Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - e-shop Wellness Smoke

e-shop Wellness Smoke

Sem môžete vkladať adresy kamenných predajní elektronických cigariet, ktoré sa nachádzajú na Slovensku.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Re: e-shop Wellness Smoke

Poslaťod Mego » Pon 03. Okt 2016 9:34:26

No, keď sa mi toto stane, tak majú prúser
Obrázok
Joyetech Ego AIO pro 0.5R

Kedy prestaneš fajčiť? Ja nefajčim, ja inhalujem
Mego
e-znalec
e-znalec

Poslaťod Beastik » Pon 03. Okt 2016 9:52:33

Ronon píše:... veľa krát nepošlú to čo si objednáš, ale čokoľvek iné, hlavne pri liquidoch, bázach a odporoch atomizérov.

Tak ja som zatial mal 100% spokojnost, poslali co som objednal a aj nacas to prislo, teraz som placol par arom, nech mam zasobu. Este chcem vyskusat nejake dezertikove.
Hadam sa v sobotu zadari kostovka v BB, mam zalusk na nejake sisky/donut s cokoladou...
HW: DNA's & ArcticFox for MTL&DTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + PinkMule + Hochland

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Poslaťod vrana40 » Pon 03. Okt 2016 10:17:56

mne s tohto eshopu davno dosla zasielka.vsetko v poriadku akurat objednane v pondelok,stvrtok odoslane a v piatok doma.tovar mal byt skladom co evidentne nebol. osobne my to extra nevadilo,ale pravdive info o tom co je skladom a co na objednavku by sa patrilo uvadzat,pretoze ak to niekomu suri a ocakava to nasledujuci den tak je potom sklamanie
Pioneer4You IPV Mini 30W a SubTank NANO = hrozná zábava, zhúlení non-stop
Obrázok
Obrázok užívateľa
vrana40
e-veterán
e-veterán

Poslaťod Ronon » Pon 03. Okt 2016 12:46:35

Princíp ich predaja je nasledovný:
Zákazník / zákazníci urobia objednávku, zosumarizujú ich a objednajú v Čechách vo veľkosklade. Nakoľko sídlia v Bratislave, tak doručenie kuriérom z ČR je o deň kratšie ako napríklad v Žiline, Trenčíne, alebo Považskej Bystrici atď. Následne podľa času kedy to príde, posielajú zákazníkom na Slovensku v ten deň, alebo až nasledovné dni.

Vrana40 tvoj prípad:
V pondelok si objednal, v utorok (aôebo v stredu) objednali oni v Čechách, v stredu im to prišlo, ale asi poobede (alebo až vo štvrtok), preto poslali tebe až vo štvrtok.

To že všetko čo majú uvedené je skladom, nie je pravda a v tomto zákazníkov klamú. Zistíš to tak, že si niečo objednaj a zavolaj im že si ideš preto, lebo si v BA, následne ti povedia, že momentálne nebudú prítomní, že Ti to pošlú.

No niečo skaldom majú, ale veľmi málo, bola by sakra náhoda ak by ti povedali že si pre tovar môžeš prísť v ten deň. Ak to chceš rýchlejšie, tak si to objednaj z vasecigareta.cz - je tam porovnateľný tovar, jasné že nie všetok ale dosť. A z pondelokovej objednávky by si to mal doma v stredu.
Teraz som neriešil ceny, ale dodávku a sklady, lebo ak niečo súrne potrebuješ, tak cenu veľakrát neriešiš.
Obrázok
Ronon
e-znalec
e-znalec

Poslaťod Mego » Pon 03. Okt 2016 13:23:30

Obrázok

Objednal som dnes okolo osmej ráno... a vraj to už poslali, tak som silno zvedavý. Ešte môže zdržovať aj platba z účtu, lebo medzibankový trvá deň. Ja som zaplatil radšej kartou
Obrázok

Mego
e-znalec
e-znalec

Poslaťod Tomike » Pon 20. Mar 2017 17:04:45

Zdravím, chcem sa opýtať na príchute FUU, pripadne premiovky - ide mi o 30ml Liquid bez nikotínu teda 0mg - je s tým problém? Vzhľadom k tomu že nejde o Liquid s nikotínom tak by mohlo byť možné zohnať nie?
ETaliens ET X2
VGOD Tricktank PRO
Joyetech eVic Primo
Tesla Nano 120 APV
Eleaf istic Pico...
Obrázok užívateľa
Tomike
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod Mego » Uto 21. Mar 2017 7:39:32

Vpohode sa dá zohnať skoro hocikde na eshope. V kamenných asi len v špecializovaných. V stánkoch keď aj náhodou majú likvidy, tak určite nie beznikotínové
Obrázok

Mego
e-znalec
e-znalec

Predchádzajúci

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Kamenné predajne elektronických cigariet

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia