Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Toxické účinky polypropylénglykolu

Toxické účinky polypropylénglykolu

Diskusia na tému vplyv elektronickej cigarety (vapingu) na zdravie človeka. Táto téma si zaslúži samostatné vlákno z jednoduchého dôvodu: elektronická cigareta je menej škodlivejšia ako normálna cigareta.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Re: Toxické účinky polypropylénglykolu

Poslaťod cobain » Str 13. Mar 2013 11:04:01

fu tak skoro som si cvrkol.... :rehot: :rehot: :rehot: :rehot: :rehot: :rehot: :rehot: :rehot: :rehot: :rehot: :rehot: :rehot: :rehot:
lieky neberiem k doktorom nechodim zdravotnu kartu mam doma niekde pod postelov... Navsevujem zubarku ale aj to je take ze mne musia naslubovat hory doly a nasledne to iste slubim ja zubarke a vidime sa o rok popripade ked daco boli .
HW: Fuzze XL2, ProVari + SSR 2.1 s.n.:2049 , Vamo + Mini DID china
SW: TW miesane

Obrázok

NR bunka
cobain
e-znalec
e-znalec

Partner

www.smoki.sk

Poslaťod mitter100 » Str 13. Mar 2013 14:22:54

Dano 98, tu sa už popísalo o škodlivosti chemických látok ajajaj.
Nebudem sa tu rozpisovať, to je zbytočné. Treba čítať certifikáty, ktoré boli urobené jak v tekutom stave tak plynnom stave
na chromatografe a čo im vyšlo. Pre zaujímavosť som si dal spraviť aj já v nemenovanom závode čo obsahuje PG, VG, takú rýchlovku
Kludne to môžem aj vypiť, pokial to neobsahuje nikotín min 75%.
No a tak ako hovorí Smoki, pozeraj sa na škodlivosť pyro a s tým porovnávaj vaping.
Od pyro sa ti podarí vyčistiť plúca od dechtu za min 7 rokov.Aj to nebude na 100%
U vapingu máš nikotin s tela za 6hod v záchode, alebo ak si v prírode tak v matičke zemi.
No a za posledné, nikto nikoho nenúti, nekáže vapovať.
P.S.A daj pozor na stolový olej, tam sa to nachádza tiež, treba používať bravčovu masť, je zdravšia.

:vap_cig: :rehot: :rehot: :rehot:
Obrázok
[b]UŽ NERIEŠIM
inawera-miešam PODĽA CHUTI
Obrázok[/b]
Obrázok užívateľa
mitter100
e-veterán
e-veterán

Poslaťod František » Str 13. Mar 2013 14:23:35

mitter100
mitter100 píše:Nebudem sa tu rozpisovať, to je zbytočné.

A predsa si sa rozpísal. :D
Naposledy upravil František dňa Str 13. Mar 2013 14:30:49, celkovo upravené 3
František
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod cobain » Str 13. Mar 2013 14:24:11

mitter100 7 rokov? doprdele ja myslel ze skorej , no vedadi tak este musim pockat 82 mesiacov. Ale stoji mi to za to zlepsil sa mi cuch a aj chut takze v praci drzim dietu kedze uz citim tie pomije co nam tu serviruju ... takze setrim si pluca drzim dietu hm sak som vyhral teda bingo :rehot: :rehot: :oslava: :vap_cig: :vaping:
HW: Fuzze XL2, ProVari + SSR 2.1 s.n.:2049 , Vamo + Mini DID china
SW: TW miesane

Obrázok

NR bunka
cobain
e-znalec
e-znalec

Poslaťod pe.stefpo » Ned 24. Mar 2013 10:08:33

posledne recenzie portál.
pico mega
Obrázok užívateľa
pe.stefpo
Moderátor
Moderátor

Poslaťod embe » Str 10. Apr 2013 11:18:28

Niekde som cital alebo pocul, ze do liquidov sa pridava nejaka latka co sa dava do kvapaliny do ostrekovacov, dajaka nemzrnuca zmes. Predpokladam ze to bude ten polypropylenglykol, kedze o nom sa najviac diskutuje. Tak ma napadlo...kedze argumentovali v tom clanku, ze aby liquid nezmrzol, nie je technicky mozne robit 2 varianty liquidov, jeden letny pre obdobia ked nemrzne a druhy zimny? Resp pre oblasti kde vobec cely rok nemrzne (Florida, a pod) - ved naco im to je napriklad na Kube alebo v Thajsku, centralnej Afrike, kde nemrzne nikdy? A zase naopak su oblasti kde je kosa stale, tak tam by sa dodavali len tieto liquidy. Ci je to blbost?
Obrázok

Obrázok
embe
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod Welchi » Str 10. Apr 2013 11:42:43

Uplne vsetko co pises je blbost.. by som povedal,ze si agent provokater..

Písané ťapkaním po mobile GT I9000.
v Tapatalk2
HW Nextgen,Pikolik,MiniGene titan od Bergera+Mini titan kapkac,GRIP Radius,HomeMade krabkaDNA30.isticPico,Cuboid,Vtcmini
SWVlasny MIX na baze TW,Avoria + chute FA,TW,Copsa,Avoria
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Welchi
Moderátor
Moderátor

Poslaťod embe » Str 10. Apr 2013 11:47:22

Welchi píše:Uplne vsetko co pises je blbost.. by som povedal,ze si agent provokater..

Preco je to blbost? A uz vobec nechapem preco agent provokater :D Pisem len to co som pocul/cital, neni to tak davno, koncom minuleho roka alebo zaciatkom tohto. Pride mi to teda logicke tym padom, ked tam tvrdili ze sa to tam pridava aby liquid nezmrzol. Ale pokial pouzitie PG ma iny ucel, tak to chapem, len neviem aky :) Ziadny agent prvokater, len neznaly veci. Alebo si ty vyrobca liquidov a predajca a bojis sa ze by niekto zacal vyrabat liquidy bez PG :lol: (joke)
Obrázok

Obrázok
embe
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod spid3r » Str 10. Apr 2013 11:50:25

Jj Welchi je vyrobca PG.

Nedakuj za podporu rovno posli zo 3 lire :)

Odoslané z GT-I9300 cez Tapatalk 2
Obrázok užívateľa
spid3r
e-znalec
e-znalec

Poslaťod embe » Str 10. Apr 2013 11:51:56

cobain píše:mitter100 7 rokov? doprdele ja myslel ze skorej , no vedadi tak este musim pockat 82 mesiacov. Ale stoji mi to za to zlepsil sa mi cuch a aj chut takze v praci drzim dietu kedze uz citim tie pomije co nam tu serviruju ... takze setrim si pluca drzim dietu hm sak som vyhral teda bingo :rehot: :rehot: :oslava: :vap_cig: :vaping:

Ja ked som rok nefajcil pyro ani nic ine, tak som necitil, ze by som sa citil lepsie a uz vobec nie ze by sa mi zlepsila chut alebo nieco podobne :(
Obrázok

Obrázok
embe
e-pokročilý
e-pokročilý

PredchádzajúciĎalší

Späť na Elektronická cigareta a zdravie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia