Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Fasttech.com

Fasttech.com

Voľná zóna pre pokec o všetkom možnom.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo

Re: Fasttech.com

Poslaťod Merlin » Pon 27. Jún 2016 12:04:05

No priznam sa, ze som skladal asi 3 tie avocado atiky, kazdy z ineho casoveho obdobia, myslim ze vsetky z FT, ale rozdiely som nenasiel nejake velke..
Nemam tucha, co stali a ci to boli kvazi original, alebo viac original.
Vsetky som skladal na vatu, jeden aj dvojjadrovy.
Sam avocado nevlastnim, nedostal som sa ku tomu, aby som ho objednal.
Viem ze su ku tomu nahradne diely, ako sklicka, kravinky, vsetko dostupne na FT.
Dobre sa sklada setup, pretoze tie "parozky" z cervikmi , sa dobre osadzaju cievkami.
Je dobre, na konce cievok z odporoveho materialu, navliect bud, omot drotom Cu, alebo dat CU trubicku elektrikarsku, aby bol dokonaly kontakt v svorke. Pripadne z injekcnej ihly spravit kusky trubiciek a nalisovat na vyvody setupu, tak sa spravi lepsi kontakt.
To plati pre tvrde sub ohm naviny 0,4 SS316 drotom. Pre klasicke vapovanie, to ani netreba.
Ked sa spravi primerany setup, tak ani natankovane, to nevytecie, hore nohami.
Je to taky viac dripovaci atomizer, ale ma to aj zasobnik. Pravdepodobne je to urcene na cloudchasing, ale ide to aj ako ochutnavaci system. Ak to budes objednavat, vezmi si aj nahradne sklicka. Ked to trtne na zem, obvykle to sklo, ide dokelu.
Rovnako aj, ked sa to moc rozkuri, tak moze vzniknut pnutie a moze to puknut.
Mne sa paci spracovanie, celkova konstrukcia je dobra, rychlo sa to osadza a da sa na tom rychlo menit chut, ked sa len zakvapne jadro. Skusal som to aj na mesh, ale to je uz divocina.

Nipple je celkom dobra vychytavka, ale ma to moc sroubov. Treba to vsetko utesnit, najlepsie teflonovou paskou, alebo nitou, lebo tie cerviky v zakladni, smerom ku sroubeniu, rady pretecu.
Ale na FT, je to za smiesny peniaz, za skusku to stoji. Chutove podanie je asi ako u Igo L.

Igo L, alebo co to je, Igo W? https://www.fasttech.com/products/3028/ ... l-dripping
Je uplny zaklad, ktory by nemal chybat na ochutnavanie. Problem je, ze ma malu dieru v kapuci a pre dnesne setupy, treba vymenit skrutky za malinko dlhsie a dat tam po dve podlozky nerezove, aby slo utiahnut ocko zhaviacej spirlalky, lebo inak sa blbo hrubsie spiralky utahuju , pod origo sroub.
Je to ale primitivny atomizer, poplatny dobe vzniku. Prakticky jeden z prvych dripakov.

Potom je cela spusta dripovacich lacnych a drahych vseliakych, ale to by museli napisat aj dalsi.
Mne este dobre funguje nomad. Ale je to na dlhsie hranie sa.
https://www.fasttech.com/products/0/100 ... g-atomizer
:vaping:
Elektronika je ako dezinsekcia, stale na kolenach hladame svaby v inom smeti.. Neponukajte mi komerciu, ak mi ale darujete volaco, najprv to rozoberem a zahodim az po tom.
Obrázok užívateľa
Merlin
e-veterán
e-veterán

Poslaťod Beastik » Pon 27. Jún 2016 13:26:34

Vdaka za obsirnu a napomocnu odpoved, nepojdem az do takych detailov, ako si spominal: ....Cu trubicky na cievkach...
Som bezny vaper a na beznom HW... o nieco som dalej ako su bezne eGo cigarety
Vravis ze Avocado je User Friendly, zda sa mi ze Limitless je este priatelskejsi z nasledovnych dovodov (podla recenzii na YT):
- setup vaty je lahsi a dobre sa zavadza na spodok tanku, pri setupe sa da demnotovat sklo a pekne upravit knot/vata..
- plnenie je zboku a aj vacsim ako tenkou ihlou
- poriadny komin, a aj edukcia na 510...

Toto vsetko je teoria o Limitless, myslim, ze tym dvom panom na YT sa da doverovat. Uvidim aka bude prax.
Samozrejme, ze pribalim nahradne sklicka i tesnenia, kto ich bude neskor zhanat. :) Tesnenie je myslim trvacne, pokial sa neprehrieva a nestvrdne z toho.
HW: DNA's & ArcticFox for MTL&DTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + PinkMule + Hochland

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Poslaťod Purejoke » Pon 27. Jún 2016 17:27:37

Limitless mám doma a môžem vrelo odporučiť. Ľahko sa motá a chuť je vynikajúca. Nevýhoda je, že má iba wide bore a redukcia na klasickú 510 zatiaľ nie je(aj keď vraj pasuje redukcia z griffin 25ky). Avocado 24 si tiež veľmi chvália ale viac sa tuším uchytil limitless. Ja som ho bral iba tak zo srandy keď bol na gearbeste za 18$ teraz je dokonca za 16.80$ za tie prachy je to super kúpa. Avocado som nemal tak neviem povedať čo je lepšie. Časom ho možno vyskúšam. BTW nikdy som nebol nadšenec RDA alebo genesis tankov ale takto v kope to funguje skvelo.
Obrázok užívateľa
Purejoke
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod Beastik » Pon 27. Jún 2016 20:46:21

Vdaka za dalsie odporucanie.

Neviete niekto, aky je teraz kod na Fasttech? Okrem nedelneho? Dakujem.

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Poslaťod StiGo » Uto 28. Jún 2016 6:08:06

Ja mám Derringera klon z fasttechu a veľká spokojnosť. Single coil a ochutnavam rad radom koľko chcem. Cena je v podstate smiešna.

Odoslané z SM-N910C pomocou Tapatalku
StiGo
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod Beastik » Štv 30. Jún 2016 15:39:10

Mame tu vylepsenie na iJoy LImitless RDTA - iJoy Limitless RDTA PLUS:
Obrázok

Priemer 25 mm, moznost single Coil build - pridana silikonova zatka na druhy slot...

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Poslaťod Kolomanko » Sob 02. Júl 2016 22:05:25

k tým kvapkáčom, ja som kúpil tento pred pár mesiacmi, že ked budem kočtovať, tak nech niečo mám, dopadlo to tak, že fungujem iba na ňom celý deň, je pravda, že za deň si potiahnem možno tak 3-4x.

https://www.fasttech.com/products/0/100 ... ebuildable

ľahko sa motá, super poťah, dá sa upraviť ako potrebuješ a ked aj nakvapkáš viac, tak sa nič nedeje, vata stiahne, alebo zostane dole v miske...
Obrázok

Joytech CUBOID + klon OBS Crius, 0,64R (tabakové šmaky)
Dos Equis + klon OBS Crius 0,19R (parný rušeň)
ASTRO + Wismec Indestructible RDA
4NINE + Nextgen - na ostro
SMOK XPRO 22 + Eleaf GS Air 1,5R
iTaste SVD, Smok RSBT II, Eviva T
Obrázok užívateľa
Kolomanko
e-znalec
e-znalec

Poslaťod Osiris » Pon 15. Aug 2016 15:41:24

Dnes, 15.08. je na FT zlava 10% (takmer) na vsetko. Kod je SUMMER
Obrázok
Osiris
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod endy500 » Pon 15. Aug 2016 19:49:01

Powerbanku som si kupil.
Přesvědčení, že já chyby nedělám, je projevem hlouposti.
Poor man's DNA
Obrázok
religion is like a penis
Obrázok užívateľa
endy500
e-veterán
e-veterán

Poslaťod endy500 » Pia 26. Aug 2016 20:59:15

$100.49 Authentic SBody Legend 75W VW TC APV Box Mod - Legend 75W VW/TC, 1*18650, Purple (free shipping) - FastTech.com

https://fs.tc/p/5669802
Přesvědčení, že já chyby nedělám, je projevem hlouposti.
Poor man's DNA
Obrázok
religion is like a penis
Obrázok užívateľa
endy500
e-veterán
e-veterán

PredchádzajúciĎalší

Späť na Všeobecná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia