťo » Sob 01. Feb 2014 23:51:58

@Mišiak, ináč nad tou farbou už chvíľu uvažujem a myslím, že keď už budem pri miešaní samostatná jednotka, tak to bude jedno z hlavných kritérii výberu...
Kmeťo
e-veterán
e-veterán

Poslaťod sarkasjan » Ned 02. Feb 2014 0:02:20

u mna je to takto:
1. mnozstvo a hustota pary
2. chut
3. hit? uz dlhsie slapem prakticky na 0 nic...hit mi skor vadi
farbu liquidu neriesim...pri meshi na ostro nieje problem ocistit spiralku, ale ja rovno namotam nieco nove :rehot:
HW:M16 Sentinel,ChiYou,Nemesis; AGA-T,Kraken
SW:zaklad Inawera doma mixovane; 0 nicotine

Obrázok
Obrázok užívateľa
sarkasjan
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod ego-cigarety.sk » Ned 02. Feb 2014 0:06:42

1. Para, para a chu....
2. ...ť
3. Hit
ego-cigarety.sk
Predajca
Predajca

Poslaťod Kmeťo » Ned 02. Feb 2014 0:14:46

@sarkasjan: A k tomu "hit mi skôr vadí" si došiel postupne pri EC, alebo to tak máš od začiatku??? Pýtam sa preto, lebo ako zástupca generácie, ktorá vyrástla na orechových listoch a novinách, som na začiatku v podstate riešil práve iba to, aby boli poriadne kopance...

@ego-edo: Tá jednotka pokračuje tou dvojkou??? Alebo je to len vybodkované kvôli cenzúre na neprístojné výrazy???
Kmeťo
e-veterán
e-veterán

Poslaťod sarkasjan » Ned 02. Feb 2014 0:24:26

postupne som sa dostal od 16mg na nulu, kazdou zmenou HW sa znizil aj obsah nicotinu
genezu tu opisovat nebudem, ale zacinal som s eGo-W a dnes je to Menesis + Kraken :vap_cig:
HW:M16 Sentinel,ChiYou,Nemesis; AGA-T,Kraken
SW:zaklad Inawera doma mixovane; 0 nicotine

Obrázok
Obrázok užívateľa
sarkasjan
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod haffy » Ned 02. Feb 2014 7:33:40

1.chuť
2.para
3.hit
Naposledy upravil haffy dňa Uto 06. Dec 2016 2:57:59, celkovo upravené 1
Obrázok
H-System Genesis//VW//Mix 0mg cca 2%
haffy
e-znalec
e-znalec

Poslaťod Ján Petrek » Ned 01. Jún 2014 14:28:31

Jednoznačne množstvo pary. Od toho sa odvíja všetko - hit aj chuť.
Obrázok užívateľa
Ján Petrek
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod Merlin » Ned 01. Jún 2014 23:01:10

Preferujem -Chut, paru a hit

U mna vsak zloitejsie.. Lebo vo vysledku je to vzdy jednoduche.
Ako asi vsetko... :D
Preferujem jednoduchost a opakovatelnost hulitelnosti pri nizkej cene prevadzky i nadobudnutia huliva.
Nemam rad a nepreferujem liqidy, ktore su neopakovatelne a nezohnatelne (napriklad original ruyan)
Nemam rad a nepreferujem komplikovane systemy a uz vobec nie komplikovane DIY systemy.

Preferujem systemy, ktore su lahko replikovatelne a maju co mozno najmensi pocet dielov.*
Preferujem lacne a rychle riesenia hulitelnej sustavy**
Preferujem liqidy, ktore maju nejaku specificku chut, ale musia byt dostupne, no nemusia byt lacne, pretoze ak usetrim na DiY prislusenstve, mozem investovat do liqidov, bazi, arom atp.

*za cely moj vapersky zivot ma vzdy utvrdilo v presvedceni davnejsie poznanie z inych oblasti, ze cim mensi pocet dielov, suciastok sa v nejakom procese nachadza, ( napr. elektro-vaporizacnom) tym viac su sice kladene naroky na poznanie celej komplexnej problematiky, no zaroven sa cely proces zlacnuje, tak tiez sa zjednodusuje cesta a vedie rychlejsie k nirvane z prislusenstvom. Tzv konvergentne riesenie.
Cim viac sa do sustavy pridava premennych, alebo aj konstant, tym nejasnejsi vysledok. Divergentne riesenie.

Presne to vystihuje aj smer vyvoja v komercnom prevedeni huliva, ktore nezjednodusuje, ale pridava modality a rozne ficurky, ktore nakoniec ostanu nevyuzite, alebo zavadzaju chaos v systeme. Neriesi vsak postatne detaily. (napriklad zavit 510 a nasavanie vzduchu cezen, je uz asi na vecnost) V casovej osi sa jedna o evoluciu, je to vsak podla mna pomaly proces.

**Ak nieco nehuli, alebo nefunguje na vapovanie, musim okamzite najst pricinu a odstranit ju, pripadne z pricinou poruchy odstranit aj jej podstatu. Cesta ku rieseniu musi byt jasna a rychla, nesmie zvysovat neumerne naklady casove, ani financne. Pouzivam na to aj vyh(l)adzovacie krabice smrti. Vyplyva to z podstaty, ze neznasam symptomaticku liecbu a predlzovanie agonie, radsej to zabijem a odobrate organy vyuzijem ku vzniku noveho zivota inej huliacej utility. (Frankenstein)

Riadim sa heslom, vhodnym skor pre steampunk, ze evolucia je prilis zdlhavy proces vyvoja, aj tak konciaci vzdy revoluciou.
:vap_cig:
Elektronika je ako dezinsekcia, stale na kolenach hladame svaby v inom smeti.. Neponukajte mi komerciu, ak mi ale darujete volaco, najprv to rozoberem a zahodim az po tom.
Obrázok užívateľa
Merlin
e-veterán
e-veterán

PredchádzajúciĎalší

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Debata o elektronických cigaretách

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia