Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - e-shop Wellness Smoke

e-shop Wellness Smoke

Sem môžete vkladať adresy kamenných predajní elektronických cigariet, ktoré sa nachádzajú na Slovensku.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

e-shop Wellness Smoke

Poslaťod yvesko » Štv 30. Máj 2013 20:40:11

Rád by som vám predstavil náš e-shop Wellness Smoke - http://www.worldwellnessteam.eu, od 01.06.2013 už aj na samostatnej adrese http://www.wellnesssmoke.eu

Určite by som pozornosť upriamil na náš vernostný program, vďaka ktorému získavate zľavy a bonusy, zároveň neustále máme v ponuke rôzne tzv. "bleskové akcie", kde sú k dispozícii rôzne el. cigarety a príslušenstvo. Taktiež máte možnosť zapojiť sa do súťaží o e-liquidy a el. cigarety prostredníctvom nášho facebooku https://www.facebook.com/wwtsro
yvesko
Predajca
Predajca

Re: e-shop Wellness Smoke

Poslaťod haffy » Pia 17. Júl 2015 13:46:34

Vdaka za rychlovku. :smok:
20181510
haffy
e-znalec
e-znalec

Poslaťod Franco » Pia 17. Júl 2015 20:48:18

Už som u Vás párkrát objednával a musím povedať,že som bol spokojný,aj keď trochu mi vadilo,že dodacia lehota od objednávky bola trochu pridlhá na akú som zvyknutý :OK
Obrázok
Franco
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod neroo » Str 24. Feb 2016 12:22:04

Moja skúsenosť : Veľká spokojnosť a veľmi rýchle doručenie. Tento pondelok som objednal elektronicku cigaretu a dve náplne, ešte v ten deň som tam volal či by mi to vedeli poslať ako zásielku POSTE RESTANTE na poštu. Pán povedal že není problém ale majú toho vela na práci (tak som si myslel že mi to príde tak v piatok) , včera- v utorok bola zásielka odoslaná a cez sms mi prišiel kód zásielky na jej sledovanie na webe slovenskej pošty, dnes ráno mi tam vypísalo že zásielka je už na mojej pošte a teraz som si ju bol vyzdvihnúť :) elektronickú som už stihol rozbaliť a skontrolovať originalitu na oficiálnom webe joyetech ktorá samozrejme sedí. Už sa teším ako ju doma vyskúšam :vap_cig:

Odporúčam, všetko od komunikácie so zákazníkom cez rýchlosť až po celkovú spokojnosť hodnotím VYBORNE! :)
neroo
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod Purejoke » Sob 25. Jún 2016 10:53:18

Tak som opäť objednal a som tak na polovicu spokojný. :D Namiesto objednanej báze od ArtVap 85VG/15PG 1,5 mg mi prišla v pomere 55VG/45PG. Keby to nebolo len 100ml bol by to pre mňa problém ale takto to nebudem riešiť a niekomu podarujem. Len som chcel upozorniť, na nedostatky pri expedícii.
Obrázok užívateľa
Purejoke
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod inyVratko » Ned 26. Jún 2016 11:41:54

Tiež som tento týždeň opäť objednával okrem iného aj bázu Avoria VPG 50/50 6 mg 250 ml 2 kusy..jedna bola Ok, druhá bola 90PG/10VG. Zoženiem si VG-čkovú bázu a zamiešam na mnou obľúbený pomer, takže ani ja to nebudem riešiť (aj keď sú to nejaké financie navyše), len rovnako ako kolega Purejoke poukazujem na nedostatky pri expedícii ;)
Obrázok užívateľa
inyVratko
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod Mego » Pon 03. Okt 2016 8:20:23

Ja idem objednať za dve minúty, tak som zvedavý ;) Je pondelok, hádam to do piatku bude doma
Obrázok
Joyetech Ego AIO pro 0.5R

Kedy prestaneš fajčiť? Ja nefajčim, ja inhalujem
Mego
e-znalec
e-znalec

Poslaťod Mego » Pon 03. Okt 2016 8:20:54

Atomizéry máte drahé :P
Obrázok
Joyetech Ego AIO pro 0.5R

Kedy prestaneš fajčiť? Ja nefajčim, ja inhalujem
Mego
e-znalec
e-znalec

Poslaťod Beastik » Pon 03. Okt 2016 9:08:12

Skusenost s tymto shipom amm velmi dobru, rychle odoslanie a aj dorucenie.
Ceny neriesim - zalezi co potrebujem, a ked maju najnizsiu cenu kupim u nich.
HW: DNA's & ArcticFox for MTL&DTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + PinkMule + Hochland

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Poslaťod Ronon » Pon 03. Okt 2016 9:18:42

Bohužiaľ uvedené skladové veci nie sú skladom (nie síce všetky, ale väčšina), preobjednávajú ich a doručenie veľa krát trvá o 1-2 dni dlhšie ako z niektorých iných e-shopov. Ale to mi až tak nevadí, vadí mi, že veľa krát nepošlú to čo si objednáš, ale čokoľvek iné, hlavne pri liquidoch, bázach a odporoch atomizérov.
Obrázok
Ronon
e-znalec
e-znalec

Ďalší

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Kamenné predajne elektronických cigariet

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia