Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Re: Kamenné predajne verne na Slovensku

Re: Kamenné predajne verne na Slovensku

Sem môžete vkladať adresy kamenných predajní elektronických cigariet, ktoré sa nachádzajú na Slovensku.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Re: Kamenné predajne verne na Slovensku

Poslaťod pe.stefpo » Uto 19. Feb 2013 17:37:42

Kamenná predajňa VERNE
pôvody post od Mirka_M
Mirka_M píše:Ahojte, asi by som este teda dodala, ze som si oblubila e-cigy joyetech z verne, mam dve 510-ny, ktore mi spolahlivo funguju uz cez dva roky s 1x menenym atomizerom. Fajcim pol na pol s normalnymi cigaretami. kamaratka ma e-roll a druha e-cab, obidve na to nedaju dopustit. Na verne sa mi paci okrem toho, ze mi tam nenutia kupovat smejdy - aj to, ze mi nacapuju ktory liquid chcem ochutnat, vysvetlia technicke veci, aj 10x co je aj pre zaciatocnika podla mna super. Servis spravia priamo na mieste a okamzite, prefuknutie, vycistenie a podobne. Je tam rodinna atmosfera a to sa mi paci. Moj kolega tam kupuje nejake clearo-mizery za 3 eura a hovori, ze ich inde maju drahsie.
To su teda moje skusenosti a prajem vsetkym krasny den :G:

Mirka_M píše:Ahoj Peter, robi tam moja kamaratka, ja tam nakupujem! tak čo som? predajca nie, takze taky lepší zákazník? :-) to je aka kategoria? :-)

Mirka_M píše:Ahojte, urcite by som kazdemu doporucila liquidy Liqua, inhalujem uz vyse 2 rokov a tieto sa mi zatial neprejedli a nemam z nich to neprijemne stipanie v krku, aj farba je pekna cira, ked vidim tie liquidy hnede a vselijake, az mi je zle :-) treba skusit aj tie nove "verne liquidy" pomenovane podla slovenskych miest :-) tie tabakove, jeden z nich ma prichut golden virginia /verne Marot/, a tie tiez robi liqua. kupujem a uplna spokojnost! zdar :vaping: :G:

nakoľko Mirka máš kamarátku tak priateľský prístup sa dá očakávať, čo sa týka ponuky to už nechám na iných.
Tému som predajcovy VERNE nechal, kto chce môže sa vyjadriť ale ku téme, rozoberať cenu nebudeme.

Do budúcna Mirka, vyvaruj sa RP prístupu. Nieje to dobré ani pre predajcu ani pre teba.
Vychvaľovať niečo bez iných skúsenosti a sktriktne sa držať jedného predajcu vedia hlavne Reklamný Partneri ktorý ale škodia svojim počínaním predajcovi.
Veškerú ponuku nájdeš aj inde, ak ti chutí LIQUA ok ak to bafáš na 510-Joytech OK, v oboch prípadoch netreba linkovať ešop :)
posledne recenzie portál.
pico mega
Obrázok užívateľa
pe.stefpo
Moderátor
Moderátor

Späť na Kamenné predajne elektronických cigariet

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia