Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Gripy a boxmody by darth.hokro

Gripy a boxmody by darth.hokro

Moderátori: pe.stefpo, Welchi, DeMaio

Gripy a boxmody by darth.hokro

Poslaťod darth.hokro » Uto 05. Mar 2013 18:05:03

Zdravím zdejší vapery, rád bych se taky trošku pochlubil svou tvorbou v oblasti vapingu.

Ve skříni z modelařinou se mi začali hromadit odřezky truhlářské 3mm překližky, tak jsem dostal nápad na jednoduchý grip, sendvičového typu. Je na články typu 16340, grip je čistě mechanický, hlava 510. Bafám na něm převážně 306LR

Rozměry:
Výška: 63mm
Šířka: 47mm
Tloušťka: 24mm
Váha: 34g
Váha komplet: článek 16340 Solartec 880mah, LR 360: 55g

Název ,,Tatranka" vznikl díky efektu vrstvené překližky :)

pár foto:

ObrázokObrázok
ObrázokObrázok

foto ze stavby: http://darthhokro.rajce.idnes.cz/Grip_tatranka/

na Tatrance nejradši vapuji liquid Horalky ala Sedita :D
receptík: 5ml vpg pover smoke
5 kapek Hazelnut FA
2 kapky Hořká čokoláda Inawera
3 kapky Vanila Tahiti FA

Pro uživatele benny13, jsem vyrobil verzi XL na články 18650
Obrázok

a další dva kousky

ObrázokObrázok
Obrázok
Rozměry: výška: 95mm, šířka: 53mm, tloušťka: 28mm-16mm, váha gripu bez aku je: 42g s aku 18650 a RKN 2.3je 114g

další kousek na zakázku pro pana bennyho :) Můj první grip s goginovým spínačem. Do těla gripu je zapuštěno RKN 3.1 pikolo.

TATRANKA XXXL energy dual. Konečně jsem se dopracoval k výrobě gripu na 2x18650. Ke spínání slouží goginovo tlačítko pro willpro s červenou světluškou. Nasazeno mám Steamboy Storm rider, namotanej na 3,2ohm, single spirálku. Hulí to naprosto nádherně.

Rozměry: 100x47x29, váha s 2x18650 a steaboy riderem je krásných 157g. Samotný grip má pak 48g.

pár foto:

ObrázokObrázok

ObrázokObrázok

ObrázokObrázok

a nakonec panorama na tatranský národní park :D

Obrázok

Grip Čmelda

Jako další Vám chci představit gripík který v mém arzenálu nahradí původní grip tatranka, které už pomalu ale jistě doslihuje tlačítko a konstrukce nedovoluje ho nedestruktivně vyměnit, tak půjde zaslouženě do důchodové vitrínky mezi modely Tento mini gripík se honosí jménem Čmelda, bo je krásně proužkovaný a na sluníčku i mění barvy. Materiál je zase z leteckého průmyslu, kombinace balsa, letecká překližka a topol překližka. Celkově je na sobě navrstveno 16. dílků. Tvarově a konstrukčně jsem se inspiroval gripíkem co jsem měl od mistra Závy na opravu Pohon gripu je na akumulátory 16340. Víčko je z 3mm duralu a lehce vyleštěno, šroubek je upraven na povolení pětikorunou. Konektor klasika 510. Tlačítko klasika 16mm poniklovené od conrada.

Rozměry: 61x43x26mm. Váha samotného gripíku 36g a s aku 54g. Prostě prcek do kapsy.

ObrázokObrázok
ObrázokObrázok
ObrázokObrázok
Obrázok
Obrázok

Grip All in One Camelky

Tenhle gripík, jsem vyrobil více méně z recese pro kamaráda na narozeniny. Bohužel se mi tak zalíbil, že jsem mu dal jiný dárek a gripík si nechal. Dovnitř se vleze aku 18650, lahvička liquidu 10ml+ atty LR306, nebo třebas Steamboy strorm rider atty. Velikost je jen o pár mm větší než skutečná krabička Camelek. Bohužel krabička co jsem měl doma padla na šablony nápisů a velbloudů, tak foto pro porovnání nemám. Gripík je opět čistě mechanický, osazený 5A mikrospímačem. Ten je do ,,domečku pouze vsazen a zajištěn klínkem balzy, pro případnou rychlou výměnu ( nemám tento typ ještě dlouhodobě odzkoušený, tak proto) Hmatník je zároveň z bočnicí grpíku a je potřeba ho zmáčknou pod úroveň, těla, tudíž nechtěné zmáčknutí v kapsy nehrozí. Mačkání jde jinak velmi lehce, jak palcem tak i ukazováčkem. Materiál gripu je má oblibená topol překližka 3mm. Povrchovka, je kombinace, pájky, fixy na textil, tužky, pastelky a sportakrylu.

Jelikož se mi tyhle krabičky zalíbili, tak další ,,značky" budou následovat

rozměry: 87mmx55mmx27mm, váha samotného gripu 27g, s akumulátorem, LR306 a 10ml liquidu, rovných 100g.

PS: Varování na ,,zádech" vaping podpuruje růst spermií, má na svědomí Danny222

ObrázokObrázok
ObrázokObrázok
ObrázokObrázok

Grip 5woods variable voltage 2x18650

Jelikož se mi už delší dobu doma válí dva kousky elektroniky pro grip VV350, musel jsem se už pustit do stavby nějakýho gripíku. Název vyplynul z tvaru pětihranu (nechtěl jsem použít ,,pentagon") Pohon bude 2x 18650, protože elektronika pracuje v režimu Step Down s dvěma články, zvládá nastavovat v krocích 0,1 od 3V až 6V, při nízkém napětí aku displej zobrazí LO a nelze již kouřit. Dále obsahuje zámek 5. klik.

komplet komix ze stavby gripu je na: http://www.fuzze.cz/index.php/topic,124.0.html

ObrázokObrázok
ObrázokObrázok

Grip Deli

Jako další bych vám chtěl představit novou cukrovinku z mé dílničky. Materiál je má oblíbená překližka. Namořeno mahagonem a lakováno sportakrylem. Jelikož mi došlo 510 konektory tak jsem to osadil ego hlavou. O9 spínání se stará 5A mikrospínač a hmatník je iplementován do vrchního krytu, zamaskovaný jako část písmena D. Pokud nechceme aby se grip samovolně sepnul, stačí kryt obrátit vzhůru nohama a je zamčeno Kryt drží dvojice neodymových magnetů.
Rozměry: 100mmx30mmx25mm. Váha bez aku 32g s akumulátorem pěkných 74g

ObrázokObrázokObrázokObrázok

Futuristic Pipe K-57

ObrázokObrázokObrázokObrázok
zbytek fotek na: http://darthhokro.rajce.idnes.cz/futuristic_pipe-K-_57/
Naposledy upravil darth.hokro dňa Sob 06. Aug 2016 16:21:49, celkovo upravené 7
Jedu převážně svoje boxmody + igo-L/S. DH Teleskopic od Marwika a best cz mechanical compact Bivoj Titan.
Obrázok užívateľa
darth.hokro
e-odborník
e-odborník

Partner

Vaping Portál

Re: Gripy a boxmody by darth.hokro

Poslaťod pe.stefpo » Uto 05. Mar 2013 18:09:20

Witaj.
pekna zbierka ;-)
posledne recenzie portál.
pico mega
Obrázok užívateľa
pe.stefpo
Moderátor
Moderátor

Poslaťod Alsk1911 » Uto 05. Mar 2013 18:09:37

Krása. A ten posledný je, ako to nazvať, zaujímavý. :)
Obrázok užívateľa
Alsk1911
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod darth.hokro » Uto 05. Mar 2013 18:31:33

díky, ještě furt přidávám další kousky :)

edit: prozatím vše. Momentálně mám ještě rozpracovaný grip Thorovo kladivo a dýmku z opičí hlavou. Ale to zase příště :)

edit2: většina gripů je prodaná, takže ta zbírka není tak velká jak se zdá :) aktuálně mám jen tatranku, čmeldu, camelky a pipe k-57
Jedu převážně svoje boxmody + igo-L/S. DH Teleskopic od Marwika a best cz mechanical compact Bivoj Titan.
Obrázok užívateľa
darth.hokro
e-odborník
e-odborník

Poslaťod František » Uto 05. Mar 2013 19:36:38

Hotová manufaktúra. :OK
Mne sa najviac pozdáva ten CAMEL.
Pripomenul mi maľovanie metra na vojne.
František
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod darth.hokro » Uto 05. Mar 2013 19:42:48

ty gripy jsou vyráběné postupně, skoro od začátku mého vapování, což bude za necelej měsíc už rok :)

Edit: ty camelky nosím do hosdpody, každej na to čumí jak péro z gauče :D
Obrázok užívateľa
darth.hokro
e-odborník
e-odborník

Poslaťod darth.hokro » Uto 02. Júl 2013 13:21:56

Po delší pauze ze zdravotních důvodů, jsem dokončil pár rozpracovaných restíků.

Kompaktní gripík s integrovaným attíkem Brumda
Grip je dělaný, jako jeho menší bráška Čmelda, vrstvením, překližky a balzy. Je stavěný přímo pro provoz s attíkem Phoenyx B s redukcí na 510 drip, místo čepičky. Akumulátor je 18350. Tlačítko, mechanické. V gripu lze používat i jiné atty do průměru 14mm.

Rozměry: 73mm x 48mm x 28mm. Váha komplet 103gramů

ObrázokObrázok
ObrázokObrázok
ObrázokObrázok
ObrázokObrázok
Obrázok

Thorovo kladívko

Obrázok

Tento lehoučký gripík je z balzy, na takové to domácí pokuřování :) Hotový byl za jedno odpoledne.
Rozměry 92mm x 32mm x 32mm, váha 19g a s akumulátorem 18650 pak váží 63g. Spínání mikrospínačem 5A. Mačká se celé víčko akumulátoru, je to velice návykové :)

http://darthhokro.rajce.idnes.cz/Grip_Thor-s-Hammer

Camelky V.02

Tenhle gripík jsem dělal na přání, pro kamaráda. Uvnitř je schovaný DCT 6ml. Tak má vystaráno kolikrát i na 3. dny. Nemá takovou spotřebu jako já :D Akumulátor 18650. Spínání opět 5A mikrospínač.

Obrázok

více foto:
http://darthhokro.rajce.idnes.cz/E-Camelky_V02

Video porovnání velikostí s krabičkou analog camelek :D

Naposledy upravil darth.hokro dňa Sob 06. Aug 2016 19:12:03, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
darth.hokro
e-odborník
e-odborník

Poslaťod darth.hokro » Str 24. Júl 2013 3:37:38

Tak Thorovo kladivo V02, na sebe dlouho nedalo čekat. Přeci jen, na malé aku vypadá lépe.

Rozměry: 60x44x44mm, váha 32g, z attym a akumulátorem 83g.

Obrázok
Obrázok

více foto na rajčeti http://darthhokro.rajce.idnes.cz/Thor_hammer_v2

A ještě krátké videjko ze stavby a jak to hulí
http://www.youtube.com/watch?v=_pmrdk9kwHg
Obrázok užívateľa
darth.hokro
e-odborník
e-odborník

Poslaťod darth.hokro » Uto 13. Aug 2013 15:11:37

Na letní fesťáky jsem zhotovil tuhle cateringovou rakvičku ve které bydlí hrabě Lebkoun Rakvula   vypařovač hrobů :D

Obrázok

Naposledy upravil darth.hokro dňa Pon 07. Okt 2013 23:38:31, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
darth.hokro
e-odborník
e-odborník

Poslaťod budka » Sob 24. Aug 2013 0:22:39

Kreatívne, nápadité a originálne. Aranžmá pri videu a zvolený podmaz ma dostali :OK :OK :OK
Výborné. Ďakujem za tip na kapelu v závere :OK
Obrázok
Obrázok užívateľa
budka
e-veterán
e-veterán

Ďalší

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na DIELŇA -Homemade výrobky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia