Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Recenzia e-cigarety JOYE 510

Recenzia e-cigarety JOYE 510

Debata a Vaše recenzie o konkrétnych modeloch e cigariet.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Recenzia e-cigarety JOYE 510

Poslaťod Mocho » Uto 11. Máj 2010 14:14:00

Obrázok
Táto e-cigareta je známa aj ako: JOYE 510e, SUNNY, Dura, Titan, Gorilla, Versus, Maxima

Predstavujem Vám elektronickú cigaretu JOYE 510, ktorú práve testujem. Balenie obsahuje 2x batériu 180mAh s manuálnym spínačom, 2x atomizér, 1x balenie kapslí ktoré obsahujú: 5kapslí s rôznym obsahom nikotínu - 2x vysoký, 1x stredný, 1x nízky, 1x žiadny obsah nikotínu. A ďalej je tu nabíjačka na batérie.
Batéria:
Batérie sú manuálne, čo znamená že majú na sebe spínač. Po zopnutí spínača začne batéria napájať atomizér a dobou zopnutia určujete koľko dymu potrebujete. Je to výhoda oproti automatickým batériám. Jedna batéria vydrží tak 2 až 3 hodiny inhalovania. Samozrejme výdrž závisí od spôsobu používania. Batériu nabijeme do 1,5 až 2 hodín. Batérie nemajú pamäťový efekt, takže nie je problém baterku nabiť menej, na čas potrebný aby ste si trochu zainhalovali. Batéria má na konci modrú led diódu ktorá svieti keď je batéria zopnutá. A zároveň nám indikuje stav vybitia, tým že začne blikať. Čo mi trochu vadí na baterkách že kryt ktorý zakrýva led diódu vypadáva, ale to nie je až také strašné, veď máme sekundové lepidlo. Doporučujem ešte dokúpiť jednu baterku a to Vám bude stačiť na celí deň.
Atomizér:
Funkčnosť cigarety hodnotím na jednotku. Dymu okolo mňa je dostatok, čo ma teší. Za to môže atomizér a ten si svoju úlohu plní tak ako má. Achillova päta je jeho životnosť. Prvý mi skončil službu po 23 dňoch. To je ale daň za to že som sa učil, ako cigaretu používať a testoval som rôzne spôsoby inhalovania. Životnosť ďalšieho bude isto dlhšia. Preto je dôležité mať v zásuvke náhradný atomizér .
Kapsle:
Ďalej spomeniem kapsle, ktoré nám dodávajú nikotín v tekutej forme do atomizéru. V každej kapsli je vatička ktorá je nasiaknutá liquidom (liquid je tekutina ktorá obsahuje nikotín. Poznáme viac druhov, delíme ich podľa chutí a podľa toho, koľko obsahuje nikotínu.) Samozrejme že prázdnu kapsľu môžeme doplniť liquidom . Tento už nie je súčasťou balenia. Je možné dokúpiť nové kapsle, ale nie je to ekonomické. Lacnejšie Vás vyjde keď jednoducho do kapsle dokvapkáte liquid. Kapsle majú ešte jednu prednosť a to že obsahujú komoru ktorá zachytáva liquid keď prudšie potiahnete. U ostatných e-cigariet ktoré ju nemajú hrozí že liquid sa dostane do úst. Poviem Vám že to nie je nič príjemné.

Obrázok

Zhrnutie:
JOYE 510 je super e-cigareta. Mne umožnila v jeden deň prestať fajčiť normálne cigarety. Samozrejme nič nie je dokonalé a aj JOYE 510 má pár chýb, hlavne životnosť atomizéru nie je oslnivá no keď spočítam že mesačne kúpim cca 1ks, tak aj s liquidom ma to vyjde na investíciu 22,-EUR/mesiac. Ešte dodám že túto e-cigaretu doporučujú celosvetovo ľudia ktorý inhalujú éčka. Preto som si ju aj ja vybral a môžem ju len odporučiť.

Technické info:
Dĺžka: 112mm
Priemer: 9,2mm
Výdrž batérie: 3h
Kapacita batérie: 180mAh
Obrázok
Obrázok užívateľa
Mocho
Administrátor
Administrátor

Re: Recenzia e-cigarety JOYE 510

Poslaťod Mocho » Pon 23. Apr 2012 22:04:12

Tak už prešly skoro 2 roky od napísania tejto recenzie joye 510. Bola to vlastne moja prvá elektronická cigareta, v tej dobe to bola jednička na trhu a nič lepšie neexistovalo. Veď atomizéry 510 sú obľúbené doteraz či už normálne alebo LR. Atomizéry 510 podávajú čistú chuť a dobre dymia. Batérie sú dnes už samozrejme úplne v inom leveli o tom niet pochýb. V tej dobe som len sníval o baterke ktorá vydrží deň a viac, joynu som musel nabíjať niekoľko krát denne a to bolo samozrejme nepohodlné. Ale to ma vôbec neodradilo a bafám dodnes elektronickú cigaretu. No čo, tomuto kúsku vlastne vďačím za to že som prestal fajčiť klasické cigarety a verte cítim sa omoc lepšie. 8-)
Obrázok
Obrázok užívateľa
Mocho
Administrátor
Administrátor

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Konkrétne značky e-cigariet

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia