Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Gripy a boxmody by darth.hokro

Gripy a boxmody by darth.hokro

Moderátori: pe.stefpo, Welchi, DeMaio

Re: Gripy a boxmody by darth.hokro

Poslaťod darth.hokro » Sob 27. Jún 2015 10:28:52

Terminator T-857 Hydrogen Fuel Cell vaping mod

Obrázok

Po delší zdravotní pauze se zánětem v ruce, v rámci rehabilitace, něco jednoduššího :) Zatímco všichni se vezou na vlně steampunku, já zklouznul ke kyberpunku :D . Jako inspirace k tomuto gripu/boxmodu, mi posloužil film Terminátor 3. a scéna z vytažením vodíkového pohonného článku T-850. Nebude to maketa 1:1, ale jen volnělně inspirováno :) Box mod bude vlastně jen oplácaná hotová krabička které mi zůstala polovička z minulého projektu. . Grip bude mechanický na 1x 18650. V plánu je zástavba malého kapacího atíku s krytkou a bez krytky použití atty do průměru 25mm. Konektor 510. Tak zatím pár fotek...

ObrázokObrázok
ObrázokObrázok
Jedu převážně svoje boxmody + igo-L/S. DH Teleskopic od Marwika a best cz mechanical compact Bivoj Titan.
Obrázok užívateľa
darth.hokro
e-odborník
e-odborník

Partner

Vaping Portál

Poslaťod darth.hokro » Štv 09. Júl 2015 11:27:44

Maličko jsem pokročil ve stavbě.

ObrázokObrázok
ObrázokObrázok
ObrázokObrázok
Jedu převážně svoje boxmody + igo-L/S. DH Teleskopic od Marwika a best cz mechanical compact Bivoj Titan.
Obrázok užívateľa
darth.hokro
e-odborník
e-odborník

Poslaťod Merlin » Štv 09. Júl 2015 16:44:11

Pekna praca.
Mna tesi, ze niekto ma vztah ku drevu.
Ja sam som tak lenivy, ze mi ostal len ten obdiv.
Minule som sa zapozeral na jednu krabicku a nemal som silu zobrat clanok a primerat ho, ci tam sadne.
Stale mam v plane vyrobit hulikrabku, ktora by spojovala v sebe ako napajc hulenia a zaroven powerbanku.
Mozno sa drevu nevyhnem.
:vaping:
Elektronika je ako dezinsekcia, stale na kolenach hladame svaby v inom smeti.. Neponukajte mi komerciu, ak mi ale darujete volaco, najprv to rozoberem a zahodim az po tom.
Obrázok užívateľa
Merlin
e-veterán
e-veterán

Poslaťod darth.hokro » Uto 14. Júl 2015 13:43:47

To je vono, když najdeš správnou krabičku, tak už to pak moc práce nedá. Tahle byla šikovná, že jsem ji přefikl na půlky a budou dvě hulítka :) Já v prostatě jen recykluji odřezky a krámy co mám v bastl skříni :) Jsem blázen, kterej málo co vyhodí :) Synovcům jsem teď navyráběl figurky mimoňů, batmanů a terminátorů z ruliček od hajzlppíru a jsou to u nich momentálně top hračky :mrgreen:

Obrázok

EDIT:
Nakonec jsem musel přehodnotit polohu spínání, nahoře fakt být nemůže, člověk by si strkal při vapování palec až do nosu :D Bude tedy dole na boku.

ObrázokObrázok
ObrázokObrázok

A ještě fotka odpadu, ze kterého to vzniká :)

Obrázok
Obrázok užívateľa
darth.hokro
e-odborník
e-odborník

Poslaťod Merlin » Uto 14. Júl 2015 16:27:22

No na paradu!
Keby som mal viac casu..
Kdesi mam kus bambusu, do ktoreho som chcel napchat mechaniku, pred davnym casom.
Aj viecko z nejakej baterky mam pritom prilepene kuskom lepiacej pasky, ale nikdy som stym nepokrocil do finale.
Hanba mi hanba.. :plac:
Elektronika je ako dezinsekcia, stale na kolenach hladame svaby v inom smeti.. Neponukajte mi komerciu, ak mi ale darujete volaco, najprv to rozoberem a zahodim az po tom.
Obrázok užívateľa
Merlin
e-veterán
e-veterán

Poslaťod darth.hokro » Sob 28. Nov 2015 7:13:25

Za to může KOPR, taky na něj trpím :) Nimrám se s tím modem už nějak dlouho :) na to že základ byl hotovej. A to tu mám ještě vyříznutý horní a dolní díl boxmodu na 2x18500 aku paralel. Času je dost, když teď marodim, ale ten kopr je děs a běs :( Asi začnu šňupat mletý kafe, třeba mě to nakopne :lol: :lol: :lol:

EDIT: Mačkátko spínače je už "pochromované" :D Teď zbejvá špricnout zbytek a můžu osadit střeva.

Obrázok
ObrázokObrázok

EDIT2: Bottle Box Mod

Tyhle boxy, obdivuju už od prvopočátku mého vapovaní, jednoduché plnění, snadná údržba. U nás nejsou moc rozšířené, naposledy snad Revolution V2 od Boge a to už je taky nějakej pátek. K výrobě jsem se dokopával cca. tři roky :) Neustále jsem hledal vhodný atty, nebo cart, dokonce jsem zvažoval i provrtání podlahy kotelny v Igo-L :) Nakonec to za mě vyřešil FT, naskladněním Chalice 3. clone by mark bugs, který je přímo určený pro spodní plnění na tyto boxy. Box jsem slepil narychlo z desek PSH plastu, konektor z ft, spínač 12kč :) Celej vtip spočívá vtom, že já lahvičku nešroubuji na víčko, ale rovnou aplikuji klasickou plnící lahvičku 10ml s jehlou. Jen jsem jehlu vyměnil za delší injekční 1,2mm a na ní navlíknul kousek bužírky. K doplnění liquidu stačí jen lehce zmáčknou a chvilku podržet. Za kvalitu fotek a videí se omlouvám, točeno stařičkou Nokií N95 8gb :) Jak splaším foťák, dodám i více detailních fotek . Ale nejprve ještě krabičku do něčeho oblíknu, i když je to zatím jen betaverze :)

Rozměry boxu: 90x53x22mm
Váha: 35g
Váha v plné polní: 124g, tj. Akumulátor 18650, lahvička 10ml, atty.

Obrázok

ObrázokObrázok
ObrázokObrázok

Kvůli spodnímu pnění jsem původní centrpin nahradil polovinou pinu z Ego redukce, která má dírku na jehlu a dole i závit. kabel + póĺu je přiletovaný k plíšku z elektrikářské čokolády, která má stejný závit jako ten centrpin. Kdykoliv je tento spoj rozebiratelný kvůli případné očistě. Můj oblíbený 5A spínač za 12kč, je v loži, jen zajištěný tavným lepidlem.

ObrázokObrázok
ObrázokObrázok

Výměna původní jehly ve víčku lahvičky, je rychlá a jednoduchá operace, bůžírka je z nějakýho nosního spreje, naražená na nahřátou jehlu. Starou jehlu stačí kladívkem lehce vyklepnout a naklepnout novou, těsní to pořád dobře, netřeba to ničím lepit. na jehle mám ještě navlečený kousek silikonové bužírky pro sichr, kdyby se liquid chtěl skrz konektor napasírovat do boxu :) Těch lahviček mám z FT 10ks, takže je postupně všechny upravím a tradá, jen měnit plné za prázdné. Do hospody, když se to protáhne na celej víkend ideální záležitost :rofl :rofl :rofl

Obrázok

test funkce pumpy

Výměna lahvičky. Může to být snadnější a rychlejší? :)

Chalice III. clone ft
Délka bez tipu: 28mm
S driptipem: 42mm
Včetně 510 konektoru: 46mm
Průměr: 14mm
Váha 27g
Setup: 0,30 kanthal, průměr 2mm, 7. otoček, círka 1ohm. Biovata Ebelin z DM.

Atík je malej, lehkej, má pidi kotelnu, chuťově bez výhrad, z normálním setupem se ani nijak extrémně nehřeje. Drip tip je příjemný do pusy. Regulace průtoku vzduchu je plynulá, od úplného zavření až po úplné otevření. Já bych možná snesl ještě vo fous lehčí potah, ale rejpat od toho nebudu, hulí to pěkně, na normální vaping. Na clon, bych řekl až nadstandrtní zpracování. povrchovka, čátečně leštěná, část satin. Jen jedna důležitá chyba, ofuk uvnitř kotelny nevycházel přesně na spirálku ale na sloupek. opraveno pár tahama pilníku. Ale stačilo by použít i tenký okroužek.

ObrázokObrázokObrázok

EDIT: Prozatimní retro pyžamo z papíru, než bude ostrá verze. "olaminováno" třema vrstvama průsvitné izolepy. Jde přeto mačkat lahvičkai tlačítko, bez dalších výřezů. Na testování ideální :)

ObrázokObrázok
Obrázok užívateľa
darth.hokro
e-odborník
e-odborník

Poslaťod darth.hokro » Str 16. Dec 2015 14:19:05

Octavius Recyklatus
Tak konečně jsem se dokopal k dokončení tohohle recyklátoru :rehot: Tělo i flip jsou potažené kůží, vypalené ornamety pájkou. O pohon se starají 2x18500 akumulátory. Spínač opět můj oblíbený 5A. Retro design podtrhuje i deklik akumulátorů připomínající mobil s flipem :)

ObrázokObrázok
ObrázokObrázok

více foto http://darthhokro.rajce.idnes.cz/Octavi ... d_2x18500/

Red Apple bottle box mod

Video pro pobavení, Termixátor :rehot:

Obrázok užívateľa
darth.hokro
e-odborník
e-odborník

Poslaťod ivant » Str 16. Dec 2015 15:33:31

ahoj super sranda musí bit :OK
Obrázok užívateľa
ivant
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod darth.hokro » Pia 29. Júl 2016 23:06:12

přesně tak :smok1:

Edit: Bumble Bee
Mechanický Box mod 2x18650

Zdravím, po dlouhé době jsem zase něco zbastlil, tenhle betalné kandát je na 2x18650 lion, matroš je překližka 4mm, klec a konektor 510 z FT. Spínání je vlastní konstrukce z mosaz pásoviny, prostě kov na kov :dhd: Všechno jde rozšroubovat a vyčistit. Na běžné nošení to není, bo je to cihla: 98x60x33mm, hmotní 105 g, bez krmiva, z baterkama už je to nějakých 196 g.

ObrázokObrázok
ObrázokObrázok
ObrázokObrázok
ObrázokObrázok
ObrázokObrázok

komplet galerka http://darthhokro.rajce.idnes.cz/Boxmod_Bumblee_Bee
Obrázok užívateľa
darth.hokro
e-odborník
e-odborník

Predchádzajúci

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na DIELŇA -Homemade výrobky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia