Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Poradte - zmenila sa mi chut o 100%

Poradte - zmenila sa mi chut o 100%

Voľná debata na tému e-cigareta.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Poradte - zmenila sa mi chut o 100%

Poslaťod ForHappyMoon » Uto 16. Júl 2013 9:30:43

Zdravím vo spolok. Som tu novy, forum som prezrel, ale podobny problem som nenasiel. El cigaretu som kupil asi pred pol rokom. Neoslovila ma a skoncila v sufliku (ego t) Minuke na chate mi dal kamarat potiahnut svoj liquid ( liqua cuban cigar ) a to bolo pecka :vap_cig:
Hned doma som si kupil nove clearomizery, liquid cuban cigar a zacal som bafkat. Po 19 rokoch som zrazu nepotreboval cigarety, ale vychutnaval si perfektnu chut. Ale iba 6 dni . Vcera v praci mi cigareta zmeenila chut...myslel som, ze sa nieco stalo s clearomizerom. Chut bola uplne ina, plastova....blee. Tak som vybral druhu cigaretu a po par potiahnutiach to iste....vravym si, to je nahoda. Po praci som hned siel do shopu, kupil novy clearomizer, nemal som liquid, tak aj ten. Na moje prekvapenie, aj to mi chutilo hnusne. Nechal som to tak, ale dnes rano stale uplne zmenena chut, ci novy liquid, ci stary. Nechuti mi a neviem, ako dosiahnut chut, ako prve 6 dni. Napadlo ma, ci sa mne nezmenil vnem chuti, po prestani fajcenia dym cigariet...ale take rapidne by to nebolo. Mal niekto podobnú skúsenosť? ????? Budem rad za kazdu radu. Ďakujem.
ForHappyMoon
e-začiatočník
e-začiatočník

Re: Poradte - zmenila sa mi chut o 100%

Poslaťod budka » Uto 16. Júl 2013 9:52:30

Odkiaľ si? Ideálne by bolo stretnúť sa s niekým z tvojho okolia a testnúť to. Možno je chyba systém, možno liquid a možno chuťové bunky.
Obrázok
Obrázok užívateľa
budka
e-veterán
e-veterán

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Debata o elektronických cigaretách

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia