Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - PROTOTYP Fuzze XL510

PROTOTYP Fuzze XL510

Moderátori: pe.stefpo, Welchi, DeMaio

PROTOTYP Fuzze XL510

Poslaťod chuckySK » Ned 28. Apr 2013 16:49:02

V tomto vlakne je debata o tomto Gripiku vo vyvoji..

Prototypy musia byť, základné vedomosti o spráívaní sa atomizérov máme takže vieme približne úvahou zistiť, čo treba aby to
fungovalo a kde by mohli byť problémy..prototyp sa dá vyrobiť aj z iného materiálu ako kovu pre overenie napr či to nebude tiecť...a strojové vybavenie na sústruženie je k dipozícii len chýba tá fréza ešte...mám prístup na jednu CNC,ale tam jedine série inak je to neúnosné cenovo...inak kolkokrát ma úplne šilanená myšlienka inšpirovala k úplne inej takže to má svoj zmysel aj keď ludia sa boja niečo napísať aby sa nezhodili...nato sa fakt vykašlite..to nieje namieste....jeden pán mal nápad použiť tlakový senzor namiesto tlačítka a mňa napdadlo použiť snímanie kapacity....boli tam návrhy aj na malú IR závoru a podobné veci a vidíte, čo z toho vzniklo...
FUZZE XL3

objednávky FUZZE XL3 http://xl2.formees.cz/f/objednavka/
objednávky náhradných dielov http://xl2.formees.cz/f/nahradni-dily-1/
Helpdesk pre nahlasovanie porúch výrobkov Fuzze http://xl2.formees.cz/f/helpdesk/
chuckySK
e-znalec
e-znalec

Partner

Vaping Portál

Re: Fuzze XL2

Poslaťod pe.stefpo » Ned 28. Apr 2013 16:49:16

nuž hej tu je to ale o FUZZE čo by zas bolo silne off :D preto všeobecnu ( technologický vývoj vapingu ) a tam prispievať v jednej téme ( popis ) nákres ( foto prototypu ak je :D )
posledne recenzie portál.
pico mega
Obrázok užívateľa
pe.stefpo
Moderátor
Moderátor

Poslaťod dexter » Pon 29. Apr 2013 10:48:45

No ten XL510 zaujal aj mna, pripadne aj XS. Rad by som vedel ake kombinacie baterii to poberie a ako je rieseny zavit 510. Je niekde nejaky blizsii popis, pripadne foto? Asi sa budem musiet regnut na fuzze forum...
Nemesis (#4418), EA MOD (#219), ProVari V2, Bulli Smoker Elite, D.I.D. D20 (#138), Temon D16 (#85, #180), Pikolik by IvanT

Obrázok
Obrázok užívateľa
dexter
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod Welchi » Pon 29. Apr 2013 13:04:26

Predzhavenie je AMAZING vec..
na Kayfune3.1 ES mam setup kde sa v spiralke z 0,25 kanthalom- na 1,5 OHM nachadza 3x 2mm ekowool (je to fakt "riadny sulec")
Na PV ,aby sa to nahrialo a podalo ten spravny vykon treba cca 3s zhavit bez potahu a az potom dat praska..
Na XL 510 z predzhavenim to proste NAKOPNE spiralku v momente.. a krasny husty zamatovy dym..al.para..
Je to fakt prudko navykove..
Ithaka z bispiralkou na 0,7 OHM proste na PV nefachci.. Tam uz len mechanika..
-aale to nepodava rovnomerny vykon po celu dobu tak ako by mi vyhovovalo..
S tymto zase XL510 NEMA PROBLEM..
- je to ako buldozer co pred neho zavesis..to potiahne..
ZAVIT 510 BOL NA prototipe rieseny cisto rovna plocha z vyhlbenym konektorom..
takze atiky (moje) dosadli na doraz ku gripu.. tato varianta SEDI na vacsinu genesis atty.. a vsekto co ma nasavanie z
boku Nie Od konektora 510..
Komercne veci z eGo zavitom.. jednoducha pomoc..z redukciou 510/eGo.
Ako tento gripik si urcite zadovazim..
aj nakolko je vodotesny - ideal outdoor riesenie..

Písané ťapkaním po mobile GT I9000.
v Tapatalk2
HW Nextgen,Pikolik,MiniGene titan od Bergera+Mini titan kapkac,GRIP Radius,HomeMade krabkaDNA30.isticPico,Cuboid,Vtcmini
SWVlasny MIX na baze TW,Avoria + chute FA,TW,Copsa,Avoria
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Welchi
Moderátor
Moderátor

Poslaťod dexter » Pon 29. Apr 2013 13:20:01

@welchi: No ved aj mna zaujalo najma to predzhavenie. Na velky DID, by to bol idealny gripec. Ale som uz trochu rozmaznany konektorom na EA mode, ktory je pre mna dokonaly. Preto sa pytam na riesenie konektoru na XL510. Na Fuzze fore som sa ale zial docital, ze to bude riesene gumickou pod pluskom, t.j. ako napr. na ProVari. Ak to bude urobene rovnako robustne ako na PV, tak sa to da prezit, aj ked ja by som preferoval riesenie s nastavitelnou vyskou pluska, aby kazdy atik pekne dosadol a netrcal nad okrajom tela. Ale to by zas bol asi problem s vodotesnostou, takze vyhoviet kazdemu sa asi neda. No nic, pockam na vysledne riesenie, zatial to vyzera tak, ze do toho idem.
Nemesis (#4418), EA MOD (#219), ProVari V2, Bulli Smoker Elite, D.I.D. D20 (#138), Temon D16 (#85, #180), Pikolik by IvanT

Obrázok
Obrázok užívateľa
dexter
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod chuckySK » Pon 29. Apr 2013 14:37:26

vedla som to popísal širšie...v skratke-to čo ide na mechanike je tu velká komplikácia nakolko je tu ešte eletronika..aby to to tam vliezlo muselo by sa to predĺžiť, a už by to nebol najmenší dvojčlánok s najvyšším výkonom ale len ďalší velký grip...ďalej tie netesnosti, to je vlastne neustály problém, najčastešia reklamácia je práve zatečený liquid...preto pohyblivé nechcem...keby si to vymysell a vyrobil ja to rád odkúpim a použijem,ale viem kolko mi trvalo to vyrobiť na jeden kus a bol to fakt mazec.../iná elektronika, iný grip,ale pohyblivý kontakt/...takto sa dá tesnenie bez problémov vymeniť bez rozoberania a kvylitne vyrobené atty to nepretlačí...to je špecifikum vivinova...kúšal som natom asi 15 rôznych atomizérov a doťahoval fakt na fest a drží to...vo finálnom gripe budú ešte frézované vdzuc kanálky aby sa dali použiť aj Penelope a oddy a podobné veci...mali byť v tej krytke závitu ego,ale videl som reakcie na zrazi a nikomu tam ego závit nechýba...tak načo to zbytočne predražovať keď to nikto nechce....ale v ČR je situácia iná tak uvidíme, či budú dve verzie,alebo sa dohodneme len na 510. závite...inak tému by som poprosil premenovať nech sa môžeme baviť všeobecne o projektoch fuzze, ďakujem...
FUZZE XL3

objednávky FUZZE XL3 http://xl2.formees.cz/f/objednavka/
objednávky náhradných dielov http://xl2.formees.cz/f/nahradni-dily-1/
Helpdesk pre nahlasovanie porúch výrobkov Fuzze http://xl2.formees.cz/f/helpdesk/
chuckySK
e-znalec
e-znalec

Re: - Projekt FUZZE -

Poslaťod coala » Pon 29. Apr 2013 17:50:58

čo sa týka gripíku tak tu je pár fotiek z prototypu, ktorý som mala požičaný plus som si neodpustila trošku zadymiť :lol: :mrgreen: :lol: :rehot: :srdce:

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
so svietiacim očkom ;)
Obrázok

Naposledy upravil coala dňa Pon 29. Apr 2013 18:19:31, celkovo upravené 3

VAROVANIE: Vaping vážne poškodzuje peňaženku !!! Obrázok

ObrázokObrázok
Obrázok užívateľa
coala
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod spid3r » Pon 29. Apr 2013 18:00:56

Paráda :D

Odoslané z GT-I9300 cez Tapatalk 2
Obrázok užívateľa
spid3r
e-znalec
e-znalec

Poslaťod budka » Pon 29. Apr 2013 18:11:15

Iba mne tie fotky od coalky nezobrazuje?
Obrázok
Obrázok užívateľa
budka
e-veterán
e-veterán

Poslaťod repssol » Pon 29. Apr 2013 18:20:07

No budka mne sa to zobrazuje.Podla toho videa aj poplasne by sa pustilo :D
Obrázok
Obrázok užívateľa
repssol
e-profesionál
e-profesionál

Ďalší

Späť na DIELŇA -Homemade výrobky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia